Tiki kalendář (12.4. - 30.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Už se těším na dárečky ;)
     
  2. Broučánek

    Broučánek Pisálek fóra

    kiki2305 taky tak... do poslední chvíle jsem měla tel, co přežil vše. Pak jsem dostala chytrý tel, kapesní počítač, vysouvací PC klávesnice... jako super, ale mám ho skoro rok a ještě s tím neumím :( a jak nadávám na win 8? zlatý spíš miliový XP :D
    Jinak se těším na dárečky, ať tam je cokoliv, vždy se to dřív nebo později hodí :)
    A moc díky za grapefruit, ten nemám. A co už bylo záhadných stromů a nic, nepřišel ... ale teď z těch nových mám lapacho, 3tí mangostan, ledvinovník a 2x dřín. Na 15stromů skvělé skóre :D
     
    Naposledy upraveno: 11/4/16
  3. Sethlans

    Sethlans Rádoby autor

    Super! Tyhle dva stromy nemám a budou se mi hodit! :) :)
     
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Vy jste nějací experti na telefóny.
    Já nemám ani telefon, natož ještě nějaký chytrý.

    Trochu jsem se zamotal v datumech + mi tady jedna osoba nasadila brouka do hlavy, a tak jsem hledal kalendář už dneska.
    Fuj tajbl, už jsem se lekl že mám výpadky paměti.
     
  5. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Paráda->když byl pro mne začátek, okolo roku 1989, tak jsem sobě i kamarádům stavěl počítače. Zhruba dalších 10 let jsem se snažil držet krok a dneska->mám hloupý mobil a jsem úplný mimoň. A potom k tomu mám ještě jeden mobil. Nic za něj neplatím (je pořád součástí balíku), asi 15 let mi leží na stolku a je z něj jenom obyčejnej budík. Ale na ulici bych ho nevytáh, to by byla hanba:inlove:. A tak si zítra začnu bohužel Tiky dárky vybírat na podprůměrném PC.:oops:. Ale to hodnotu dárků z kalendáře díkybohu nesnížíxD
     
  6. jaja301178

    jaja301178 Zelenáč fóra

    • spam - příspěvek bez vlastního textu je spam a na fórum nepatří (varování)
    >:(:mad::oops::wuerg:
     
  7. Margziam

    Margziam Stará škola

    Tak už jsem si to nachystala do záložek (nebo jak se tomu říká) a teď jenom nezapomenout po půlnoci (pokud nebudu už spát) se napřed podívat sem, jestli není nějaké množství BZ či BBZ za sběr, nebo pomocníci.. budu je potřebovat (ty pomocníky) až zítra dopo nebo odpo...
    Zatím dobrou noc a díky moc těm, kdo budou sem dávat info, co je v dárcích.. [​IMG]
     
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Tak první dárek.... lvl * 150BZ
     
  9. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    zatím to začíná hezky :) každé BZ se hodí :)
     
  10. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Pro začátek dobrý.
     
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Začnu pochvalou hezkého zpracování kalendáře, moc se mi to líbí a ta tématika sedí k akci a celkově skvělá práce. Dnešní dárek byl 15 750 BZ, takže 150x level BZ, což je slušná porce bodů. Možná pro někoho někoho jen malé číslo, ale pro mě je to 1/4 sklizně hlavní louky, takže docela výpomoc ;).
     
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    První dárek 14 850 BZ ;)
     
  13. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Krásné dobré ranko, tak 17 500 se hodí ;)super dárečky
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak první dárek BZ - sice jsem to trošku očekávala :), ale v každém případě potěšil. Díky.
     
  15. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    myslím si, že potěší každý dárek a BZ k nim taky patří ;)
     
  16. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, tak já jsem si vyzvedla 14 400 BZ :)
     
  17. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Ahojky,tak u mě 13 050 BZ,grapefruit mám 7 krát a nektarinku 5 krát,takže plodů nadbytek,až bude OD ráda někomu daruji
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Kalendář moc hezky vypadá ... snad to za ten měsíc moc nezaroste :D ... jsem si vybrala 15 600 BZ :p
     
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Bezejmenný je smutný. Bezejmennému nezáleží na BZ.
    Kdyby tak daly do okýnka BBZ, tak budu raději (na farmě už nemám co bych potřeboval nějak extra - kytky jsou spíše zbytečné a nikam se nehodí a ani snad do žádných úkolů v družstvu) protože mi chybí ještě několik stromů, kytek a taky zvířecí sochy (dárky a šlechtění) ještě nemám aktivní.

    Předpokládám že v dalších okýnkách bude i pár akčních kytek a taky bych ocenil klíče do chrámu - když je jejich výskyt náhodný.

    První okýnko = neutrální hodnocení.
     
  20. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Jé dárečky ty já mám ráda a BZ se hodí vždy. :inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.