Tiki kalendář (12.4. - 30.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bukotesko

    bukotesko Pisálek fóra

    ďakujem za darčeky, sú super, .........mám jednu otázku, posledný dar, +100BZ z tikikalendára, ako sa pripisuje, respektívne na aké body platí?..... robím pre tento bonus aj úlohy v družstve, ale nekontroloval som to, až teraz, pri jednej mám odmenu 38.000BZ, ktoré mi aj pripísalo, ale nie extra bonusové body, môže sa vylučovať, ak mám aktivované sloty na BZ z remesl. výrobkov?.....dakujem za odpoved................mal by som ku BZ a ku nim vzťahujúcich sa remesel produktov aj dalšiu otázku, len neviem, v akom vlákne sa na to spýtať.........ešte raz ďakujem za odpoveď
     
  2. misounek0804

    misounek0804 Pisálek fóra

    ahoj chci se jen zetat kde najít grep y bonusu ve skladě je nemám :/
     
  3. marcipánka74

    marcipánka74 Pilný autor

    Ahoj grep najdeš v inventáři na baharamě :music:
     
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj bukotesko, +100% BS platí na všetky plochy. Bez rozdielu, či obsadíš nejaký slot alebo nie, tým sa ti percenta len spočítajú.
    Úlohy v družstve sa na bonus nevzťahuje, čiže keď si mal dostať za odmenu 38 000 BS, tak si dostal len tie. Bonus +100% BS platí zo zberu.
    Pýtať sa kľudne môžeš vo vláknach Všeobecné dotazy alebo Dotazy nováčků.
    Peknú hru prajem
     
  5. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Přdávám se - a děkuji za Tiki kalendář, bylo to milé překvapeníčko každý den.
     
    abc23 a elbedna tohle ocenili.
  6. bukotesko

    bukotesko Pisálek fóra

    Dakujem pekne za odpoveď
     
    danda-vnovis a Ria30. tohle ocenili.
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Jako každý i já mám ráda dárečky a s těmi z Tiki kalendáře jsem byla moc spokojená, nezapomínat otvírat okýnka se vyplatilo!!! Všechny byly fajn , ale ty poslední byly super!!! Děkuji za dárečky a přeji pěkný den!;););)
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Paráda, tak jako každý miluji dárky dostávat, ale i je moc ráda dávám, jsem si koupila od BP kombajn a utratila jsem nakonec i nějaký floren za staré stromečky. Abych jen nedostávala ale i něco dala. Jsme si fifty fifty, ale i tak moc děkuji, bylo to super. Už se těším na další kalendář, snad bude i v létě, aby nás BP k farmě trošku připoutal a nerozjeli jsme se jen po kraji a po světě
    ;)
    a když ne v létě, tak aspoň na štědré Vánoce se moc těším
     
    Naposledy upraveno: 1/5/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.