Tiki kalendář (12.4. - 30.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    kalendář není poskládaný podle dnů v týdnu ani podle dnů v měsíci. Pokud to po Vás chce floreny, znamená to, že jste včerejší dárek neotevřeli.
     
  2. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Na 2 dni mi vypadol internet, nestihla som otvoriť 1 okienko. Chýba mi 1 florééén a samozrejme, kino nejde a nejde!!!!! Kvôli tomu prichádzam o prémiové darčeky!!!!! :mad:
     
  3. DENISKA45

    DENISKA45 Rádoby autor

    Tak dárečky jsou fajn ale jaké překvapení bylo dnes pro mne když dáreček na dnes to je pondělí bylo napsáno že je pozdě ale na úterý jsem dárek dostala není v tom nějaké pochybení?:oops:zenkveta47 Vše jsem správně odklikla.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    DENISKA45: Ono tě mýlí to uspořádání okének, že jsou v řádcích po sedmi. Ale jednak kalendář nezačínal v pondělí, prvním dnem bylo úterý. A pak také přestože je okének v řádku 7, tak to sedmé v řadě se otvírá ve stejný den jako to šesté. Okénka tedy nezobrazují dny v týdnu, ale jednoduše jsme dnes otevírali okénko pro 14.den akce Tiki.
     
  5. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Tak nevím,myslela jsem že jsem zapomněla odkliknout včera dárek,ale po zkušenostech to při každém přihlášení kontroluji.A tady čtu že nejsem sama komu se to stalo.Je škoda že se to nedá dohledat,jsem si na 99procent jistá,že jsem to odklikla.No,zaplatila jsem 15Fl.,teď to budu kontrolovat a zapisovat!!!!!
     
    Adča2002, evainfo a aljanu tohle ocenili.
  6. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    15. den - 1x zimní věnec. Díky :inlove:
     
  7. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Zima ne a ne odejít , takže dnes - Zimní věnec [​IMG] Děkuji.
     
  8. farmářkalucielinke

    farmářkalucielinke Aktivní autor

    Nad dnešním dárkem jásat nebudu i přes to se RT trefilo přesně 25.4. ve 23.00 mi umřela moje potkanička v náručí :sleepy::(:sleepy:. Věděla jsem, že to přijde, byla to potkaní babička, přesto jsem smutná.
     
  9. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahojky, musím poděkovat za připomínku na Demise Roussose, hned jsem si pustila jeho písničky aspoň na netu, kazetky už nefungují a CD zůstala asi doma. Hezký vzpomínání...a dárky jsou fajn, zatím problém s triky triky kalendářem nemám ale vím že sytý hladovému nevěří...i nám kdysi i nám..
     
    Naposledy upraveno: 26/4/16
    lacrima tohle ocenil(a).
  10. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Kdo máte pocit, že jste včera dárek otevřel, měli byste mít ve skladu 3 zimní marmelády. Pochopitelně, kdo jich má ve skladu plno, to takto asi nezjistí, ale určité vodítko pro nemarmeládníky to je.
     
    Trepifajksl, Margziam a Iwuska tohle ocenili.
  11. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Pěkné ráno :) zima je stále tu, tak se zimní věnec hodí a slunečnice už dochází ... jde se pěstovat :D ..
     
  12. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Tak za tenhle dárek velká spokojenost,
    toho není nikdy dost.
    Příjemné farmaření.
     
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Květinový dárek potěší - i proto, že květináře nemám aktivovaného, takže jinak než darováním jeho produkty získat nemohu. Díky :)
     
    Trepifajksl, lacrima a evainfo tohle ocenili.
  14. DENISKA45

    DENISKA45 Rádoby autor

    Děkuji za odpověď ale přece když každé ráno odklikávám postupně tak by to mělo být správně no co se dá dělat ale i tak dík.:)
     
  15. janajanova

    janajanova Pisálek fóra

    ahojte ako to ide pekne za sebou zimna marmelada zimny veniec a nakoniec daju zimnu bundu:D
     
  16. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Vůbec se těm zimním odměnám nedivím. Opět jsem rozjel vymetená kamna a jektám vedle nich zubama. Brrrrr. Odměny príma, ale já bych uvítal nějaké letní, nebo alespoň jarní marmošky xD;)
     
  17. tigers78

    tigers78 Perspektivní autor

    20160427 - 1 x XXL skrinka
     
  18. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Nářadí se hodí pořád [​IMG] toho není nikdy dost . Děkuji
     
  19. Margziam

    Margziam Stará škola

    hmm, já mám ve skladu jen 2 zimní marmelády - včera byla jen jedna...

    Díky za dnešní info a za XXL bednu nářadí :)
     
  20. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Margziam,
    jestli si trochu nepleteš produkty. Zimní marmeláda byla opravdu 3x, ale předevčírem, včera byl 1x zimní věnec.
     
    Margziam tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.