Tiki kalendář (12.4. - 30.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Tiki kalendář ::..

    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]
    Bahamarama kalendář budeme mít na svých farmách od 12.4. 00:00 hod. do 30.4. 23:59 hod.

    Ke kalendáři se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG], Novinky ve hře anebo prostřednictvím sochy mezi šlechtícím domkem a kombajnem na hlavní farmě a Bahamaramě. [​IMG]

    Každý den můžeme nahlédnout pod jednu kamennou desku, pod níž najdeme dáreček. Celkem nás čeká 18 dárků (všichni hráči dostanou stejné) a k tomu navíc několik překvapení. V případě, že si vyzvedneme všechny dárky v jednotlivých řadách desek, tak 6., 12. a 18. den obdržíme kromě běžného dárku ještě jeden bonusový. To znamená, že ten den získáme dárky dva. Navíc, 19. den můžeme získat další bonusový dárek, pokud si vyzvedneme všechny předchozí dárky - tedy 1-18.

    Už teď vám můžeme prozradit, že mezi bonusovými dárky najdete nektarinkový strom, grapefruitový strom, bonus ke sklizni a bonus BZ.

    Pokud některý den zapomenete dárek vyzvednout, máte možnost jej odemknout zpětně za několik Florenů, a to do 30.4.

    12.4.
    13.4.
    14.4.
    15.4.
    16.4.
    17.4.
    1-6
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    18.4.
    19.4.
    20.4.
    21.4.
    22.4.
    23.4.
    7-12
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    24.4.
    25.4.
    26.4.
    27.4.
    28.4.
    29.4.
    13-18
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    1-18
    [​IMG]
    [​IMG]

    Nechte se překvapit, otevírejte dárečky a užívejte si jarní čas.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/4/16
  2. denny1985

    denny1985 Rádoby autor

    Vypadá to moc hezky vidím to na super akci snad mě nezklamou a budou dávat hezké dárky. :)
     
  3. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Nektarinka a grep jako bonus zadara? Tak to, prosím, děkuji. Teda zatím ještě ne, až mi je RT dá :D.
     
  4. Scroland

    Scroland Pisálek fóra

    To sme museli byť veľmi dobrý hráči, ked sme si zaslúžili také fantastické odmeny. Tak sa veľmi teším na tie prekvapká, že mám adrenalín na 5500.
     
  5. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak to je velké překvápko :p ..jsme byli tak hodní, že smíme dostat nějaké odměny? :p ... ale rozhodně mě to neinspiruje k uvolnění účtu na další akci :D ... tak asi, že nějak děkuji :p
     
  7. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Určitě to bude zpestření, ať už dárky budou jakékoliv, bude to něco navíc. [​IMG]
    Také je fajn, že nevyzvednuté dárky lze získat za floreny,

    P.S. Přečetla jsem od tydýtková příspěvek, proto upravuji, mátla bych ostatní, protože já zas myslela, že se otevírá až do 30.dubna. Takto je to tedy dobře, den je k dobru. Díky tydýtková.
     
    Naposledy upraveno: 8/4/16
  8. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Mne kalendár veľmi užitočný nebude, na farmu nemôžem teraz chodievať každý deň a spätne nebudem za FL nič otvárať. Takže čo dostanem to dostanem a budem sa z toho tešiť. :)
     
  9. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Prekvapenia a darčeky mám veľmi rada. Ďakujem:)
    Grapefruit mám len jeden jediný tak ten druhý k nemu do páru rada privítam.
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    iDavis: i to je nová taktika při další akci a napsat, že nebudeš zpětně za FL nic otevírat mě baví, i když to myslíš jinak, nebo néééé? :p ... se tu určitě otočíš a akce se zvládne jako vždy :)
     
    Naposledy upraveno: 8/4/16
  11. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Že by nám nový majitel chtěl dát na uvítanou něco jiného než nabídky za floreny? Hurá, těším se na překvápka.
     
  12. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Paráda, teším sa, vyzerá to veľmi dobre.
     
  13. mamba54

    mamba54 Stará škola

    To jsou dneska samá překvapení, moooc se mi to líbí a těším se, nektarinku mám jednu ale grep nemám! Takže paráda:D
     
  14. jananova11

    jananova11 Zelenáč fóra

    Nový management vyzerá dobře...stačí jednou denně a ne kontrola dvakrát do roka...
     
  15. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) hlavně nezapomenout, už je těch ranních "povinností" hodně - Kubík, kolo štěstí, stonek, mazlíčky, bonusy do lišty xD
     
  16. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    super - dárečky to já můžu a grep také ještě nemám - takže hlavně nezapomenout si je vyzvednout :p
     
  17. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    No supero_Ovalím bulvyo_ONo jak se říká pán bůh zaplať:pv tomto případě teda spíš, RT zaplať;), nebo taky Pajdo díky:D
     
  18. Plevelnice

    Plevelnice Pisálek fóra

    Hezké dopoledne,
    grapefruitový strom???? ...jé - tak to je báječné!!! Celkově se na kalendář těším :D, dárečky mám ráda.
    Děkuji :inlove:
     
  19. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Už se těším,dárečky budou určitě dobré ;)
     
  20. farma_maggie

    farma_maggie Pisálek fóra

    Mám grep i nektarinku, ale překvápko je skvělé. Už se moc těším a děkuji za pěkné zpestření hry :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.