Tajuplná noc her (28.10. - 3.11.2020) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    davidson00 a tenista99 tohle ocenili.
  2. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    gratuluji všem co mají hotovo, mě bohužel chybí pár mincí na poslední dekorku, snad bude mít někdo navíc a jednou se mi podaří ji vyměnit při OD :cry:bohužel musím do práce;)
     
    Y_n_O a fany2020 tohle ocenili.
  3. Levlef

    Levlef Baron fóra

    Tak jsme se po roce vrátila k hraní ... a zase asi s klidným srdcem přestanu. Krystalů mám dost, ale nemám mince na zakoupení žetonů a tedy neodemknu cestu v Sáze, abych ty krystaly vůbec mohla použít. Žetony nikde koupit nejdou, ani v koších, tak úplně už mě nenapadá žádný způsob, jak to (byť i za real peníze) dohrát.
     
    miladyR a Y_n_O tohle ocenili.
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ahoj, teď už to nedohraješ nijak, Sága byla taková ta pokračovací hra se třemi fázemi. První a druhá už proběhly v minulých týdnech. Deskovku dohraješ normálně, ale ten vedlejší zisk (tajuplné žetony) ti k ničemu nebude.

    Jestli někdo potřebujete dekorku Úklid hrobů nebo Bublifukový automat, pošlete mi co nejdřív zprávu, já ji vyzvednu. Mám 20 nevyužitých hvězdomincí, tak třeba se to někomu hodí.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  5. Levlef

    Levlef Baron fóra

    ahoj Kiki, mě by stačial ta jedna fáze a sebrat jeden stonek :) ale nemám šanci se k němu dostat. což je na pytel :)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám navíc dekorace Úklid hrobů a Skákací řetěz, vzala jsem je kvůli BZ, že je vyměním v bubuparku za méně výnosné, ale kdyby někomu pomohly k doplnění řádku, pokud půjdou při O&D poslat, ráda vyhovím. :)

    EDIT: zájemce prosím o zprávu holubí poštou ;)
     
  7. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já si můžu konečně oddychnout, akci jsem splnila, za vědomostní otázky jsem toho sice moc nezískala, ale vůbec mi to nevadí, hlavní byl přeci stonek s dekoracemi, veliká gratulace všem, kteří splnili, to co chtěli.
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    On za moc nestojí, je kyselý xD
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skákaciu reťaz mám aj ja navyše....Komu pomôže.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Omlouvám se, sem to určitě nepatří, ale najdou to Ti, kterých se to týká. Existují dvě dekorace se shodným názvem. Do této akce a řádku patří ta druhá, s ovcí za 7070 BZ. Tak aby někdo nenaletěl nabídce při O&D nebo nenabízel něco, co nemá pro zájemce cenu...
    [​IMG]
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Doskakano. Neco akcni kytky zbylo, ale to se neda svitit. Vybrany TS, zetony a jeste jsem ted stihla zobnout kombajn na 24 hod. Dekorky mam komplet vsechny navic, takze kdo by mel zajem... :)
    Hodnoceni (jako ve skole): 2
    O stupen snizuji znamku za vyssi pocet hv. minci, ktere prakticky nebyly treba a misto nich nam RT radsi mohlo venovat vic policek s otazkami, abychom meli sanci vybrat vic ve vedomostnich odmenach.
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    matlafousko, marketingový tah, pěstuj, když nestíháš co chceš a potřebuješ, kupuj a bude ti dáno xD
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Marketingove tahy a zelvy nezeru, takze stupen dolu a basta :p
     
    k.vitek, DANKA722 a Y_n_O tohle ocenili.
  14. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jsem skončil na celkem 49 hrách škoda že ta 50 ještě nevyšla :D O akční kytku no
    Vykoupil jsem za vědomostní mince ty žetony, stonek, pomocníky na 24h, kombajn a secí stroj
    A za mince jsem šel jen po úklid hrobů nebo jak se to jmenuje a obměnil jsem tím bubu park stihl jsem jich vzít 6 :)

    Celkem:

    Divoká karta - 41.785
    Dýňová lucerna
    - 4.024

    Hodnotím ( taky jako ve škole ) spíš 2-
    Protože mi v odměnách ( za vědomostní body ) chybělo SH,SK a další celkem potřebný věci jinak přijemná akce :)

    [​IMG]
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  15. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Tak pantážníci,co jsem chtěla se nakonec podařilo,sice na chlup,ale dopadlo to.SH jen na rozpěstování pak už jen MJS,voda a sem tam nějaký ten bobek když byl přebytek a noční vstávání.Stonky mám oba a i dekorky do nich nakonec všechny, žetonky jsem nebrala všechny jen po stonek a radši si vzala 3x hod kupón na pomocníky.JJ pořád sklízím ručně. A jsem moooc ráda,že je konec.Už bych se konečně chtěla vyspat bez přerušování (jo vím moje volba) na další akci jsem ještě nekoukala nebyl čas to se stihne až se vrátím z odpolední.
    Gratulace všem co stihli vše co chtěli.
     
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Známkuji akci v podstatě stejně jako několik dalších přede mnou, tedy známkou 2.
    Mezi jednoznačné klady patří bezstarostnost ohledně padátek - i při pěstování pouze akční kytky jich napadalo pohodlně dostatečné množství, ani jedno mě padátka nezbrzdila. Tuhle minihru navíc považuji za vydařenou, zakomponování kvízových otázek je osvěžující změna. A díky komunitě je i pro méně znalé (nebo pohodlné ;)) k dispozici nápověda.
    Mezi zápory řadím nutnost poměrně velkého množství akční kytky na jeden balíček. Jedna běžná sklizeň vystačila na 1-2 balíčky, pokud se nepletu, což bylo trochu otravné.
    Celkově ale to byla příjemná akce.
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No pekna bida, dal jsem stonky a dve dekorky navic, z vedomostnich krome nutnych jen dve TS Sliz... nojo, jen jednou se povedlo +1 z pole, zato 1628 padatek navic, to je extrem v porovnani s akcema kde pres noc davam dlouhodobky... takze dobry, mam co se muselo splnit, ale ze bych ziskal za to hrani bez vypadku neco navic, to se rict neda...
     
    k.vitek, DANKA722 a matlafous123 tohle ocenili.
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..fajn akcia, aj odmeny slušné, neviem koľko, ale vééľa som napestovala, zas, až tak ma nehecli, aby som točila karty na necelých 200tis. na komplet obchodxD;)
    dekorky navyše sú, kto nestíhal, písnite;)
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]

    idem si užiť farmvoľna:p, všade dekorky, sklady, stromy, nasledujúca akcia tiež rýchlovka, ale pššt, nech si vydýchneme;)
     
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Za 3 minuty 14 hod. jsem stihla uhrát poslední potřebné vědomostní mince a vybrat v odměnách Větev na Stonek.
    Ale když vidím, jak někteří mají vybrané odměny... tak moc jsem toho nestihla.
    Žetony do související hry a ten řádek 8)

    A ve stodole se dívám na 260 vypadaných Dýňových luceren...
     
    tenista99 a Y_n_O tohle ocenili.
  20. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já dohrála ráno, pak si mladší zabral NTB na on-line výuku...
    Mám oba stonky, takže spokojenost.
     
    tenista99 a k.vitek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.