Tajuplná noc her (28.10. - 3.11.2020) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sovicka64 - ahoj, pokud na deskách už žetonky nemáš, tak jsi je už vyzobla :)

    žeetony.png
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No jeden stonek na vedomostni body mam, dekorky na ten dalsi taky, ale chybi vlastni stonek - bez bonusu to jde pomalu, jeste par her a stribrnaky budou... o tom ze bych neco vzal z nabidky ostatnich veci v obchode vubec neuvazuju...
    A nedari se mi trefit jednoho panaka s nalepkou, bud nemam spravny balicek nebo jsem se prepocital a minul...
     
    burds tohle ocenil(a).
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak už si jdu jen tak lážo plážo něco vezmu a uvidí se. :)
    Mám otázku na někoho kdo je minimálně level 225 tam je ta nějaká rostlina která má stejny bonus jako karafiát že když jí vyšlechtim tak má lásku k SH? Jen chci vědět jak se jmenuje a jaká je protihodnota :) Chybí mi asi 1,3 mld do 225 levelu tak to chci dát do dožinek ale myslim že za cca 16 dní tam budu.

    Aktuálně:

    Divoká karta - 31.627
    Dýňová lucerna
    - 2.963
     
    k.vitek, DANKA722 a satelit tohle ocenili.
  4. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Tak tohle to mám úplně stejně,do jedné té vílí sem se trefila,ale ty další dvě ne a ne.
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    DANKA722, smoulinek123 a tenista99 tohle ocenili.
  6. satelit

    satelit Hvězda fóra

    tenista99 - stačí toto?

    [​IMG]

    Už pěstuji jen kvůli vědomostním bodům,chci vybrat kupony.
     
    DANKA722 a tenista99 tohle ocenili.
  7. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Chybí mi dvě hry a mám hotovo. Budu se snažit napěstovat víc karet a odehrát víc her. Tento typ akce se mi líbí a moc se mi líbí TS v podobě děsivých stromků. Ty chci a kvůli nim budu hrát deskovou hopsačku dál.
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zasadila jsem TS Sliz z této akce + odměna z kalendáře + odměna ze splněného úkolu Obludné chůvy - celkem 27 ks- + 25 TS Duch: překvapení se nekonalo uhlíkový buk ani jeden, pár rudých očí, dost sarkofágových stromů, několik marshmallowých duchů, 1 svíce a zbytek jabloně a třpytivé. Docela zklamání - snad jen ta svíce udělala radost.
     
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Skali zetonky na doskach nemam ,takze som ich vyzobala aj v obchode no 1 mi aj tak chyba asi si odskocil k susedovi :D Priznajte sa kto ma 1 naviac :D No nic sa nedeje ak nejde o zivot nejde o nic

    v obchode vypredane ,aj by som Ti to odfotila ale uz som to dlho nerobila a tak som zabudla ako sa to robi :D njn nemladnu :D
     
    Naposledy upraveno: 1/11/20
    Skali tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sovicka64 - a máš v obchodě vyzobnuté všechny tři ?
    žetonky vyzobáno.png

    5 žetonků na 5 těchto fialových políček
    fijalová políčka.png

    EDIT: sovicka64 - tak pak jedině písnout na herní podporu, aby se podívali, kam se ti ten žetonek zatoulal ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/11/20
    -Jara05- a sovicka64 tohle ocenili.
  11. miladyR

    miladyR Zelenáč fóra

    tak tohle se nedá stihnout, bez SH a Zuzina !!!! mohu k pc tak 1x nebo 2x za den, prostě nesplnitelné
     
    k.vitek, -Jara05- a hroudov tohle ocenili.
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak aspon to to jsem udělal když už nic jiného nejde :) jel jsem jen MJS+voda ;)
    [​IMG]
     
  13. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak zatím celkem 40 her tedy 20x jsem prošel celé herní pole. Tahle akce je docela fajn ale těším se na další :)

    Aktuálně:

    Divoká karta - 33.803
    Dýňová lucerna
    - 3.181


    satelit: Děkuju moc
    Skali - Děkuju moc zapomněl jsem že ty tabulky někde jsou :D
     
  14. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Tak stonky hotovy oba, pěstovala jsem jen na poli a půl, protože se mi nechtělo bourat chlívky na divoké louce, takže spokojenost :) a ještě napěstuju pár her navíc
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Stonky oba, zetony vsechny, jinak vubec nic - no bez kola a dalsich pomocniku to neni ono... zbytecnych 1449 padatek rika vse...
     
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Zajímalo by mě, proč mohu mít hromadu hvězdiček, ze které se nedá kromě stonku a dekorací nic vyzvednout, a tak málo věrnostních bodů, i když získávám 3 v každé hře, za které je možno vybrat dost užitečných věcí pro farmu?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na kompletní vybílení krámu je potřeba 674 bodů!Tj 225 her při 189.000 ks akční rostliny( -840), 15.750 ks padátek (-70)!
    Tak se pochlubte, komu se to povedlo?!?xD
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Byla jsem ráda, že jsem konečně nasbírala body na stonek, bez bonusů to šlo hrozně pomalu. Ještě mám zálusk na tajemničku Sliz, ideálně 2ks. Mám 10 bodů, tak ještě chybí 16. To bych do zítřka stihnout mohla.
     
    Y_n_O a modrýměsíc tohle ocenili.
  19. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Jako to co jsem četl od kaolína pěkný :D Jsem schopný vytočit třeba 1000 PL nebo použít tísíce SH a pustit i nějaký peníz ale jen když ta akce za to opravdu stojí a je tam něco co bych chtěl mít a nebo TOPka která brzy bude ale tahle akce za to nestála divim se že jsem kvůli ní vytočil těch 170 PL :D Ale ten stonek s % BZ pro farmu je fajn.

    Aktuálně:
    44 her --> 22 jsem prošel celou hrací plochu

    Kouzelná karta - 37.066
    Dýňová lucerna
    - 3.500
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Oba stonky jsou doma. Zbylo i na děsivé stromky. Po další sklizni ještě odehraji hru a budou další. Na začátku superdlouhé děsivky jsem začínala s pár stromky. Nyní už je to pěkný lesíček. Zbylé hvězdičkové mince jsem u tratila za dekorace. Tento typ akce se m líbí.
     
    kaolín11, modro.ocko22 a tenista99 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.