Tajuplná noc her (28.10. - 3.11.2020) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Oba stonky na haluzi, teď nastává čas vyzobávání :D.
     
  2. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    evainfo a satelit tohle ocenili.
  3. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Chybí mě akorát ty, co se daly získat dvakrát. Jedna mě stačí.
     
  4. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, hraju farmu dost dlouho, ale stejně se netrefuju do správných odpovědí, nikde jsem nenašla žádné nápovědy, tak jedu skoro pořád za 2 body, tudíž ten druhý stonek neudělám, už je málo času a mně chybí ještě 21 bodů, a tolik akční nestačím dopěstovat.
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj fany2020, vlákno s nápovědou máme ;). Mrkni ZDE.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak ještě 2 hry a mám ten druhý stonek jestli počítám dobře mám odehráno 32 her tedy 16x jsem prošel nějaký typ toho pole.
    Vyberu pak asi ještě nějaký kombajn či tak. Díky protočení asi 160 PL mám teď dost kuponu ty jsem trefoval hojně :D Zbývá asi ještě 480 PL tak je musím zas doplnit a na dožínky se to pořádně roztočí :)

    Aktuálně:

    Divoká karta - 27.016
    Dýňová lucerna
    - 2.487
     
    Y_n_O a evainfo tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký bubu všem :) hodně z vás už stonkuje a já si taky nakonec vybrala druhý stoneček, i když nabídka pomocníků byla hodně lákavá xD Skočila jsem ještě do Jackova obchodíku nakoupit několik mochomůrek, ať ta haluzka pěkně ladí :D

    [​IMG]

     
    Naposledy upraveno: 31/10/20
    michalka59, Y_n_O a fany2020 tohle ocenili.
  8. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pezt, no jo, ten kalendář nám v tom dělá chaos. Lepší by bylo, kdyby se nálepky řadily podle začátku akce. To je jako bych s vdávala koncem září, ale oddací list dostala v říjnu a od té doby se to teprve počítá. Ale jak koukám, Kaolín si ten obřad s vyzvedáváním nálepky zopakoval dvakrát.:)

    [​IMG] [​IMG]
     
  9. stavra

    stavra Rádoby autor

    Chybí mi pátý žeton,ne a ne ho najít,poradíte? V obchodě jsem 3 koupila,1 byl v minihře
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    stavra - ahoj, v minihře najdeš dva žetony (u kočičí víly a slizké příšery) :)
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  11. stavra

    stavra Rádoby autor

    SkaliS-Moderator Díky ale kde ti dva jsou? Až někde na konci?
     
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Dave Lister, děkuji , už jsem to konečně našla, ale asi už je pozdě, tolik bodů už neudělám, za den vypědtuji tak na 3 hry a to je skutečně málo, i tak děkuji.
     
    evainfo a Dave Lister tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Přiznávám: správnou odpověď jsem "dala" asi 3x... jinak bohužel odpovídám špatně, tj. získávám 2 žetonky.
    A tak "jedu" pomalu -.-

    EDIT: No, trénink mozku a paměti je trénink... a to, že je tu nejspíš někde vlákno, kde jsou odpovědi, to mi napadlo až ve chvíli, co jsem psala tento příspěvek ;)

    EDIT2: A co si budeme povídat xD po téměř 9 letech hry si věřím! Ehm, ehm, ehm...
     
    Naposledy upraveno: 31/10/20
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    fany2020, není zač. Tak aspoň pro příště už budeš vědět ;).

    Ahoj k.vitek a není to škoda, když máme šikovné farmáře co nám správné odpovědi sepisují. 8)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  16. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak 2 stonek už stonkuje pak 2 dekorky jsou doma navíc :)

    Aktuálně:

    Divoká karta- 28.354
    Dýňová lucerna
    - 2577

    Jinak dneska jsem zjistil že je BB a pokusil se doplnit zásobu SH tak jsem chtěl splnit úkol polévku s přáteli koně a chci se pochlubit touto lahůdkou nakonec :D :)

    [​IMG]
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádek za mince už fachčí na stonku, na ten za společné vědomosti ještě musím chvíli počkat, chybí mi jeden bod xD Pak se snad konečně dostanu i k té poslední chybějící nálepce s bubuovcí... 8)

    EDIT 4.01: tak druhý řádek je na větvi. Půjdu na chvíli umřít pod peřinu, než bude další sklizeň ;)
     
    Naposledy upraveno: 1/11/20
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahoooojky :) Tak ja neviem bud som slepa alebo nevidim :D v obchode som vykupila 1 zeton so spapala cestou a ten druhy marne hladam o((((( ani na 12 ani na 19 :(((((
     
    tenista99 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Nálepku od nemrtvé ovce jsem si už doplnila, to bylo radosti a díky tomu i získala 15 TS - Sliz, jsem jenom zvědavá zda to nebude samá jabloň a třpytivý strom, těch už mám, za ty roky hraní, opravdu hodně.

    Pěknou neděli přeji všem!
     
  20. burds

    burds Titán fóra

    Tak akce hotová.Ale chybí mi nějaká nálepka z dřívějška.Jak jsem jí mohla přehlédnout nevím.No stalo se
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.