Tajný rybník (14.4. - 4.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak tady absolutní zklamání,marlín ani jeden,za to samý plevel ze spodní poloviny a je úplně jedno kde zaseknu,nebo jakou koupím návnadu,asi tuhle akci odpískám,když už dosáhnu na odměnu tak jsou to body nebo peníze a to v levelu 226 opravdu potřebuju.:cry::cry::cry:
     
  2. máťochov

    máťochov Stará škola

    Tak jsem si za 7 lístků pořídil bedýnku s návnadou L a mám z ní 3 obyčejné návnady. To je tedy kauf. To jsem si jich mohl rovnou koupit 7 ks.
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak se jdu taky pochlubit. Dnes jsem zkusila otevřít 3xbednu L tj. za 21lístků.
    [​IMG] Výsledek 3xdelux a 2xpremium. Když bych kupovala vyšlo by to 3x5=15 a 2x3=6. Tedy celkem 21lístků.
    Takže jsem sice nevydělala, ale taky neprodělala :music:
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vůbec se mi ten medvědí rybář nezamlouvá. Kdyby chytal samostatně a ne jako součást další akce.
    Je to zase dlouhééé a o absolutní náhodě :( Kupování bedýnky a návnad, pro mě sázka do loterie. Zbytečně přicházíme o žetony.
     
    Naposledy upraveno: 19/4/21
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tento způsob rybolovu zdá se mi poněkud... na houby -.-. Nekonečné pinožení za návnadami, ze kterých stejně náhodně vypadne něco o naprosté náhodě bez ohledu na přesnost záseku, a čekání celý den na šest návnad, to je hnus, velebnosti.

    Skóre 0-1-5-6-1-0, perla samozřejmě žádná, protože jsem otevřel jen asi 2 bedny, na víc nevyšlo. Má vůbec smysl se nějak snažit? Akce o násobné náhodě už budu nechávat u ledu - kam se dostanu, tam se dostanu. A nebo je příště radši vůbec nezačnu.

    A tohle už mi taky pije krev: [​IMG] Kdo má tu farmu furt restartovat?
     
  6. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Mám to podobně 0-1-6-7-1-1,to fakt bere chuť se o něco pokoušet,no a to restartování je taky problém,kdyby se raději vývojáři vyprdli na nedotažené akce a dali hru do kupy,aby běžela jak má.
     
  7. burds

    burds Titán fóra

    Stalo se mi přesně to co píšete.Na propočet nemá cenu bednu kupovat.Udělala jsem to 2x a vždy jsem prodělala.Když koupím návnadu alespoň vím co kupuji
     
  8. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Lidi, to si představte! Řekla jsem si, že si teda vyzkouším to rybaření, ještě jsem to nikdy nehrála. Tak jsem zakoupila jednu obyč návnadu, chytla jednu rybu, marlína či co, a vypadlo mi 6 perel. Podle toho, co tu píšete, je to asi moc dobře. Jen nevím, co se s nima pak dělá???
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak jsem to riskla a za 5lístků co jsem měla koupila deluxe návnadu. Padl marlín, takže hned 3x a prvních 6perel je doma :inlove:
    [​IMG] Asi budu raději kupovat jen deluxe. Bedna je o náhodě a nikdy nevíte co vám z ní vypadne :eek:
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Amalka - ahoj, s perlami navštívíš obchod a něco si tam vybereš - třeba řadu na stonku nebo nějaké nástrahy

    Dodávky, obchod a odměny

     
    -Amalka a -Jara05- tohle ocenili.
  11. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tož zakupil jsem 3x deluxe a 6 perlí je doma takže deluxe je jasná volba:pnic jiného radši brát nebudu
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zatím šetřím své nervy a nedělám nic jenom "hlídám" čas, abych sklidila rybářské lístky. Já chytrolín, jsem si nehlídala čas a nyní to je ještě trochu rozházené, při příští akci budu vždy odkrývat dané políčko vždy ráno. A než začnu s rybařením, snad zjistím jak nejlépe se k tomu postavit. To, že vůbec nezáleží na záseku je jasné, je to stejné jako házet sekerou - vše je o tom jak to má farma nastavené. Přesto se vždy snažím o nejlepší výsledky - snad to klapne i tentokráte.
     
  13. nevrona

    nevrona Rádoby autor

    Všem velká gratulka komu to padá u mne totální propadák bedna L,bedna S 3x a ještě pár návnad a perla ani jedna no nic co půjde to půjde :cry:
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak u mna je stav 7,7,13,5,5,4 a 6 peral, kupujem iba bedne S no na stonek to este neni tak uvidime co bude dalej :D do konca je este 364h. tak snad daku perlu vylovim, staci na stonek xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 20/4/21
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..zas je tu "panika s perlami", tých ešte bude, výborne, že ich umožnili meniť a nebudú sa viazať náhrdelníky, či hádzať sviniam ako minule:music::D, zatiaľ len zhŕňam povolenky [​IMG], potom mám zálusk pootvárať bedne L, chystám sa loviť len veľké ryby8)[​IMG]
     
  16. 8erulenka

    8erulenka Rádoby autor

    Doposud jsem váhala zda vyměnit poukazy za návnady nebo bedny, ale po přečtení vašich reakcí to budou deluxe nástrahy. Děkuji a ať se vám daří.

    Tak 4x jsem nahodila a z posledního 6 perel. Zatím spokojenost a snad jsem to nezakřikla.
     
  17. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj asi jsem hloupá,něco už jsem chytila a perla ani jedna(třeba 2 chobotnice a 3 čtverzubce)tak nevím...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    papulice. proč bys měla být hloupá? Hloupá je náhoda, taky nemám žádnou perlu, no a co? Za prvé je času habaděj a a za druhé jak píše DANKA je to jen "panika",
    Tím neříkám, že mě akcí baví, nebaví jak už jsem psal.
     
  19. enkeli

    enkeli Pisálek fóra

    Beru to tak, že se z těch nervóznějších snaží dostat nějakou korunu za koše. Ale stačí si jen jako správný rybář počkat a ke konci akce budeme nahazovat docela často. Jen to chce nezapomínat na ryb. poukazy.
    A pokud jde o návnady, tak si myslím, že půjdu po deluxe - vypadají nejdražší, ale padají z nich lepší ryby (viz. DANKA722)
     
    kutilka70, DANKA722 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Teda rybář nic moc, neví mkde teda se otevírají další okna když nic z toho pořádně nepadá ani bedny tak to nechápu.
     
    Trilian55, papulice a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.