Tajný rybník (14.4. - 4.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    tenisto - jsi šikulka, po všech stránkách.xDxDxD. Hned jsi mi zlepšil nedělní ráno, když je venku tak škaredě.:sleepy: Děkuji. ;)

    Zatím mám 5 poukazů (zbytečně jsem si jich včera pár vyplácala) a za 1,5 hod přibudou další 4. Zatím nechytám, nechám to na později. Ale jak tak čtu, moc velká hitparáda to asi nebude.
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, i já jsem si asi 2x koupil bednu S a 1 obyč, jedna premium. návnada. Na ty jsem chytil 2 xbarevnou a ježíka. Tak jsem dnes koupil už jen obyč. návnady , a zachytal si 8x. Výsledek, no posuďte sami. 1 makrela, 1 rak, 1 x barevná,1x chobotnice, 4x marlín. Marlín hodil 3x body(to už jsem skřípal zuby) a bednu s romantikou IV. A ta bedna - piccolo. Už trůní u trosečníků spolu s tou od Rajčeho. A zase čekat, co bude...
    Na perly to teď nevidím ani trochu. :oops:
     
  3. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Já zatím škudlím lístky. Uvidím, jak to dlouho vydržím....:p:p:D
     
  4. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    No, tak já zatím vždy, když jsem si vzala bednu S za 2 lístky, tak vždy jsem tam měla jen 1 tu nejmenší nástrahu :(
    Takže díky nákupu bedny jsem v podstatě o jednu stejnou nástrahu přišla. Evidentně na mé farmě nemá cenu vůbec experimentovat, a na bedny vůbec pomýšlet :( Tak prostě budu kupovat čudly za 1 lístek, a uvidím. Každopádně mě ta akce vůbec nebaví
     
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zatím jsem nerybařila. Lístky syslím a pak se pustím na velký lov. Dle zdejší diskuse o nic zatím nepřicházím.
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    tenista99
    Super video a ještě lepší zvuk ;) Pěkně jsem se u toho nasmála xD Děkuji :)
    Také zatím střádám.
     
  7. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    zemanka01-přesně tak jako ty, to mám i já, už 3x jsem koupila bednu S a pokaždé jen jedna obyč.čudla.No tak to holt budeme brát jako malé zpestření hry,není se proč honit:)Je to o ničem,hodně se tato hra zhoršila.
     
  8. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    akurát som otvoril 4 bedne s návnadami S a padlo 3 obyčajné a 1 prémium či aká to je ta najlepšia. Všetko som vychytal na najlepšie úlovky :) celkom to ide. Zatiaľ žiadna perla
     
  9. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) dnes sa mi zachcelo rybarcit,tak som si kupila 1 kos rybarovho potesenia,no a potesila som sa aj ja
    [​IMG] takze uvidime co da piccolo ;)
     
  10. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak u mě takto :) I na mě se usmálo štěstí :p Ale z bedny byl jen pěstitel no ale aspoň jsem jí dostal :D

    [​IMG]

    A mám už stonek :p Asi jsem první :D

    [​IMG]


     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tenista99 nie si prvy,stonka mi uz stonkuje od stredy ;)
    [​IMG] [​IMG]
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je tu někdo "normální" ,kdo má ještě stonek?!? Ať vím na co se mám těšit?!?:wuerg:
    Vypečenou košíkovanou opravdu podporovat nebudu.:p
     
  13. Alena

    Alena Rádoby autor

    vopruz desátého stupně,jak říká detektiv rocco schiavone
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    No vyzerá to ako minule Kaolín s tými perlami ale teraz stačia farmárovi keď mu vypadnú len 2krát takže nevidím to takto hrozne. Ono teraz bude veľmi veľa hráčov kupovať tie koše za reálne peniaze lebo to je niečo ako bola deskovka. Keď sa dobre trafíš čo po pár pokusoch ti pôjde ako nič a budú ti stále padať tie najlepšie ryby tak ti budú padať bedne s romantikou a z nich môže padnúť piccolo takže :) zámer RT je jasný. Vidím to ako minule, vypadnú tie perly akurát nie hneď, perly teraz nebudú problémom. Teraz budú hlavným cieľom tie bedne s romantikou. Zase možnosť vypadnutia piccola ako lákadlo. Nah RT stále skúša :D a podľa príspevkoch na fóre už dosť nadšencoch to kúpilo takže zase to RT vyšlo.
     
  15. 14087

    14087 Veterán fóra

    Je fakt, že jsem se poprvé v životě nechala zlákat na košíky páč toto chytání ryb v překombinované hře je opravdu těžké, ale taky jsem nemusela že? Asi zvědavost mě přemluvila a získala 12 škeblí, předpokládám že 3 do stonku nezískám, tak jsou to vyhozené peníze a tudíž už nikdy víc.. a to je pořekadlo, člověk se učí celý život ;) nehledě na věk :D .. peníze budou, my nebudem a do hrobu si je nevezmeme :D
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jó jo.Za peníze v Praze dům!8)
     
  17. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Taky zatím žádná perla. No uvidíme, jak to půjde dál. Moc optimisticky to nevidím. Kupovat rozhodně nic nebudu.
     
  18. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Tak niektorí to budú mať skôr a niektorí si počkajú. Úplne stačí kupovať "Bedne s návnadami S" za poukazy. Otvoriť si ich naraz tak 20ks a perly padnú ako nič. Berte na vedomie, že trafiť sa do správneho bodu je po pár pokusoch veľmi jednoduché a odmeny sa Vám budú len sypať.
     
    -Jara05- a dinoalesi tohle ocenili.
  19. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    tronaldo55: to je ale hloupost, co píšeš. Já si dokonce koupila ten nejvetší koš s hromádkou návnad. Trefovala jsem se moc dobře. Přišlo mi pár marlínů a dost chobotnic. A ejhle. Perla ani jedna, a bedna s romantikou snad 2x, ale bedna piccolo v ní fakt nebyla. Takže tvůj optimismus rozhodně nepramení z vlastní zkušenosti.
     
  20. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Taky si myslím, že perly budou a ještě zbydou, tak jak to bylo minule. Akce je ještě dlouhá, takže času dost, hlavně nepanikařit zbytečně brzy ;)
    Zatím mám nakřečkovaných 17 poukazů a ještě dva dneska přibydou.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.