Tajný rybník (14.4. - 4.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MilcaC

    MilcaC Rádoby autor

    Přidávám se k hráčům, kteří stonek nezískali. Splnila jsem úplně všechny doprovodné akce, získala všechny lístky, lovila i merlina několikrát, na stonek to nebylo. Nejdříve mě to mrzelo, zlobila jsem se, teď je mi to už jedno. Takže za mě RT díky, léčíte mě z mé závislosti. Farmeramu hraji 10 let, nakupovala jsem kombajny, tajemničky, občas FL. Ted si už každý nákup do hry pořádně rozmyslím (myslím, že další nebude, to by musela být jooo pecka, aby byl). A možná začnu vynechávat akce až vynechám celou farmeramu
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já řádek nakonec mám, o pauze jsem vylovila za pět návnad sbíraniko a padlo mi 24 perel. Celkový zisk 36. Za těch patnáct jsem koupila řádek, za zbytek nic, nebyl čas, skončila mi pauza.
    Je mi líto, že to nakonec nedopadalo všem...
     
  3. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Nemohu si stěžovat, naloveno i odlétanáno bylo už před víkendem, ale takto zpackaná akce tedy snad ještě nebyla.Trochu je srovnatelná s první bylinkovou, na kterou jsem jako jedna z mála doplatila. Další byla hledání klíčů, tam už bylo těch postižených více a zdá se, že to dotáhli k dokonalosti. Náhodu ať si nechají na "odměny", na to už jsme zvyklí, ale u akce, která trvala skoro tři týdny, je to na pováženou. ;)
     
  4. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Tak i já se přidávám k těm, pro které byl stonek jen díky "náhodě" nedosažitelný :(
    Po skoro 3 týdenním pěstování to opravdu hodně zamrzí...
    Za celou dobu akce získat pouze jednou jedinkrát 6 perel je celkem smutné.
     
  5. bara1958

    bara1958 Zelenáč fóra

    já taky neměla perly ať jsem se snažila sebevíc
     
    -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, máme pro vás nové informace ohledně získání řádku na magickém stonku "Tajný rybník". Mrkněte ZDE ;)

    Věříme, že vás tato zpráva potěší :)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    čítal som to ale mám otázku: koľko hier to sa myslí akože koľko návnad som celkovo dostal a vylovil? takto? a resp. ako mám poznať koľko tých hier som akože odohral nepočítal som to. Mám napísať na podporu? Lebo čo sa týka tejto akcie aj tej predošlej čo bola prvá svojho druhu tak tam som tiež neodomknul všetky lekníny takže ako ta kompenzácia nie je dobre vymyslená za mňa.

    Edit: a ešte jedna otázka čo to je prosím za tie dodatkové odmeny? :D to akože tí ktorí to dali na náhodu a získali to budú len tak pre nič za nič odmenení farmárskymi mincami a párty lístkami? :D to kde sme. Akože osobne mi je to šuma fuk, nežobrem ale toto Vám treba trošku domyslieť. Kompenzácia by mala byť štýlom: tak v poriadku niektorí dali ten stonok a niektorí nie no tak dáme limit tých 50 či koľko tých hier a dostanú riadok a nič viac. Prečo zvýhodňovať tých ktorí mali šťastie? :D Resp. niektorým farmárom to šťastie prišlo v ústrety lebo si zakúpili koše. Viete na čo narážam?
     
    Naposledy upraveno: 5/5/21
  8. venndab

    venndab Pisálek fóra

    Já nejsem žádný programátor, ale vím, že existuje algoritmus na pomoc náhodě, který kdyby RT používal, tak by se nemusel ponižovat a omlouvat se. A že existují hry s náročnější grafikou, které fungují bez dlouhého načítání, jim raději nebudu říkat, aby neměli ještě větší depku.
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 počet her odpovídá počtu použitých návnad. Není žádný důvod psát na podporu, protože odměny budou připsány automaticky všem hráčům, kteří splnili podmínky pro získání kompenzace. Odměny navíc pro hráče, kteří stonek získali, jsou podle mě naprosto férové. Stačí si uvědomit, že těmto hráčům musely alespoň třikrát padnout perly, za které si koupili stonek a tudíž místo nich z beden nezískali jiné odměny. Nyní stonek získají i hráči, kterým perly nepadly a dostali místo nich jiné odměny.
     
  10. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Dob tak ako mám na to teda iný názor ale v poriadku, díky za odpovede.
     
    -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  11. larelay

    larelay Analytik fóra

    To je hezký od RT, děkuji. Poslední perly mi nepadly a byl by to asi jediný stonek, který jsem nezískala, co hraji. Pěkný, umět se k něčemu vrátit, třeba i uznat chybu. Díky modíkům a board adminům, určitě náležitě reportovali.
    Tronaldo55: bože, tys ještě nevyrostl z mateřské školy? Tam bych ještě takový přístup chápala. Anebo jinak: u nás se říká: přej, a bude ti přáno. Ale vlastně nevím, jestli víš, na co narážím? :)
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    tronaldo55, já jsem získala perly na řádek necelou hodinu před ukončením akce; kdybych neměla možnost se připojit přes mobil, získala bych nulanulapšouk. Takže bych teď tančila vítězný tanec kolem PC, že i v RT jsou relativně normální lidi. A kdyby to šlo, klidně Ti ty ramamince i lístky přepošlu, aby ses necítil poškozený. Dob to napsal jasně, to je matematika, ta není o náhodě.
     
  13. kája53

    kája53 Expert fóra

    tronaldo55 - nějak jsi mi připomněl jeden starý fór.

    Rybář vytáhne zlatou rybku a ta mu slibuje splnit jedno přání.
    Víš, soused má moc pěknou kozu, povídá rybář.
    A ty bys chtěl taky takovou, rybka na to.
    To ne, já si přeji, aby mu chcípla.
    :DFarmaření zdar! kája53
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak to tedy klobouk dolů, díky :). Už se těším jak tam umístím dekorace, které zbytečně leží v liště.
     
    dinoalesi, Zoufálkov a Y_n_O tohle ocenili.
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ja som kritizoval, že bude zbytočne odmenená náhoda to je celé.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také to nějak nechápu.Mohu tedy zodpovědně napsat,že 50 - 60 her jsem nedosáhnul ani náhodou,bo jsem lovil skoro jen na deluxe návnady.Naštěstí jsem stonek v poslední den získal. Ale třeba se pletu a stonek budou mít nakonec všichni!:)
     
  17. dufi40

    dufi40 Pisálek fóra

    Kolik her jsem odehrál za celou dobu nevím, nikde žádné počítadlo nevedu. A podle konzultace s jinou farmářkou vím, že na stonek měla ca 4-5 den po začátku hry. Kolik mohla tedy odehrát her ona?
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dufi40: Tak má stonek, v pořádku, dostane odměnu v podobě farm.mincí a párty lístků.
    Nedělejte z toho zase "pitevnu", mají to na odměny spočítané, někdo hrál až do konce, vybíral všechny žetony i lekníny, někdo chytal s menším počtem žetonů.
    Počkejte, co vám na farmě přistane ;).
     
    Naposledy upraveno: 6/5/21
  19. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Toto je 1+ pro RT.Mám opravdovu radost za ty kteří dostanou stonek.Bonusy které dostano vůbec neřeším.Vždyť farma je přece bláznivá ,ale na náhody nevyzpytatelná.Při čtení diskuse mě jich bylo opravdu líto.
    Ještě by se měl RT zamyslet nad chlívky na KŠ.Konkrétně dnes jsem "získala" všechny možné vč, žluté výrobny mléka za PL.Nechtějte slyšet můj komentář.Mě by úplně stačilo místo těch trapných chlévů třeba 10 ks pšenice.
     
    dinoalesi, zejdy66 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    A nebylo by lepší, aby se podobné kompenzace vůbec nemusely dělat a pravděpodobnost výsledku by byla adekvátní vynaloženému úsilí?
    Domnívám se, že většina z nás akci věnovala hodně času a řádek si zaslouží.

    kytka50- a za tu akci bych RT +1 opravdu nedala.
    Doba, kdy na KŠ, a to i za obyčejné lístky, se získávaly růžové chlívky jsou nenávratně pryč, bohužel. Žluté výrobny se snad dají vyměnit ve vláčku, ale když za PL dostanu langoš nebo podobný super produkt - tak to mě opravdu vytočí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.