Tajný rybník (14.4. - 4.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. -samadoma-

  -samadoma- Pisálek fóra

  chci ten řádek,za práci ne za peníze:cry: třeba za 10 000hvězd nebo 5 000 zl.banánů,akce všechny splněny
   
  Naposledy upraveno: 4/5/21
 2. kutilka70

  kutilka70 Znalec fóra

  Stonek sice mám, ale radost žádná :sleepy: Věřila jsem, že ho nakonec získají všichni co se alespoň trochu snažili :oops:
  Také jsem na něj dlouho čekala -.-
  Když to tu tak pročítám, také se mi mohlo stát, že bych ho po tom všem snažení a 100% plnění doprovodných akcí nezískala :eek:
   
 3. Helena1313

  Helena1313 Expert fóra

  Tak mi se na poslední chvíli podařilo vylovit zbytek perel, stonek mám! Ani jsem už nevěřila, po tom co tady pročítám příspěvky. Nikdy se mi nelíbily soutěže a dárky o náhodě!
   
 4. liduška14

  liduška14 Pilný autor

  připojuji se ke všem zklamaným hráčům,perly jsou asi ve zlatnictví,bylo to dlouhé nudné a nanic.Pro nás co nám to nenapadalo jsme si měli perly koupit za hvězdy,banány nebo ...pěkně vypečená hra jsem zklamaná
   
 5. pistule

  pistule Aktivní autor

  Tak se taky připojuji ke zklamaným. Ač mám od včerejška splněné všechny akce, tak perly jen z jedné bedny a na stonek to nestačí. Je to podle mě sprosté, snažím se poctivě tři týdny každý den a nic. A kupovat koše, když mi náhodně nevypadne z bedny ani jedna perla, na to se můžu vykašlat. Jestli chtějí peníze, musejí vymyslet akci, kde nebude jen souhra náhod (bohužel já štěstí nemám), ale bude se přihlížet i ke snaze. Už se stalo, že jsem se nedostala na hru třeba 3 dny, tak jsem potřebné věci dokoupila, ale tam byla jistota, že se k řádku dostanu. Tady jistota není a já jsem pouze zklamaná. Vám ostatním přeju, že vám to vyšlo.
   
 6. evoku57

  evoku57 Orákulum fóra

  Škoda, že to netrvá o 5 minut déle, ještě bych si 2x zalovila, i když velké zklamání, tak lovení mne bavilo :p
   
 7. -Kuteno-

  -Kuteno- Titán fóra

  Včera som už nedúfal,že ešte stihnem 1 zber lístkov.Lebo som musel cestovať k lekárovi dnes to bola u neho rýchlovka.Tak že 6 perlí padlo a stonku už mám.Kto ešte naháňa perly držím palce,aby stonku získal.
   
 8. tronaldo55

  tronaldo55 Baron fóra

  Posledný pokus a perly nepadli takže škoda.
   
 9. jakoja

  jakoja Perspektivní autor

  kčemu jsou ty perli dobré
   
 10. kiki2305

  kiki2305 Ikona fóra

  Tak to jsem tentokrát vážně rozmrzelá, vše splněno, zalovila jsem si dostatečně a perel mám 12 - stonek už tedy nebude. Příště se na tyhle vícestupňové akce s plnou parádou vykváknu.:mad:
   
 11. dasla

  dasla Zelenáč fóra

  Tak v posledních pár hodech konečně chybějící perly, už jsem ani nedoufala.
   
 12. BigClick

  BigClick Aktivní autor

  :music::music::music:
  Nemozem nepochvalit sa - z akcie som dostala 12x debny s romantikou II, 2x - III a 1x - IV. Prave som ich odtajnila a priemne potesenie - Piccolo z tej poslednej. (Ale pocka, nech sa nazberaju aspon 3 ks, vtedy odtajnim, zatial je len druhe, co uschovavam v liste a trpezlivo cakam, odovalam zatialxD.)
   
 13. Anel21

  Anel21 Zelenáč fóra

  • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
  Tuto hru hraji přes deset let a nikdy jsem se jsem svoje připomínky tady nepsala, ale dnes jsem opravdu moc zklamaná. Celá léta plním každou akci ( někdy i s neúspěchem) a tohle tedy není fér, protože tato akce byla celkem náročná třeba na super krmivo a nic pouze 6 perel, které jsem nakonec vyměnila za nástrahy. Za poslední rok jsem už párkrát přemýšlela s tím seknout, ale nakonec vždy hraji dál. zklamání, zklamáníííííííííí:cry::cry::cry:
  ***sloučeny příspěvky (multipost)
   
  Naposledy upraveno moderátorem: 4/5/21
 14. Trepifajksl

  Trepifajksl Hvězda fóra

  Tak tuto akci už nikdy! Náhodu na náhodu už ne! Na farmě K konečný výsledek 12 perel- na nic, že. Morduju se jak IQT a výsledek nikde.
  Na bedny s 10 možnostmi fakt už nehraju. To ať zkusí RT, pokud je to baví. Já už mám nervy velmi opotřebované...
   
 15. Pitrýsek47

  Pitrýsek47 Orákulum fóra

  Ahoj, teď už k ničemu:D, ale mohl(a)jsi za ně koupit stonek (za 15).
  Ani poslední zoufalý pokus nevyšel, za 8 perel koupena nástraha, z ní čudličky a z nich bedna zbytečností:(. Doufal jsem ve vyskočení 20 perel ;)nebo aspoň 11.
   
 16. .madona.07

  .madona.07 Zelenáč fóra

  Ja taky už v sobotu jsem skončila poslední akci a sklízela bedny a měla jsem taky jenom 12 perel stálo to za nic a to mi padli úplně z malých ryb z prvních mi padlo jenom bedny at si je strčí někam
   
  Květa54 tohle ocenil(a).
 17. berkaKolchoznice

  berkaKolchoznice Stará škola


  kutilko
  , není důvod proč se neradovat i v životě narážíme na spoustu náhod,ať dobrých či špatných a musíme se s nimi vyrovnat a toto byla jen hra...teď půjdeme juchat na svatbu a obstojný stonek budeme mít každý na svých vidlích ;)

  Z celé akce je mi líto hráčů,kteří do ní věnovali reál peníz a skončili tam kde já,která nevrazila ani korunu,jen dary farmy
   
  GordonSargent, DANKA722 a -samadoma- tohle ocenili.
 18. kutilka70

  kutilka70 Znalec fóra

  berkaKolchoznice

  Vím že to v životě tak chodí, ale hraji hru pro zábavu a relax. Život sám je velká nejistota. Jediná jistota je, že nic není jisté ;)
  Vadí mi právě to, že ani ti co platí (koupě košů k akci) nemají žádnou jistotu. Co k tomu dodat. Nekupovat zajíce v pytli xD
  Nebo také další možnost napsat do obtížnosti akce: akce s nejistým výsledkem, RT nenese odpovědnost za získání perel :wuerg:
   
 19. kytka50

  kytka50 Vážený autor

  Ahoj,také jsem byla smířená že na stonek nedosáhnu.Po celou dobu jsem měla 12 perlí,ale dnes za poslední sběr lídstků mi vypadlo 6 perel.
  Stonek mě opravdu netěší.Takové hraní na nejistotu to pro mne a spoustu dalších zklamých hráčů není.
  Jediné pozitivum je,že ze splněné rozety mi vypadly medúzy
   
 20. Milena1952

  Milena1952 Stará škola

  Veliké zklamání.o_O
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.