Tajný rybník (14.4. - 4.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    takéto akcie na náhodné vyskočenie v tomto prípade potrebných perál či iných predmetov sú u mňa úplny prepadák - mám 6 perál a už žiadnu šancu na získanie stonky - ďalšie rybárske lístky až o 9 hodín. Už raz bola takáto spackaná akcia, spomínam si, že vtedy nám chýbajúce (už neviem, čo to presne bolo) doplnil RT. Teraz zrejme niet nádeje:cry:
     
    Helena1313 a ღSisinkaღ tohle ocenili.
  2. blanirag

    blanirag Zelenáč fóra

    Taky ani jedna perla.
     
  3. HanaZavis123

    HanaZavis123 Zelenáč fóra

    Taky mi štěstí nepřálo,žádná perla nevypadla a koš kupovat nebudu.
     
    Helena1313 a Madulka_cz tohle ocenili.
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Je mi smutno z toho co tady čtu. Nechápu za jakým účelem něco podobného RT dopustí.
    Za 14 lístků, které jsem dostala z rybníku - opět padlo 6 perel, které jsem vůbec už po včerejšku nepotřebovala. Zdá se, že hra na náhodu si z nás pěkně utahuje.
    Nebo, že by účelem bylo naštvat co nejvíc lidí, aby hru ukončili?? Můj rozum to nebere.
    Přeji pěkný den :)))
     
  5. dufi40

    dufi40 Pisálek fóra

    Takže nic, 12 ubohých perel.
     
    Pitrýsek47 a Helena1313 tohle ocenili.
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Naděje umírá poslední a právě skonala,snažila jsem se ještě o nemožné a za perly, delux koupila. Všem úspěšným rybářům gratuluju a já se jdu s úsměvem těšit na další akci,která možná bude taky taková vypečená .Když nejde o život jde o .... a s úsměvem jde všechno líp ;):)

    P.S. dobře.že už byl Štědrý den,zřejmě bych si kapra k večeři nedala :D
     
    Naposledy upraveno: 4/5/21
  7. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Abych byla objektivní, když jsem si tu pořád stěžovala, perly nakonec napadaly. Stonek mám, ale vůbec mě to netěší, když čtu, kolik farmářů se namáhalo zbytečně. Je to nefér a myslím, že takovéto hry na náhodu do farmy nepatří. Tady se má projevit myšlení, strategie a ne kdo má náhodou štěstí, ten něco získá. Vůbec se mi tato hra nelíbila.
     
  8. grifinhd48

    grifinhd48 Pisálek fóra

    Přidávám se k těm, kteří perly nenasbírali, skončil jsem u počtu 12.
     
  9. pruska99

    pruska99 Pisálek fóra

    Ahoj, taky jsem naštvaná z téhle hry. Všechny akce k získání perel jsem splnila, žetonky získávala 2x, ryby chytala a výsledek ..6 perel. No a sousedka už hlásila stonek před 3 dny. Vážně je to nanic, když se snažím a výsledek 0. A to nemluvím o tom, že nejčastěji vidím 2 ovečky s trakařem a vířící slunečnice.
     
    Pitrýsek47 a Helena1313 tohle ocenili.
  10. Bizonka68

    Bizonka68 Pisálek fóra

    Aha, tak jak vidím, nejsem sama, kdo makal jako blázen a nakonec stonek nemá. Za celou hru jsem dostal trapných 6 perel. Inu, chybami se člověk učí, příště se na podobné akce vybodnu. Je to nespravedlivé a možná by se nad tím RT měli zamyslet.
     
  11. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Ahoj, dnes jsem měla 6 perel, nakonec jsem koupila 2 koše za 33 Kč a celkem perel 24, ale mrzí mě, když plníme celou akci od začátku, že ještě musíme dokupovat koše na stonek :(
     
    Helena1313 a kutilka70 tohle ocenili.
  12. JanGothig

    JanGothig Pisálek fóra

    Dlouhodobá hra. Skvělé. Dokončeno jen tak tak. Paráda. :music:
     
    Helena1313 a kutilka70 tohle ocenili.
  13. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    JanGothig

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    Moc ti to přeju,ale mysli na nás co řádek nemají a neprovokuj:))
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/5/21
    Helena1313, kutilka70 a 007lala tohle ocenili.
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    V brzkých ranních hodinách akce dokončena.:p
    15 lístků jsem proměnil na 3x deluxe a napadalo celkem 24 perel. Celá akce byla jeden velký trapas.
    Nadšení z ukončení akce se opravdu nedostavilo.o_O
     
  15. 007lala

    007lala Pilný autor

    Asi poprvé za deset let, co končím hru fakt vytočená. Dřív se mi občas nepovedlo akci dokončit, ale to bylo proto, že jsem něco sama podělala. Teď ne, plnila jsem vše správně, jak se má, využívala všechny lístky, jak jen to šlo.... jen jsem skončila se šesti perlami a bez šance na dokončení. Přiznávám, že jsem koupila i koš. Cožpak o to, návnady z něj vypadly docela fajn, i merliny jsem za ně ulovila, ale odměnou byly bedny s nářadím, TBZ a krejcary (!) ze dvou beden s bonusy jen opět bonusové TBZ. Takže zodpovědně tuto akci prohlašuji za nejhorší, co paměť sahá, neb ani opravdová snaha ani dokonce koupě středního koše nevedly k dokončení. No, asi bude čas udělat RT pápá
     
  16. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    Takže z posledních nástrah perla žádná, zůstala jsem viset na 12.....
    no jdu za to koupit návnadu, co taky s nima,že....

    a padly BZ, tak dík....
     
  17. surprise51

    surprise51 Zelenáč fóra

    opravdu jsem naštvaná, já se snažila a hodně, ale perel mám jen 12, takže jsou mi na h......

    ***I vytečkovaná vulgarita je považována stále za vulgaritu. Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/5/21
    Helena1313 a zejdy66 tohle ocenili.
  18. *kikinka*

    *kikinka* Pisálek fóra

    Tak, tak je to zúfale a aj mňa to naštvalo.že som sa snažila zbytočne a tých 6 perál nech si strčia niekam. Tieto akcie na náhodu viac robiť nebudem.
     
    Helena1313 a zejdy66 tohle ocenili.
  19. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    surprise51 Zkus za ty perly koupit návnady,možná ti vypadnou,nebo budeš mít alespoň nějaké odměny;)
     
    Helena1313 a kutilka70 tohle ocenili.
  20. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Já stonkuji už několik dní. A k dnešnímu dni mám tyto perly navíc. Tohle je akce o náhodě a takové jsou nanic, když člověk nemůže, v tomto případě získání perel, ovlivnit. Jak ráda bych je někomu poslala a místo toho je jdu vyměnit za pouhé nástrahy, protože k ničemu jinému už použít nejdou. A i po výměně musí 3 zbydou, jsou k ničemu, nic za ně už nepořídím.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.