Tajný rybník (14.4. - 4.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:Docela s chutí bych porafal RT, haf.... chybí 3 perly.

    Vskutku, akce až moc založená na náhodě. Pokusů mohlo být k mání víc a ne jednou za 23hod. Nebo častější výskyt perel. Na to, jak trvala dlouho ubohé...:wuerg:teď jedině za perly koupit nástrahy a modlit se.
     
  2. Milena1952

    Milena1952 Analytik fóra

    Dělám poctivě celé akce. Opět zasáhla náhoda. Chybí 3 perly. Docela mě to otrávilo. A přitom
    by stačilo, aby prodloužili akci do 22 hodiny.
     
  3. cacorkalu

    cacorkalu Pisálek fóra

    tak ani já mít stonek nebudu....a to jsem si teď jestě koupila balíček a pořád nic....celý RT běžte někam....jsem fakt vytočená....už žádnou takovou hru o náhodě hrát nebudu......
     
  4. Jasmyna

    Jasmyna Rádoby autor

    si na tom lepšie než ja, ani jednu nemám, ani dnes hoci som dnes skusila namiesto bední len na návnadu zameniť výsledok ešte horší samí rak a tie malé rybky
     
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Sklidila jsem poslední várku lístků, vyměnila za pár prémium nástrah. Nejdřív jen bedny a krejcary a pak to žuchlo....poslední perly a stonek už je. Upřímně? Takové rybaření se mi vůbec nelíbí, naprosto takovou krásnou akci pokazili. I když nakonec stonek mám, příště akci s "náhodou" nejedu. Jsem přesvědčena o tom, že nekoupit akční koš, stonek nemám a to je to, co se mi nelíbí. Když přeci makám, splním všechny přidružené akce, očekávám spravedlivě na konci akce odměny a ne se rozčilovat a spoléhat na nějakou náhodu. To je nespravedlivé a akci to na akčnosti nepřidá, jen to hráče naštve a odradí od dalších akcí.
    Všem, kteří stále čekají na vytoužené perly držím palce a přeji hodně štěstíčka.
     
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..hmm, tak to je veľmi zlé, verila som, že sa tu bude pred koncom jásať:music:, RT haló, len blbý riadok dajte všetkým, čo chytili aspoň 1 mečiara, tu už je koniec srandy-.-
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Myslím, že by ani to nestačilo. Není jistota, že z posledních úlovků by perly byly.
    Tak 12 perel. Koupit jednu nástrahu za 8 na další nezbyde, ...a výsledek nejistý.
     
  8. papulice

    papulice Veterán fóra

    omlouvám se za nedůvěru,ale dnes odpoledne padly perly,měla sem 6 potom 12 a nakonec s merlinem 18,stonek je a nakonec ještě další perly,jsem spokojená,ale byly to nervy...:inlove:
     
    kutilka70 a dinoalesi tohle ocenili.
  9. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    ,,Zoufalá'',že stále nemám stonek a zbývá poslední výlov a na mém kontě slovy šest ušmudlaných perel,tak jsem zakoupila bedny...a co myslíte kolik perel...NIC i přes chycení merlinu a chobotnic.vím,že když koupím za reál nemám jistotu,ale to byl opravdu takový problém ke konci nastavit to tak,aby si každý nasbíral,aspon těch 15 perel.P.S.medvěde ty už na mojí farmu lovit nechod,protože jsi k ničenu!
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádek asi nebude. Jednak mi chyběl žeton na kupony od Rajčáka, druhak zítra lekníny rozkvetou dvě hodiny po domovském přístupu, přehodili mi směnu, jsem od desíti dopoledne do večera do šesti v práci, takže budu doufat, že na sklízecí čas mi vyjde pauza před koncem akce a na founovi to uhraju. Mám dvanáct perel, před chvílí jsem sklidila jednu leteckou bednu, jedna chobotnice... Snad ty tři perly ulovím a zvládnu koupit řádek. Chjo, těch náhod na několikátou se tady sešlo opravdu mnoho...
     
    Naposledy upraveno: 3/5/21
  11. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Řádek nebude, perel mám 12, ale lístky už do konce akce nedostanu, tak koupím za perly návnadu a zkusím alespoň něco chytit.
    Možná kdyby z většiny ryb nepadalo 110k bodů zkušenosti nebo 44k krejcarů, tak bych měl i trochu radost, ale takhle mi tahle akce přijde taková zbytečná. :sleepy:


    Edit: Koupil jsem teda za perly návnadu, nějakým zázrakem na ní ulovil 3 marlíny a dostal 88k krejcarů a 110k bodů zkušenosti, fakt úlovek za všechny prachy. :cry:
     
  12. Learka

    Learka Vycházející hvězda fóra

    Takže,z těch 10 poukazů,bylo 10 nástrah (kupovala jsem jen ty po pokuse 3xs a v něm jen obyč bylo rozhodnuto) a při osmém lovu padlo posledních 6 perel,tak stonek mám,ale i tak platí to co jsem napsala včera,na náhody zvysoka kašlu jak ostatní a prosím vyřídit RT děkuji-eme.
     
  13. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    tak, práve som minul posledný lístok a perál stále len 12 ks. Pamätám pred rokom na rybačke tie perly vyskakovali skoro každý druhý deň počas akcie a teraz není ani na riadok! Peknej hnus velebnosti!!!
     
    Pitrýsek47, -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  14. larelay

    larelay Analytik fóra

    Tak to se fakt nepovedlo :( Chybí mi 3 perly, a to skoro od začátku akce, 12 jsem měla hned nějak zkraje. Mám otevřené všechny lekníny nebo co to je, prodleva asi nějaká drobná byla, ale nijak zásadní. Zkouším bedny S i L, prostě nic. Na chviličku jsem zvažovala koupit koš, ale proč? Tak dlouho tato akce trvá, splnila jsem všechny tři akce, pravidelně lekníny otevírám, ale přesto se nedomohu svým úsilím dobrat cíle? Nevím, už tak musela být obrovská ztráta hráčů při přechodu Unity, ještě je jim to málo? Unity mi hru otrávilo, jdu na hru, jen když je nutné, kolikrát musím opravdu hodněkrát aktualizovat, než provedu hlavní sklizeň. Někdy se i minu. Opravdu mi to sebralo chuť hrát. A tato akce to tedy nevylepšila. Ještě budu sklízet v 1, ale vůbec nevěřím, že ty tři perly padnou. A i kdyby, ten dojem to nezlepší. Jasně, tak já zrovna nejsem pro RT terno, koupím max. permanentku do sezóny, občas nějaký stonek nebo mazlíčka, co nabídnou, jinak si vystačím se vším ze hry, vždycky jsem plnila akce, mám obrstromy atd. Tady bych si asi byla ochotná i ty tři perly dokoupit, ale ne koše s další náhodou. Ještě by to mohli všem připsat za snahu :)
    Těší mě, že mi to vlastně už nijak zvlášť nevadí. Prostě je asi opravdu čas začít hru pomalu definitivně opouštět. Bere víc než dává.
     
  15. m1mo

    m1mo Pisálek fóra

    jako poslední záchranu jsem chtěl koupit koše - a :wuerg:hele oni už kopit nejdou
     
    anvan a Richards76 tohle ocenili.
  16. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Poslední plné bubliny splaskly, poslední ryby vyloveny. A perly? Nejsou. Řádek na stonku? Není. Moje KFC utrpěla, dělám všechny akce a nepamatuji, že bych nedokončila i přesto, že akci plním od začátku jak šroubek....
    Nejhorší akce za poslední dobu, pro příště ať si ji RT vetká za klobouk.
    Náhoda za náhodou, bedna naplněná bednou, nebo naprosto nepotřebným nesmyslem.
     
  17. silou0071

    silou0071 Pisálek fóra

    Pridávam sa k sklamaným, 12 perly a ostatné v nedohľadne :( a taktiež riadok na stonke :(
     
  18. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Dobré ráno.
    Hodnocení akce - propadák. -.- Člověk tady maká, pomalu si nastavuje budík či jiné upozornění, aby sebral lektníny a tiše doufá, že když nahodí prut, vyloví nějakou tu rybu a ejhle.... bude perla a ono nic. Mám jich trapně 6.:( Vím, určitě jsou tací, co nemají žádnou nebo dokonce třeba jim chybí 1-3 aby měli splněno (a o to to je horší, protože to je těsně před vysněným cílem):cry:. Každopádně mě to mrzí, že poctivý hráč nedosáhne na stonek, ať maká sebe víc. :cry:A koupit si za reálné peníze koše, abych snad mohla mít stonek, tak to fakt pardón, do toho nejdu.:wuerg:.
    Takže děkuji, takovou akci již nechci.:eek:.
    Nenechám si zkazit volný den, takže přeji pěkný a pokud možno bezproblémový den všem a pokud možno lepší (splnitelné) akce. ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/5/21
  19. Irinnex

    Irinnex Zelenáč fóra

    Tak já s hrama na náhodu definitivně končím. Vše otevřené a pravidelně vybírané a perly nejsou. Takovéhle akce ať si RT vetkne za klobouk :-(
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si skoro naposledy zarybařila za 2 prémiové a světe div se na dva Marliny padlo 2x6 perel :p, tak nakonec stonek je a ještě ta největší nástraha. Ale i přesto je mi líto, že na stonek nedosáhli všichni, je to opravdu o blbé náhodě. Také jsem uvažovala o koších, ale ty zásadně nekupuji a do takové zmršené hry už finance moc cpát necchci, stačí, že si kupuji prémium, víc do toho nedám, teprve až dojdou kupony na pomocníky, tak asi budu muset pomocníky kupovat. Tak všem, co ještě čekají na perly přeji také takové štěstí, jako jsem měla teď nakonec já
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.