Tajný rybník (14.4. - 4.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak po dlouhé úvaze si dám dlouhodobou pauzu, fakt mne ty akce už docela štvou. Honičky skoro za nic ;)
     
  2. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    kája53 + tenista99
    Tak já se klidně přiznám, že jsem to byla např. já, co brblala, že to je překombinované.
    První čtění, to bylo na mě moc. Hodně informací, takže jsem reagovala, jak jsem reagovala. Odpoledne si k tomu musím sednout, pročíst si to a popřemýšlet (né moc, to potom i bolí). :p
    Chodím do práce, mám rodinu, povinnosti, takže to jsou moje priority. Ano říkám, že toho je moc, ale chce to praxi, ta ukáže, jak to bude na mě složité a náročné, hlavně časově a občas zkouknout diskuzi, co se tu píše, radí...
    Poslední akce - vajíčka. Myslela jsem si jak to bude složité. Zkoukla jsem video od dobena a paráda. Ještě jednou za video děkuji. Tu akci jsem měla ráda. Farma je hra, kde si má člověk odpočinout. Jasně najít si pro sebe tu nejlepší strategii a potom makat nebo pokud vím, že to časově nedám, pojedu podle svého a třeba si něco napěstuji do stodoly.
    Takže shrnu - ano první dojem na mě dělají obě akce dosti složitou záležitost - překombinované. Musím si všechno pořádně pročíst a potom makat. Až čas a průběh akcí ukáže, jak na tom budu. Každopádně snaha se taky cení. A tu kurňa mám.;)
    Pěkné odpoledne a hezkou hru.
     
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @Madulka_cz ------> Jojo já to vše chápu já to jakoby nemyslel nijak zle. Spíš jsem jen četl že víc lidí tu psalo že ej toho hodně najednou ale já si vzpomněl na tu akci co byla kdysi a vlastně je to skoro stejné proto jsem to napsal. Je pravda že na některé akce je potřeba si sednout a pořádně si to prostudovat :D
     
  4. kája53

    kája53 Expert fóra

    Madulka_cz - myslím, že můžeš být úplně v klídku, jakmile to vypukne, zjistíš, že je to opáčko a vlastně jednoduché.
    Ani to nemusíš moc studovat. Farmaření zdar! kája53
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, jedná se o "nadstavbovou" akci k týdením akcím, jedna z nich je Rajčeho výprava, kde za plnění získáváme žetony a odemykáme zde lekníny a z nich získáváme odměny. Vyjímku tvoří první leknín kde je vstup za 1ks medvěda. Na určitých leknínech pak co 23h získáváme rybářské poukazy a za ně pak vybereme návnady a rybaříme a za to máme další odměny.

    1. Za plnění týdeních akcí získáme žetony
    2. Za žetony zde odemkneme lekníny
    3. Určitá pole-lekníny co 23h dávají rybářské poukazy
    4. Za rybářské poukazy vybereme návnady
    5. Rybaříme ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    kája53 + tenista99
    Hele kluci, jsem v klidu. ;)Většinou jsem kliďas, ikdyž někdy .... . :mad:xD Napsala jsem jenom svůj názor a co si o tom všem myslím.
    Za chvíli mi dozraje šalvěj, tak napíšu příspěvek a přečtu si "návody" na akce.
    Mírný problém u mě je ten, že vloni jsem nějaký měsíc nehrála a zrovna jsem nehrála v té bobě, kdy probíhala agua mánie. Takže pojedu premiéru.
    Tak se tu mějte, pilně se připravte a já jdu číst a připravovat. Pěkný večer. xD
     
  7. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    To zas bude kino, už se vidím jak zmatkuji. Moc se těším.:p;)
     
  8. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Také se určitě zapojím, to prolínání akcí je výborné, sice nemám v tomto čase tolik volna, jako v zimě, ale co stihnu, to budu mít. Stonek je vždy dobrý. Body pěkně naskakují.
     
  9. Štika

    Štika Mistr fóra

    Akci dělat nebudu.
    Myslím,že kaolín11 nežbrblá jen tak pro nic za nic,taky nemám ráda souběžné akce,jen nás chtějí udržet na Farmě neustále a pořád :p
    původní rybařinu jsem měla ráda, teď bych se musela honit za každou akcí abych mohla párkrát nahodit? Ne,akce si budu vybírat.
    Pokud ta honička někomu vyhovuje proč ne,já se nahánět nenechám a nechci ,hrát chci , pokud to bude vůbec možné. Farmu dávají do chodu už tři a půl měsíce a výsledek je někdy k smíchu ale většinou k vzteku.
    Podle toho taky budu Farmu finančně hodnotit.
     
  10. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Stačí si pozrieť čo dáva riadok a hneď mám jasné, že do akcie idem. Bedna s hnojivy :)
     
  11. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Pozorně jsem přečetla co se na nás chystá, a pravda je taková, že zase vím veliký "PRD". Až to začne ,tak potom to do sebe zapadá. Jinak někdy vysvětlení akce je velmi chaotické a nesrozumitelné a někdy i polovičaté.
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly a raddre tohle ocenili.
  12. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Nezapomeňte dnes otevřít první bublinu :D
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bublina=leknín. Já myslel, že tam plavou kotouče dřeva nařezené z kmene stromu :D fantazii zdar.
    Ale hodiny odpočítávají.
     
  14. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    U mne: 1 bedna S = 1 rybářská násada obyč. = 1 makrela :cry:
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] na rybárske povolenky už mi odpočítavajú dvoje budíky, chytať budem až nazbieram viac návnad;)
     
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Pletu se anebo je tentokrát (na rozdíl od dřívějších rybaření) nejvýhodnější kupovat obyč návnady? Neuvažuji bedny, to je loterie, ale vychází mi to, že u obyč návnad je 1 kupón -- 1 návnada -- 1 ryba. Zatímco u deluxe za 5 kupónů budou maximálně 3 ryby.
     
  17. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    Vy se do akce dostanete? Já nikde nic, ani v časomíře, ani v novinkách.
    Sázím, ale dostat se tam nejde..?
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly tohle ocenil(a).
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sabma411 - akce Tajný rybník (rybářská) má tuto ikonku
    rybník.png

    Další ikonka je pro druhou akci - Rajčeho výprava
    rajč.png

    Obě akce jsou i v novinkách. Pokud je tam nemáš - ani v liště ani v novinkách, zavři komplet hru a načti ji znovu.
     
    14087 a sabma411 tohle ocenili.
  19. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    Skali děkuji, ale to jsem udělala už potřetí. Mám tam ikony 139 hodin a strombolu. Jinak nic, ani v novinkách...
    Ok, neva, prostě chybka. Počkám, zítra už to tam určitě budu mít.
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly a Skali tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sabma411 - nevím, jestli hraješ v prohlížeči nebo v klientovi. Pokud v prohlížeči, vyzkoušej třeba jiný. Já jedu v samost. klientovi a tam to mám v pohodě. Kdyby to nešlo i nadále, obrať se na herní podporu ;)
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly a 14087 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.