Tajemství Santovy skály (15.12.2021 - 4.1.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/12/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. houba69

    houba69 Pisálek fóra

    Mě taky nejde odemknout. Baňek mám dostatek.
     
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pokud vám nejde odemknout políčko 27 a máte odemčena všechna sousední políčka i dostatečný počet Vánočních ozdob, napište na herní podporu.
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  3. Meli8

    Meli8 Rádoby autor

    Prosím kde najdu odpovědi na vědomostní otázky
     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak jo zazrak vanoc se nekonal z 19 beden florenak nebyl a proto zase o neco vic nemam rad vanoce
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Akciu mám už hotovú a všetky 3 stonky aktivované.Ešte nezabúdať brať tie karty aby boli nejaké odmeny:D;);).
     
  6. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, diskuzi o kvízových otázkách najdeš ZDE. ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  7. 14087

    14087 Dozorce fóra

    Akce hotová už včera dopoledne, ale přes všechny ty přípravy, úpravy a úklidy.. nebyl čas to sem dát. Všechny řádky řádkují a stále ještě sbírám lístky ;) a vybírám věcičky. Krásné a pohodové svátky Všem ;)[​IMG]
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo. Napěstováno a dodáno. Už jen sbírám lístky a hraji deskovky.
     
  9. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, chybí už jen trošínek a za akcí u mě zazvoní zvonec. Pak už jen odehrávat deskovku.
    [​IMG]
    Gratulka všem co jsou v cíli a povzbuzení těm co ještě "bojují" ;)



    Něco na dlouhé zimní večery :D




    Hezkou hru ...
     
  10. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak já postupuji velmi pomalu, neboť jsem se zadrhla hned na začátku, bohužel práce byla přednější, a teď plním pomalu, co udělám to bude hotovo, odtajnila jsem nějaké pikolky, florenovníček mě zase obešel obloukem, no snad se někdy dočkám, gratulace tomu kdo jej získal a kdo má už hotovo, ale jsou svátky, tak vše beru s nadhledem a dobrou náladou, všem přeji hezký zbytek svátků a fajn hru, jdu skouknout pohádku ;)
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dokonceno a udelan poradek ve stonkach - bylo nutne jednu dekorku koupit, tak doufam ze jsem nekde něco neprehlidnul... ale to odehravani, to je spis otravny a jen to ukazuje totalni sklerózu, prakticky krome parametru u kytek a zvirat netusim jak to bez pomocných odpovedi dat za 4 body...
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na další vedlejší přibyl jeden florenovník do sbírky, už tam byl jeden a teď druhý xD a na evok odehraji hry do posledního stonku a pak už v klidu a pohodě budu hrát do konce akce nebo dokud nevyberu poslední odměnu, ale jsou tam ještě dekorky, tak se mi to nepodaří vybrat, nevím, kolik se jich dá vzít, ale myslím, že u nich není žádné číslo, tak nekonečně
     
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Ještě jednou sklidím a mám také hotovo. Je to fajn akce a hlavně pro pomalejší farmáře hodně času. Pikolek bylo přehršle, nepamatuji, že bych jich v minulosti získala tolik najednou. Překvapení s florenovníkem se nekonalo, ale nevadí. Přeji všem úspěšné dokončení.
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Přes 22 tisíc ušatých beden, tak to je bomba migos xD, to není možný :D, ale jo, pro mě dobrá zábava, díky.
    Hraju deskovky, to se mi taky líbí ;).
     
  15. -samadoma-

    -samadoma- Pisálek fóra

    -Migos- to video je lepší a zajímavější,než celovečerní film,jinak taky hotovo
     
    Naposledy upraveno: 26/12/21
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Kolo se se mnou nekamarádí,takže jedu na vlastní pohon,ale už mi chybí asi už jen 4 pěstovací pole a 3 za vánoční ozdoby
     
    -Jara05-, davidson00 a dasa1143 tohle ocenili.
  17. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím. Moc mě těší, že video má své diváky. Díky všem 8)


    Akce hotová. Jen do té deskovky se mi nějak nechce. Ale ono se to nějak vystříbří :D



    Hezkou hru ...
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Migosi, jsem na tom stejně, na hlavní fa jsem odehrálo hry po stonek ;) a na vedl. se mi do toho vůbec nechce a stále je plno jiné práce. Každé ráno si říkám, už dnes a ono zase ne, ale dojde na to, kupony se hromadí a zatím není moc času
    Edit: teď jsem na hlavní odehrála 26 her8)a na vedlejší mi zbývá odehrát her 70o_O, tak mám ještě co dělat
     
    Naposledy upraveno: 27/12/21
    -migos- a -Jara05- tohle ocenili.
  19. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Nestíhám, nestíhám, ale nevadí - vánoční svátky jsou jen jednou v roce a akciček bude ještě hodně.... všem, kteří zvládli a dokončí tuto akci posílám veliké gratulace :) Hezký konec roku všem farmářkám, farmářům i všem obětavým, kteří pro nás akce chystají :)
     
    -Jara05- a hroudov tohle ocenili.
  20. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Od rána mám sakumprásk hotovo, postupně vyvaluji tajemno na plochy. Zatím stromy, potěšil mě můj první metuzalém. Pět nasyslených piccol asi dám až pozítří, až mi dojede bonus z MJS. Teď doplňuji stodolu kytkami, pak se vrhnu na stromy a produkty, které jsem nacpal do bahaúkolů. Zbytek roku už si budu jen dojezdově hrát :).
     
    .mama789. a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.