Tajemství okrasných stromů I - III (1.9. - 17.9.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Tajemství okrasných stromů I - III ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 1.9.2023 v 10:00 hod.
    Konec akce: 17.9.2023 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 21

    Obtížnost akce:
    • střední / těžká

    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Z jedné třetiny mám tulipanelák osazen správně z doby, kdy bylo možno šlechtit za 1 SK... nebylo totiž z FarmOrákula zřejmé, která třída zvířat (savci, plazi či ryby) přijde na řadu jako první, taky mohlo jít o současné šlechtění všech výše zmíněných tříd...
    Tak snad nám to všem bude přeskakovat a nikomu z toho nepřeskočí...xD
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak ne že by mě tahle akce nějak oslnila, ale SK je dost a šlechtění je nenáročná rychlovka, tak proč se do ní nepustit ;)
    Ať se nám ta drobotina dobře množí :D
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nemám plný tulidomek, i tak do akce jdu ;)
     
  5. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Savci-170ks.,plazi-155ks.,ryby-110ks odznaky.
     
  6. babina51

    babina51 Veterán fóra

    SK 10777(snad to bude stačit),dokoupila jsem chybějící havýše,tak akce může začít.Jenom aby byla BB.Všem co nejlepší přeskoky.
     
  7. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak do akce určitě jdu, šlechtící já mám ráda ;). Tulidomek mám také prázdný, ale nic se neděje .... SK mám dostatek a zvířátka na protihodnotu také ... bedny mě dostatečně zásobují :D.
    Všem, kdo se rozhodnete víkendovku dělat ... přeji hodně úspěchů a fajn přeskoky ;):)
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Šlechtící akce jsou super a SK mám dostatek ;)
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Když jsem to ještě jednou prostudovala, tak jsem v odměnách nenašla nic, co by mne oslovilo ;) jen samé tajemno, tak akci dělat nebudu
     
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Jsem na tom stejně jako jan.svatek. Takže odtajňování bude postupně. To si říkám teď. Zítra na to musím myslet. Doufám, že to neodkliknu vše najednou :(. I to se může u mě stát. Tento týden provádím kopanec jeden za druhým. Ale naštěstí je to vždy k smíchu. No jsem prostě šikovná xDxDxD. SK na skladě dostatek. A toto je vždy rychlý. ;)
     
  11. luba9

    luba9 Perspektivní autor

    Keď prekladáte akciu do slovenčiny, mohli by ste preložiť aj názvy zvierat dodávané na akciu preložiť. Čo je to havýš po slovensky?
     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

  13. kocieva

    kocieva Magnát fóra

    Pěkné pozdní odpoledne. A já jsem na šlechtící víkendy připravená, protože jsem pozorně četla v "orákulu" příspěvek Peto121 č. 8138, tudíž mám v tulidomku pejsky a koně. Šlechtící akce nevynechávám a stonek s bedničkou se zvířátky se hodí. Kdo se do šlechtění pustí, tomu ať se daří.
     
  14. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    šľachtenie mám veľmi rada, ale túto akciu vynechám, nakoľko mám iba 173 superkrmiva a naposledy som si všetko minula, keďže v hale mám trištrvrtku úloh zo šľachtenia nespravených :) a využívam šľachtenie iba za 1SK
     
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Bedna je super, tajemno ne. Ale sk mi nic nestojí, páč mi padá odevšad. Tudíž jdu do toho. A z toho tajemna by snad mohlo vypadnout něco z toho, co mi chybí.
     
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Ta tajemna radši začnu štosovat do lišty ,tolik radosti jako minule když na mě vyskočil rodeo ranč žlutý bych už asi neunesla;)radši odměny jen přelítnu a ujistím se že na tajemno se nezapomělo a pustím se do plnění akcexD
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja samozrejme ze akciu plnit budem ako kazdu inu,len rano cestujem na Moravu a vratim sa az v nedelu. Slachtenie cez mobil bude v pohode aj syrova akcia je ok,kedze sa nemusia hrat minihry ;) vsetkeho je dostatek a hlavne mam dostatok dat aj v česku ;):pxD inak y som mala smolika... Nech sa Vam dari a prajem pekny predlzeny vikend :)
     
  18. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Zkusím počkat na BB, a zdali bude slevová akce ;). SK je málo a tahle bedýnka ze stonku nic moc. A řádek nenásobí zisk BZ z dekorek. Samotné dekorky taky bída, teda až na grafické zpracování :).
    edit: tak bedýnka zas tak špatná není: za rok cca 1440 ks zvířat (teda pokud z teho nebudou padat hlavně obyčejné slépky a kachny :D)
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Až nato že mám plnej barák želv,tak je to dobrý!:cry:xD
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Zatím splněny první tři úkoly ;)
    [​IMG]
    Ostatní počká na šlechtění za 1SK :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.