Tajemství bylinek (13.6. - 19.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Skali : jo to dává smysl, děkuji ... akorát teda zrovna v téhle akci to bude platit jak ? když nemůžu akční rostlinu znovu rozpěstovat, tak je asi lepší dát na velké pole a mít tedy 5+2 (s MJS) , nebo mi něco uniká ...
     
    Skali a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No já teda nevím,ale 75 kousků osiva co jsem získal, fláknu na pole 2x2!8);)
    Zatím 23 skleníků (z toho 7 použitých):)
    Jinak tedy z 9 TS i s 16 JC pěkné 2 střepy!:wuerg:
     
    -pechfógl- a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Angelica190 - jj, v téhle akci na velká pole, bo rostlinky už znovu nezasadíš ;)
     
    Honzulka05 a Angelica190 tohle ocenili.
  4. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Nejde mě umístit první dekorka ( protislužba )na stonek
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jesterka74: nejde, protože nemáš získaný řádek. Až budeš mít řádek, umístíš dekorace ;)
     
    Honzulka05, jesterka74 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  6. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    jesterka74 - ahoj, do stonku půjdou až uděláš 36 her s hledáním pokladů, tím aktuvuješ řádek a můžeš do něj dát ty dekorky
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem zjistila, že budu muset pěstovat nebo kupovat... za nálepku chtějí 10 růží...
    Naštěstí dvě semínka vypadla z beden u darovaného skleníku, tak je to fpoho xD Mám ještě tři píchavky, rozmnožím a ráno prodám 8)

     
    Naposledy upraveno: 13/6/19
    Honzulka05, Trepifajksl a -Kuteno- tohle ocenili.
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Z celé plochy stromů vypadlo ráno 11 střepů, tak je ruším a zkusím slepice a králíky. Uvidíme.:p;)
    Na trhu AA ani rostlinka.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po ranní sklizni chryzantém vypadlo 217 pikslí! Je to bída ,protože je to i s 16 JC.
    Momentálně tedy celkem 43 skleníků. Vrátil jsem se ke žlutým myším(celkem na plochách 134 ks),kde i s JC je jistota 100% padátek za příznivou dobu.
    Předpokládám,že zítra před polednem bude kompletně po akci.:)
    Chlévy bych točil ikdybych neměl JC,akorát by musely mít delší dobu zrání,aby padalo dost padátek!
     
  10. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    Po ranní sklizni vypadlo na 14 skleníků :/ V minihře jsem použila 7 a vypadlo z nich celkem dost semínek takže jsem rozhodila na pole ty co mají 6 a 8 hodin pěstování, pak dosadím ještě ty 4 hodinové abych sklízela najednou, pohnojila jsem zuziným superhnojivem ať ještě víc zvednu výnos , před sklizní si dám 8. minihru kvůli aktovaci bonusu a MJS a pak otočím další semínka s použitím i SH ... snad je tedy můj postup správný - první akce do které jsem se fakt pustila cíleně, nejen náhodou
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  11. alderonka

    alderonka Aktivní autor

    Ahojte,
    takže pravú stranu som práve ukončila po stonku. 8)
    Stálo ma to koooopec grajciarikov, ale nevadí, však čo s nimi. xD
    Teraz už idem len predávať.:p
    Držím palce ostatným! ;)
    Dnes prvý deň level 218 :D
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak tajemné stromy není dobrý nápad, ze 22 kousků vypadly 2 střepy o_O
     
    Naposledy upraveno: 14/6/19
    evainfo, Honzulka05 a radyn.m tohle ocenili.
  13. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    A já teprve dnes zasázela :music:xD Uvidím kam se doplazím :music:
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Ležím v odměnách před prvním bonusem na % BZ, koukám a mám z nich hokej.
    V tabulce je myslím u 2 uvedeno z akčních rostlin a u 3 z rostlin (bez akčních). Najedu-li myšítkem
    na bonus, říká mi, že z rostlin na všech herních polích. To je i z Baha? Ale ta zas nemá akční?
    Myslí-li se jenom Farma, proč se píše, že na všech.
    Prý se bonusy aktivují hned, má už je někdo vyzkoušené, co kde komu a proč vlastně dávají?
    Božínku, já se asi zblázním.
    :DxD

    Edit
    Ahoj, Skali,
    děkuji, rybičko. Ale já měl na mysli tabulku v FAQ, kde se u všech bonusů
    na % uvádějí jen BZ, buď akčních rostlin nebo rostlin. Odměna č. 14 a 22 platí
    zřejmě to, co říká bonus a ne to, co říká tabulka.
    Sakryš, už jsem z toho celý nějaký domýlený.
    Bonusy na + kusy (zisk z pole) k akční jsou mi jasné.
     
    Naposledy upraveno: 14/6/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mikeš - ahoj :)

    BZ TBZ.png Platí pro rostliny na farmě i na Baha.

    zisk pro akční.png Platí pro akční rostliny ( aktuálně na farmě )
    zisk pro pole.png Platí pro všechny rostliny (farma i baha)
     
  16. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, odehráno 7 miniher a 22/90 skleníků čeká. Teď budu točit zvířata a na noc dám nějakou dlouhodobku, tak bych mohl zítra sázet.
    Budu zkoušet co nejkratší chlívek, teď tam mám žluté myšky, kvůli bonusům z dekorek (1:14-aplikován postřikovač ) a pak zkusím oranžové husy mám 62 ks ;). Zítra se pokusím vytočit i nějaký bonus.
    Rozhodl jsem se že akci nebudu dělat komplet, nějak mě ty následující odměny nezaujaly. Dodělám stonky a zbytek kytek půjde na trh. Pomůžu těm co nemohou a nebo nechtějí pěstovat (a taky mému krejcarovému kontu 8)).
    V neděli nebo pondělí udělám stou minihru a sklidím rákosí kvůli BZ bonusu.

    Tak ať se vám daří a hlavně hlava nezavaří. 8)


    Hezkou hru ...
     
    Honzulka05, Y_n_O a michalka59 tohle ocenili.
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Uplynul první den akce a mám téměř polovinu skleníků, 7 odehraných a na 35 na umletí, to by docela šlo, tak to tentokrát tak dlouho trvat nebude jako minule. Jedu zvířata i stromy, minule jsem jela jen stromy a nebralo to konce. Nejlepší jsou bobři C++ sklidí se 3x a docela to z nich padá a samozřejmě obrstromy s ponožkou a zuzi
    :p
     
    Trepifajksl, Honzulka05 a -migos- tohle ocenili.
  18. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Stav skleníků 7+31/90.


    Ještě postřeh ohledně padátek. Nemám JC na stromě moudrosti. Čas u chlívků je základní bez vody a řemeslných produktů.

    Základní myš - čas chlívku 8h - padátka 100% bez JC a bonusu řádku v nebi.
    Žlutá myš - 7:12 - vypadlo ze 44 chlívků 36 střepů a 37 lepidel - bez JC a bonusu z řádku v nebi
    Kurník - 1:30 - 44 chlívků - 13 střepů a 15 lepidel - použito 20 JC
    Kukačka - 1:30 - 44 chlívků - 15 střepů a 15 lepidel - použito 20 JC

    Myslím si že základní doba chlívku pro 100% vypadnutí obou padátek bude kolem 8h. Pokud máte JC na stromě moudrosti a aktivovaný řádek veselý duben (platnost 1h). Zkusil bych 7h chlívky.

    Teď zkouším 5h chlívky (zkráceno na 1:27), tak uvidím jestli bude 100% padátek (20JC).

    Snad to někomu pomůže.


    EDIT: Sem si říkal že už dlouho nebyl nějaký průšvih v akci.


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 14/6/19
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05, radyn.m a Y_n_O tohle ocenili.
  20. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahojky. Na trhu je záplava akčního, sice ne zadarmo ale aby RT nezatrhl tipec s takovou jednou....Nakoupila jsem od každé akční po stovce s tím že pomalu pěstuji zatím bez bonusů. Zítra bych chtěla začít hledat, zatím je z čeho mlít a bonusy nebudou paběrkovat na pár kusech zase díky trhu. Minulou akci jsem dost utratila tak moc že to bolelo i mě samotnou ale akční se prodávalo i v poslední minuty akce což bych chtěla též, prodávat přebytky :palespoň jednou otočené na polích. Sklo leze i ze slepic tak dokud budu doma využiju toho. Hezký víkend a čauky všem. Martina
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.