Tajemství bylinek (13.6. - 19.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/6/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    migos díky za návod takhle to pochopím i já:p;)Minule jsem jela zbytečně a nemohla jsem se dobrat potřebných kytek:)
    Ještě bys mohl napsat na jaké pole nejlíp sázet. Vychází mi tak nějak stejně velké a4 malá
     
    Naposledy upraveno: 13/6/19
    Honzulka05 a -migos- tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    dasa1143 - pokud se otevřou všechny bedny za 90 miniher, tak je lepší sázet na minipolíčkách všechno najednou a co nejrychleji, takže urychlit, čím to jde - voda, hnůj a SH
    :music:
     
    dasa1143, Honzulka05 a -migos- tohle ocenili.
  3. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    dasa1143

    Zdravím, taky sem to minule neměl dotažený a některé bonusy promrhal :(, vždy je to o tom jak chceš mít akci brzy hotovou. Políčka podle toho kolik je sazenic. Pokud pojedeš postupnou variantu bez SH, tak určitě velká pole (hlavně na začátku), protože nebudeš mít dostatek sazenic.

    Důležité je si hlídat poměr padátek, aby bylo dost na mletí skleníků. Mám jedno pole rákosí dvě pole mix chléva a stromy.
    Ten kdo má čas chodit na farmu několikrát přes den, může točit zvěř a stromy (základní variantu jak píše kaolín11), protože pro vypadnutí padátka je důležité délka růstu nikoliv BZ. Kdo nemůže na farmu tak často, tak stromy a nějakou delší plodinu, co má dobu růstu s vodou a hnojivem pod 12h (dvakrát za den sklízet). Vždy hned po odehrání potřebných miniher sázet akční, bo času není nikdy dost. ;)


    Nezapomínat na MJS.

    EDIT:
    Angelica190:
    Ano bonusy se sčítají. Myslím, že by mělo fungovat i kolo štěstí a Jackův dárek. Žádné restrikce jsem ze strany RT nezaznamenal 8)


    Hezkou hru a díky ....
     
    Naposledy upraveno: 13/6/19
    radyn.m a Honzulka05 tohle ocenili.
  4. Angelica190

    Angelica190 Perspektivní autor

    A ještě se prosím zeptám, chápu správně že když počkám na bonus z minihry ( +1 ze sklizně) a k tomu MJS nebo Dýňovou -tak tyto bonusy se mi sečtou ?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Angelica190 - ano, bonus ze hry se ti sečte s bonusem s řemes. produktu :)
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Křížek funguje :D
     
    Naposledy upraveno: 13/6/19
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Že by to padalo nějak překotně, to tedy nepadá ;) semlela jsem 6 skleníků, jeden jsem dostala, tak bude na prvních 7 her a pak jen čekání, kolik vypadne padátek. Vyměnila jsem rostliny za zvířata a stromy okolo. Jsem si myslela, že si u té akce budu jen tak pěstovat, ale to by byly jen pixly, tak si nechám napadat střepy a pixly můžu pak dohnat kaštanovým řádkem
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na začátek 343 střepů a 16 pikslí.Čekal sem to trochu lepší.
    Nyní všade žlutí myšáci s časem 3:02 hod. Původně jsem chtěl medvědy,ale bonus z dekorek vylítl komínem při ranní sklizni hřiště kombajnem!:cry:
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pochybuju že to nějak stihnu, protože i přes důkladnou přípravu mi ze všech ploch vypadlo jen 132 pixlí a 85 střepů (2 plné plochy stromů a jedna plocha zvířata a výrobny)

    Z prvního pokusu v bludišti jsem dostal jen 4 bedny (začal jsem na jedné straně dole a odměna byla samozřejmě na druhé straně nahoře)- a ano znám postupy hledání z předchozích akcí - ze kterých mi vypadlo 1x 4hodinovka, 1x 6hodinovka a 6x 8hodinovka, takže to balím rovnou a vůbec mě to nezajímá.
    Vím že to můžu vyměnit u Ziegfrieda ale na to taky dlabu, protože nebudu do toho cpát miliony zvířat atd, jen abych upravil kurs na výměnu.

    Hezky se RT snaží aby mi tu hru co nejvíc otrávil.
     
    Trepifajksl, stěby a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. ujezdik

    ujezdik Pisálek fóra

    Tak jsem si 3x zahrál , vyhrál semena a konec :eek:(( Semena se nikde neukázala , tak není co sázet .
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, první sklizeň dala na 10 skleníků. Vypadávání bude asi největší překážkou této akce. Dneska už moc času nebude. Zítra to trochu popoženeme zvířatama.

    [​IMG]


    ujezdik
    Zkus restartovat hru. Musíš otevřít bedny co jsi nasbíral.


    Hezkou hru ...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. Máťa_BMV

    Máťa_BMV Rádoby autor

    Kaolín, jak jsi zkrátil čas u myšáků? Jsem z toho jelen.
     
    radyn.m a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Ako sa dostanem ku skleníkom? Keď mi ukáže mlyn, nikde nevidím možnosť vyrobiť skleník.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    Teda začínám mít pocit,že čeho je moc toho je příliš.Já už díky akcím ani nestíhám pěstovat rostliny na krmivo,nemám ve stodole téměř nic a trh je taky slabej díky tomu,.že každej jen pěstuje na akce a nestíhá napěstovat pro sebe natož pro trh.To by mě zajímalo co budem dělat až vše dojde a akce poběží dál a my nebude mít nic.Na co je mě desitky stromů a stovky rostin,když je nemam čas pěstovat jelikož na polích hraju hry,které když hrát nebudu přídu o vyznamné cenu usnadnující další hry a postup.Admine nešlo by navrhnout radě,aby na hry dodala nějaké herní pole???Aspon na čas??S takovou bud nebudu plnit kace tudíž nebudu mít odměny,nebo mě zkrachuje stodola a zvířata pomřou hlady.
     
    erime08, Honzulka05 a zdarsky79 tohle ocenili.
  14. Batory

    Batory Pilný autor

    Prosím restartovala jsem dvakrát a nejde mlýt .
     
    Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  15. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Tabita56
    Ve mlýně položka - akce.
    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, opravdu by se ti chtělo sklízet na další ploše ? Už takhle máme 6 pěstebních ploch + 3 plochy dekorací + nebe. Při děsivých akcích přibudou další 2 plochy a občas ještě speciální plocha po Kubíkovi. A kdo nekupuje kombajn, tak se prokliká k Chocholouškovi nebo na ortopedii. To není asi ta správná cesta. Ale navrhujeme pravidelně oddychový čas mezi akcemi, k dopěstování a dochování potřebných komodit do stodoly, do družstva, na trh...
    Cesta, jak navýšit nebo urychlit sklizeň jsou různé bonusy z řádků, mazlíčků, produktů. Na zvířata a výrobny máme také různé bonusy
    - ať už +1 nebo bonusy na urychlení produkce atd....Velkoskladiště jsou také super vymoženost...
    A mimo to si myslím, že s přidáním další plochy by se navýšily i požadavky do akcí a byly bychom tam, kde jsme, jen ještě víc otrávení.
    Tož tak ;)
     
  17. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, na to, že se akce neúčastním, tak mi vypadlo i bez použití JC na 14 skleníků. Měla jsem všude stáje, abych dochovala nějaká zvířata...Ale ani to mne nezlomí. Dávám pauzu.
     
  18. velik52

    velik52 Perspektivní autor

    Dobrý den,chci se jen zeptat já nemám žádné semínka na novou akci,počítač mám vyčistěný+restartování přeji Všem
    hezké hospodaření děkuji za odpověd Zdenka
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Tak ze zkušební minihry 7 bedýnek a 9 sazenic :eek:. Jestli to bude takhle pokračovat dál, budu mít velký kulový a ne akční na splnění.


    velik52
    V tom případě tě odkážu na první stranu této diskuze kde najdeš vše potřebné, třeba i FAQ k této akci;)



    Hezkou hru ...
     
    Honzulka05 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Stav: odměny 9/11, úkoly 55 a tím asi končím, nejsou střepy.

    velik52: Ahoj, když si žádnou akci nevynechala tak si už musela bylinky pěstovat (akce Tajemství bylinek) nebo se ti nechce číst návod? není to tak složité jak se zdá.
    Semínka získáš z bedýnek za odehrání mini hry (umel skleník, jeden máš grátis) a ty zasadíš. Pak opět minihra, bedýnky, semínka atd.
     
    Naposledy upraveno: 13/6/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.