Tajemný správce konírny vs. Exkluzivní podivuhodný výběh

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Která akce je pro vás přijatelnější ?

Anketa uzavřena 16/9/14.
  1. Tajemný správce konírny za 15 Fl s dobou zrání 5 hodin a urychlovačem za 6 Fl

    80.3%
  2. Exkluzivní podivuhodný výběh za 15 Fl s dobou zrání 8 hodin a urychlovačem za 3 Fl

    19.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. morfeusmax

    morfeusmax Pisálek fóra

    Zdravím. Hlasoval jsem pro první variantu. Jako většina si myslím, že tajemné stáje už nejsou co bývaly. Novinka nepadne i když už třeba novinkou byla před půl rokem, opakují se jen oranžové stáje . Dřívější napětí a následná radost ..jo,to byly tajemné stáje ! Dnes už ani odkrývání nebaví. A jak by mělo bavit, když na člověka vybafne oranžová stáj. Daník
     
  2. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Nehlasuji, žádná odpověd není správná, co kdyby RT místo několika grafiků přijal odborníka na psychologii hráče? Snad si nemyslíte , že někoho bude bavit vrážet peníze do věcí, které jdou do lišty. Taková akce se může líbit jen nízkým LV, kteří mají lištu prázdnou. Pro mě je řešení takového diletantismu jednoduché, mám toho plné zuby a už do "tajemných" nevrazím ani fenik, natož korunu nebo euro
     
    zuzana57 a šamanka. tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.