Tajemný správce konírny vs. Exkluzivní podivuhodný výběh

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pajda361, 6/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Která akce je pro vás přijatelnější ?

Anketa uzavřena 16/9/14.
  1. Tajemný správce konírny za 15 Fl s dobou zrání 5 hodin a urychlovačem za 6 Fl

    80.3%
  2. Exkluzivní podivuhodný výběh za 15 Fl s dobou zrání 8 hodin a urychlovačem za 3 Fl

    19.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím Farmáři,

    máme pro Vás jednoduchou otázku. Která akce je pro vás přijatelnější? Tajemný správce konírny za 15 Fl s dobou zrání 5 hodin a urychlovačem za 6 Fl nebo Exkluzivní podivuhodný výběh za 15 Fl s dobou zrání 8 hodin a urychlovačem za 3 Fl.

    Nechcete-li dodat nic podstatného prosím využijte k vyjádření svého názoru pouze anketu.

    Děkujeme za vaše názory

    [​IMG]
     
  2. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Otázka je snad položená správně -- co je přijatelnější. Chybí však ještě třetí varianta - jestli se nám to vůbec líbí. Za 15 florenů obdržet oranžové chlívky a pod. je příliš demotivující hlavně pro ty hráče, kteří floreny nakupují za peníze, tzn. živí tím početnou skupinu RT. Pokud už vynaložím 15 florenů + další za urychlení, tak očekávám, že si za to "koupím" něco co mě potěší. Výrobna mléka nebo vajec mezi ně určitě nepatří. Chápu, že je to nějaká loterie, ale aby byla prezentována novinka a hráči, kterou zakoupil 80 těchto tajemných stájí (někde jsem to četla) nepadla ani jedna, to je už skutečně na hlavu - pochybuji, že si takto hráče "podržíte". Doufám, že nový producent své vyjádření ohledně zvýhodnění služebně starších hráčů dodrží a že budeme konečně spokojení všichni. Pro tuto anketu tedy nehlasuji, není pro mě přijatelná ani jedna varianta.
     
  3. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    ja sa chcem spýtať, či ten správca koniarne bude spravovať už len naše obľúbené (oranžové) koníky, čo by nám potom uľahčilo voľbu, či vôbec podľahnúť mámeniu predsa len zariskovať a kúpiť ho. Pokiaľ ide o význam slova, asi by to mal byť skôr správca stajne, alebo chlievov a nielen koniarne. Inak sa pripájam k názoru anvan a o ponúknutých dvoch možnostiach nehlasujem.
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  5. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Zdravíčko všem,
    při vydání 15 florenu v mini akci exkluzivita, by bylo vhodné, aby RT trošku rozlišil levely a hratelnost hráčů, kteří se farmě věnují bez dlouhodobých přestávek!!!!


    Je hezké od tvůrců, že nám neustále nabízí nové možnosti k získání nových stájí, chlévů a výběhů pro hru. Dnes už i "tvz. zkrácenou čekačku". Je to suprové, opravdu tvořivost a produkce k nezaplacení...novinky stejně jako reklamy světem hýbou a doslova lákají k nákupům. V reálu je toho taky mnoho a né každý se hned uchýlí něco koupit.....Nic proti tomu...Takový je dnešní svět. Chceš to mít, zaplať. ....Chceš mít novinku ve hře, investuj...:)
    Někomu se podaří, jiným, co investují a hrají několik let - nic...Takový je život, nebo účet?

    My starší hráči farmeramy samosebou chceme mít všechny novinky, která hra nabízí, už jenom z principu ve svém inventáři, ať tam leží nevyužité.....šumák....Copak si to nezasloužíme víc, než hráč, který se přihlásí jednou za čas s levelem 50 nebo 60 a napíše..."Mám Holubník, ježky, žabky..novinka se mi vyplatila, koupil jsem jednu Tajemnou stáj a je to tu"a pak další 1/2 se nepřihlásí. Dobrá motivace pro nás skalisté hráče...opravdu k nezplacení....:(

    Až si jednou tvůrci hry vzpomenou na nás herně starší hráče a umožní nám překvapení v těchto ex nebo tajemných stájích či jiných mini akcí, pak zahlasuji s radostí a bude mi úplně jedno, zda za odtajnění urychlovače vynaložím určitý floren...:)

    Nebudu hlasovat, jelikož stejně to nemá smysl, chybí mi tam možnost číslo 3...."Je mi to jedno" . Stejně se RT rozhodne sám, jak uzná za vhodné.
     
  6. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Máme za sebou další TCH ,pardon,další Svítání. Exklusivní tedy bylo.....došlo vše co v 94 lv.potřebuji....i když.. v 50 lv. by to potěšilo víc.
    Nechci zde diskutovat,chci upozornit,že cena 15 Fl je za toto přemrštěná a hlavně proč není stejná jako u TS - 5 Fl. ? Pevně věřím,že i kdyby hráči věděli,že možnost získat novinku je mizerná (jako ted),investovali by do Florenů a tím i do té tlupy z fotografie,mnohem větší obnosy.
    Zkuste dát RT podnět ať jednou dají TCH ve "slevě". Možná,že se nebudou stačit divit.
     
  7. drobecbobo1

    drobecbobo1 Aktivní autor

    Načo meniť niečo, čo je zabehnuté? Neustále zmeny názvov sú mätúce pre hráčov,ale hlavne je to veľa zmien v informáciách aj pre členov nášho teamu a priznajme si, majú toho potrebné držať v hlavách dosť aj bez toho, aby si neustále pamätali nové a nové termíny.Občas sú zmeny dobré, ale toto nie je naozaj podstatné pre chod farmy. Urýchľovač je pri 8 hodinovom čase síce lacnejší... to by bolo nadlho popísať všetky myšlienky, ktoré mi behajú v hlave. Zmeny áno, ale tam, kde sa hodia a kde sú potrebnejšie. Hráči aj team ich potom určite ocenia.
     
    dasa717, KytkyNezvadly a cocrouche62 tohle ocenili.
  8. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    ahojte.:inlove:.ja len dodam,,ze tiez nezahlasujem....a splnou vervou suhlasim s Julinkou,,,hram tiez uz cez 3 roky a aktivne..a dala som do hry nemaly obnos real €....ano dobrovolne,:cry:,,lebo ako napisala Julinka,,kazdy hrac co je vo vysokom leveli,,by chcel mat na svojej farme vsetko co sa zaradi do hry...ale dochadza vzdy sklamanie...a uz aj pomaly ma naozaj prestava motivovat farma...a RT by naozaj mal zvazit odkial ma tok €...a ci pre nas aktivnych hracov,,nepripravy nieco co nas bude fascinovat a motivovat dalej.....ale tu by len pomohlo, keby ani jeden hrac nekupil cez akciu nic..potom by aj cena klesla za TM..lebo za 15fl je vskutku drahy...trosku zmenit inym smerom marketingovy trh a tah..ked bude za 5fl...bude vacsi dopyt a kupa...ale verim,ze v BP sa najdu aj manageri hry co ju zefektivnia:wuerg::oops:
     
    vinea05 tohle ocenil(a).
  9. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    já jsem chvíli uvažovala nad reakcí "je mi to šumafuk", ale nakonec hlasuju pro první možnost
    nové "exkluzivní" nastavení TS mi připadá jako další podraz na platící hráče - za chlívek, co z něj vzhledem ke klesající nastavené rozumné pravděpodobnosti, stejně nejspíš bude nějaký oranžový "nesmysl" už za své floreny nebudeš čekat 5, ale rovnou 8 hodin!
    nechceš čekat a "plevelit" si farmu? tak si znovu zaplať
    rozumím matematice 15+6 nerovná se 15+3, ale 3 hodiny na farmě... no nevím nevím, proč bych najednou za TS měla dávat místo 15FL rovnou 18, když už se tedy naivně rozhodnu tuto akci nebojkotovat?
    tahle úvaha mi zrovna nepřipadá jako krok správným směrem :(
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja za žiadnu variantu nehlasujem,lebo sa tým nič nevyrieši.A súhlasím s Julinkou tá to uviedla na pravú mieru.
     
  11. majka3633

    majka3633 Pisálek fóra

    Ahoj všem , také nehlasuji a souhlasím s Julinkou :)
     
  12. lubami

    lubami Pisálek fóra

    Ja sa tiež pripájam k tým, čo sa zdržia hlasovania, prečo RT radšej vo vyšších leveloch neumožní nákup ďalších stajní podľa rozhodnutia jednotlivých hráčov a nie investovať do takých, ktoré už máme a nevyužívame ich
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já bych zas hlasovala, pokud by tam byla možnost, aby se vrátily tajemné stáje, co byly ještě tak před třičtvrtě rokem, kdy nepadaly jen samý oranžový koně a ryby, ale opravdu se více objevovaly novinky a hlavně minulé novinky. Když jsem jedenkrát TS vynechala, další TS mi minulá novinka skoro vždy padla i třeba jen ze tří stájí. Teď aby se kupovalo po desítkách či stovkách, aby se zadařilo a na to už se opravdu nachytat nenechám. Takže také nehlasuji, bo se vše poslední dobou stává jen tahačem reálných peněz. Ráda bych je i dala, ale opravdu za něco a ne za nic. Je to opravdu jen o nabídce a poptávce, pokud bychom něco dostávali, tak bychom i investovali, snad na to RT přijde. Pokud ne, tak by to asi chtělo vyhlásit bojkot a peníze do hry nedávat ;)
     
    dasa717, KytkyNezvadly a Iwuska tohle ocenili.
  14. Basted23

    Basted23 Perspektivní autor

    Aj ja suhlasim - dostala saom oranzove kone (mam ich uz v liste 9) a oranzove kozy. Nabuduce uz nic nekupim, takze mi je to v podstate jedno. Ale hlasovala som prvu moznost. Pre RT je vsak taketo hlasovanie na nic. Zodpoveda to vsak priamo umerne sklamaniu hracov. Mali by si polozit dve uplne ine otazky v suvislosti s touto akciou.
     
  15. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Hlasovala jsem pro první variantu, neboť se jedná o stejný herní prvek(tajemný spávce konírny=exklusivní výběh) a ani název není moc štastný. A navíc si raději počkám 5h než 8hodin, změnila se pouze cena urychlovače a to si myslím, že záleží na každém hráči, zda si urychlovač zvolí(nebo jak moc je zvědavý). xD
     
  16. JarkaBurka02

    JarkaBurka02 Aktivní autor

    hlasovala jsem, ale vůbec nejsem spokojená ,vždy koupím plno stájí ,ale nikdy nic nevyhraji ,stále pouze to čeho mám plnou lištu ,je to nespravedlivé ,tuto hru hraji čtyři roky a nemám plno zvířat které byli v tajemných stájích ,tentokrát jsem řekla dost !Ze svého důchodu nebudu cpát za něco co je na nic, tak jak je tu již psáno ,hráči kteří hraji dlouho a kupují pokaždé plno stájí , měli by dostat aspoň jednou, něco nového, proč když na fantasy koupím sazeničky ,vždy aspoň jednu novou dostanu? Je to velice špatně nastavene pro RT velice dobře ,těm se to vydělává že a neříkejte mě nic o štěstí proč někde to jde a jinde vůbec
     
  17. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Také hlasuji pro první variantu, bo nevidím žádný rozdíl, krom delší doby čekání.:p
     
  18. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Hlasuji pro první variantu
     
  19. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    To je : prašť ako uhoď.Ale keď si mám vybrať,tak tiež prvá varianta.
     
  20. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    No mám-li býti upřímná, tak mě už se nelíbí ani jedno... Už to není o tom, jestli vyleze nějaké nové zvířátko, ale o tom "nebudou tam zase oranžový koně"? Ze začátku, když jsem přišla na farmu a koupila TS, tak mi z nich vždycky jedna novinka vypadla, ale teď? Neodolala jsema koupila pár stájí a co z toho vylezlo? Oranžový koně 3x - tak jich mám v liště 49x, oranžový kozy vylezly 3x, oranžový prasátka 1x a oranžové kravky 2x. Jinak nic... jenom tyhle oranžáky a pardon ještě orel s medvědem, počkám si až budou tyhle novinky zase jako odměna v akci.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.