Tajemné sazeničky a Farmářský expres (24.8. - 28.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 23/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Stromy z Baha do vlaku nejdou .... o_O
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    evoku57: Nejdou.... zkoušel jsem všemožné a nic ,-) Asi komunikační šotek..... rozhodně jsem ale čekal že půjdou... hlavně když jsou ve vlaku sazeničky i na Baha. Teď si můžu ty tamarindy, baobaby a budhovy ruky ..... zarámovat ,-)
     
    Trepifajksl, DANKA722 a Skali tohle ocenili.
  3. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Přesně tak,nejdou....taky se mě to nelíbí.:mad:
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  4. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Jelikož mám asi tak půl milionu xl a xxl stromů (v O&D to nikdo fakt nechtěl i když jsem za to chtěl prd) ta tam budu cpát úplně všechno.
    Že tam nejdou Baha stromky je nějaké škobrtnutí od RT ne ?
    Co s tím budu dělat ? Mám toho taky plnou lištu.

    Budu dávat plný vlak a beru jen zlaté sazenice.
     
    Trepifajksl, fujtajblinka a Janina0971 tohle ocenili.
  5. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Jdou mi do vlaku dát jen stromy z farmy, ale zato xl upgrady tajemných jsou přesně 4 na tu nejlepší sazeničku. Už mám 10 od bahy i farmy a můžu pokračovat ještě dlooouho. Tak snad se mi podaří novinky získat, držím si palce, materiálu mám dost a po odtajnění balíčků ještě přibude xD
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Velká reklamace, prosím modiky, ať zjistí, co to že nejdou stromy z bahamy, když měníme i bahama tajemné ;)
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Taky jsem zkoušela dát stromky ,už by se opravdu měli zamyslet nad tím,že Baha je také součástí hry a dovolit dodávání do akcí i z ostrova.
     
  8. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ouha, nedám tam nic?? Javor XL a 20 mi chybí, XL jakékoliv tajemno tam cpát nebudu. Velké ale opravdu velké nazklamání :wuerg:.
     
    maribeja a larelay tohle ocenili.
  9. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    Co takhle napsat do farmářského expresu, která sada - trojce - je pro normální pole a která je baha. Zase 3 (_!_) pohádkových žvástů a věcné a přesné informace nikde... :-(
     
  10. angee93

    angee93 Rádoby autor

    takhle si nižší levely nezajezdí vůbec pokud to nedají bez xxl stromů nebo baha stromů to nemůžete myslet vážně! z toho jsem teda fakt zklamaná! :(
     
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    koljan74 : pokud nejseš slepej tak snad poznáš rozdíl mezi sazeničkama na farmu a na baha.

    anqee93 : proč ? xl a obyčejné stromy má snad každý ne ?
    Protihodnoty jak u stromů tak u upgradů jsou hodně slušné. Nevěřím že by se našel někdo kdo by nemohl odeslat alespoň 2, 3 vlaky. To zase nevěřím že jsou na tom nízké levly tak špatně, když nám neustále cpou nějaké sazeničky v akcích a na kole štěstí je stromů a upgradů taky dost.
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Stromy z Baha do vlaku nejdou, už zjišťujeme proč tomu tak je. Vydržte ;)
     
  13. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Odklikla jsem první 2 na Baha - cicimek a voskovník :inlove:
     
  14. angee93

    angee93 Rádoby autor

    Bezejmenný:každý ale nemá krejcary aby si je nakoupil ve větším a buďme upřímní pokud si vyjedeš dvě sazeničky a ještě ty nejslabší tak prostě nemáš šanci získat nový strom to se radši na to vykašlou rovnou
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Vydržíme, snad to dobře dopadne, zatím tam budeme nakládat to roští z farmy:)
     
  16. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Škoda že tě nenaučili i číst, když tě naučili tvořit tak krásnou říť pomocí závorek ,-) Chápu, že info u každé sazenice přímo ve hře je pro tebe asi nedostatečné ,-) [​IMG]
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    tak jsme se dotazovali na nemožnost použití bahamarama stromů a odpovědí je, že v této akci je pro výměnu za sazeničky použít nelze. V každém případě už směrem k RT putuje petice (čti ostrá prosba) s tím, že hráči se chtějí výměnou za nové stromky zbavit i svých přebytečných stromů pro Bahamaramu.

    Koljan74: je to jednoduché, to co má větší listy je pro farmu a to co má malé listy a vypadá to střapatější je pro Bahamaramu.
    [​IMG]
     
  18. larelay

    larelay Analytik fóra

    Taky se přidávám k těm, co by ocenili mít možnost dávat do vlaku i Baha stromy. Zrovna těch mám určitě víc a zbytečně...Zkusila jsem i stříbrnou sazenici na Baha, a padl voskovník a z druhé kakaovník xxl, na farmě z jedné sekvoje xxl. Možná i ty stříbrné budou dávat něco rozumného a nebude potřeba posílat jen ty nejdražší. Už se vidím, jak novinky z téhle akce láduji za rok zase do vlaku :)
     
  19. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Už jsem taky odeslal první vláček.... Stromů jsou spousty a hodně nových je třeba tak hurá do toho.... V první řadě potřebuju břízu a to jak sůl... ta mě dost brzdí... ale uvítám i jakoukoli novinku....
     
  20. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Stálé zdraví přeji Plantážníci...

    Tak já jsem si dal tedy cíl a tím je strom "Laucajauca" nebo tak nějak.
    Vláček s těmi slony co nikdy nespí a ekologickou parní lokomotivou co nehulí se zadýchával jak jsem ho proháněl!
    No nevím zda se vyplatilo ale "Laucajauca" už roste a z pusy mu leze jazyk či fajfka?
    Tak doufám že mě nezapálí farmu!
    To bych ho tedy takový ošklivý a zlý nepěkná věc!

    [​IMG]

    No já zase jdu, přeji vám štěstí ve hře a lásku kolem sebe...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.