Tajemná laboratoř 2000 (13.10. - 19.10.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ahoj,asi bola slnečná erupcia,lebo koleso sa pomýlilo a dalo mi po xyyyyy týždňoch 100%! Asi to oslávim! Takže dnes to dorazím do konca.
     
  2. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Stonek doma a jdu si pro Picolku 8)
     
  3. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    za mne akce super, jenom opět hořím na padátkách, moje farma je asi opravdu jedinečná na stav padátek:cry:
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Konečně jsem dohrála, včera výpliv a dnes já - na Picolku "stačilo" 58 her. Žádný zázrak se nekonal. Přesto, že tento typ akce tady už je poněkolikáté, zatím moje hlava moc nepobrala co dělat, aby výsledek byl lepší. Většinou, když se domnívám, že to je špatné ukáže se výsledek ucházející a čím ví se snažím a kombinuji, tak to jde do kopru. Nakonec tam dávám co mně přijde pod ruku a konečný výsledek je beze změny a trvá to kratší dobu.
    Před polednem se nám tady konečně objevilo sluníčko po dvou deštivých dnech a tak jdu raději na reálnou zahradu.
    Krásné odpoledne přeji!!
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Může mi někdo vysvětlit, proč jsem znova zasela akční, když už jsem získala bednu? No, asi ze setrvačnosti, napraveno, už jsou na plochách laskavec s pohankou...
    Padátka na farmě pořeší šlechtěné rostliny s okamžitou sklizní, i když to znamená obětovat nějaké kapky a uvolnit sloty pro vánočku s nevinností. Třeba šafrán, ten je po vyšlechtění funkční i bez řádku na SH, pokud žádný nemáš. Je to fofr... Já jsem žádný urychlovadla na padátka nepotřebovala, i z pidi to padalo dobře a posledních pár sklizní jsem jela na pohopolích a tam co pole, to padátko.
     
    Naposledy upraveno: 17/10/22
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: No přece abys hrála dál, vyplnila formulář do soutěže a obsadila přední příčku :D.
    Jo, vyplněný ho máš (byl jsem nakouknout) tak zaber ;).
     
  7. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, to je velmi nepovedený vtip 8)

    EDIT: Pitrýsku, jak jsem psala, už mám na plochách pohanku a laskavec, soutěž je mi už šumák (a pořadatelům děkuji za zpestření hry). V tabulce jsem byla a jestli tam nezůstanu je mi šumák na druhou
    :) Stejně bych nic nevyhrála. Ale byla jsem účastník zájezdu ;)
     
    Naposledy upraveno: 17/10/22
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak hotovo i na vedl. farmě ;) až po Pikolku
     
  9. kajesy85

    kajesy85 Pisálek fóra

    Ahoj farmáři nevíte co je s hrou,při dokončení skládání příšerek,místo bodů se to seklo a nic to nedělá, nejde použít nová hra nejde vůbec nic, hra byla odhlášená a znovu přihlášená a stejně to nic nedělá je to zamrznutý
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kajesy85 - ahoj, hraješ v prohlížeči nebo v samostatném klientu ? Jestli v prohlížeči, zkus ho pročistit, nebo použít jiný.
    Také může váznout internetové připojení.
    PS: zkoušela jsem u sebe - hraju v samostatném klientu a vše je OK.

    FAQ pro bezproblémový chod hry

    Edit: Není možné, že jsi nepoložila třeba poslední kartu - že ti tam zůstala ? Pak by se minihra neukončila.
     
    Naposledy upraveno: 18/10/22
  11. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tak mám také hotovo komplet. Tyto akce se mi většinou nevedly na pravé straně dokončit. Takže za mne výborná akce.
     
  12. k.vitek

    k.vitek Titán fóra


    No hele o_O konečně jsem včera večer vyplnila formulář... a jsem v tabulce!!! 60. místo :music: Tak to je úspěch! Rozhodně s mýma ne moc velkýma bodovýma výsledkama :D

    Jinak
    mezivýsledek
    50/52... 10.860 / 10.880 / 13.040

    Zítra a pozítří jsem v terénu přes den bez pořádného připojení, takže ráno vysadím na radu sousedky (jj, zapomínám na taktiky) pohoda-pole.

    Časomíra do konce akce 41 hod.
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Stonek stonkuje,k piccolu asi nedojdu. Nevadí.;):p
     
  14. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Ešte jedna hra a bude pikolka, zasadím stonku a...atď

    Edit: tu mi príspevok upraviť funguje
     
    Naposledy upraveno: 18/10/22
  15. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    mezivýsledek
    60/52... 13.249 / 13.040 / 13.040

    Ups... tak mám i piccolo bednu. Úžasné! ...ale hotspot v terénu dost na... ehm, ehm. Ještě si budu hrát navíc... nakonec přicházím těm obludám "na chuť" :music:

    Časomíra do konce akce 25 hod.
     
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    tak mám hotovo
    akce na 1* i když moje skládání nic moc:D
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Máme tady poslední den naší soutěže. Opět jsou v ní aktivovány čtyřnásobky, takže šanci na výhru odměn má stále kdokoliv.
     
  18. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Akci jsem původně dělat nechtěla v pátek při pročítání fóra jsem si to rozmyslela a pustila se do ní. Hurááá mám stonek. Všem co mají hotovo velká gratulace. Krásnou hru
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Včera večer jsem se konečně dostala k PC a začala hrát minihry. Ráno jsem ještě dohrála 5 posledních a mám hotovo. Stačilo 55 her, průměr 240, což jde. V tabulce soutěže jsem zatím na 14. místě, kdoví, jestli neklesnu. Mám dost přepěstováno, minimálně na 15 her, ale vzledem k tomu, že přes 270 jsem se dostala asi 3x, tak ani nemá cenu zkoušet štěstí.
     
  20. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    akcia ukončená. Stonka bola hotová už včera a dnes dokončená aj piccolo debna. Spolu som nahral 14 494 bodov. Ostatným želám
    veľa šťastia ;););)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.