Svatební den (5.5. - 11.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    tak mám taky hotovo, řádek fachčí, jdu překopat Bahamu na sad. Farmaření zdar! kája53
     
  2. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já mám zatím hotových 6 okýnek
    jedu jen voda a hnůj a bez bonusu nic nevypadlo a SH došlo
     
  3. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, napěstováno mám, padátka nikoliv, ale času je hafo, takže napadaj, chybí 45 ks podvazků, ty mi asi někdo strhal a odnes si domů ze svatebního veselí, kdyby ráno na poli nebyla burina, ale chryzanténa, jak jsem původně zamýšlela, bylo by hotovo. Já snad po létech budu set ručně, abych měla jistotu, že pole osázím tím co chci já, včera jsem to jednou celé zbourala, podruhé do nechala dorůst, protože mi bylo líto přijít o dalších 200ks rostlin co pracně pěstují do družstva a po třetí mně to překvapilo
     
    Naposledy upraveno: 7/5/21
  4. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Nejsi sama komu chybí podvazky,prstýnků bych doma našla hodně,ale podvazky ??? ,taky na co,když jsou punčochy " samodržky " :)
     
  5. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, po minulém absolutním propadáku na kole štěstí kdy za 250 modrásků padlo párkrát +1 jsem jen letmo zkusil 30 lístků a nic, tak jsem aktivoval 2x Jacka a obětoval 1500SH. Květena je komplet, tak už jen padátka.
    Doufám, že svatební hostina bude štědřejší než kolo štěstí ;)


    Pokud si chcete zasoutěžit a vyhrát hodnotné ceny, tak stále probíhá soutěž Zvířata kam jen oko dohlédne 2. 8)



    Hezkou hru ...
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Mám něco přes 3000 akční. Jedu jen s vodou a MJS. Padátka jsou v cajku - jsem za půlkou, což cca 26 hodin od začátku akce není špatné. Lesní mýtina je plná zvěře, jen na okrajích jsou stromy. Na divošce jedu dlouhodobky.
     
  7. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Umlela jsem poslední tři kytice, ale nějak mi nejdou otevřít dorty. Stalo se to už někomu?Tak se mi to už podařilo! Stonek stonkuje. :):)
     
    Naposledy upraveno: 6/5/21
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásný svatební den všem :D tedy pro mě už né :p jsem to taky nějak s mobilem zvládla, stoneček nachystaný, ještě na noc dlouhodobky do úkolů a ráno do reálu. Jdu kouknout na další akcičku ...


    [​IMG]

     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Helena1313 - ahoj, také mi to zamrzlo při dodávání. Stačilo zavřít hru (komplet zavřít klienta) a znovu se načíst a pak už to frčelo bez problémů :)
     
  10. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Podvazků je aktuálně něco málo přes 700 a prstýnků přes 500. Ani jsem nemusela bourat celou mýtinu, jenom pár chlévků, tak jsem trochu "aktualizovala" zvěřinec. Padátka padají, času habaděj, takže si tu vesele pěstuju jahůdky a maliny do družstva ;)
     
  11. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    [​IMG]
    Nedočkaví svatebčané očekávají příchod ženicha a nevěsty. I dort už je nachystán ;)
    Tak je nechám ještě chvíli čekat :p


    A UŽ PŘICHÁZEJÍ :inlove:
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 6/5/21
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mělas pravdu, napsali mi totéž. Co už, z toho se nestřílí, jen je mi líto času na rozpěstování, teď jsem o den pozadu... Však to nějak doklikám :)
     
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Do konce akce je času dost (cca 4 dny) a vy už tu dávno hlásíte - hotovo. Jste šikulové a gratuluji. Jak jsem psala, tentokrát u mě hraje hlavní roli čas, který fakt nemám. Poctivě chodím na farmu a i tak mám zatím napěstováno a napadáno:
    akční - 4747 ks
    podvazků - 861 ks
    prstrových obručí - 674 ks

    Takže jestli stíhám, nevím, ale snad i jó.
    S - to jsme v rozvodovém řízení xD - neposlouchá, netoleruje mě, arogance, má svojí hlavu, je trucovité. Tam mi láska z jeho strany nepokvete. A já jsem na něj tak hodná;) A bonusy - to je zbytečné, protože sice chodím a sbírám, ale čas, tam přesnost švýcarských hodinek u mě tentokrát není.;):sleepy:.
     
  14. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Mám také hotovo;) z kola mi vypadlo +200%,tak to šlo jak po másle :p Všem přeji brzké dokončení;)
     
  15. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Škoda že nejde plni znova :p :D

    [​IMG]
     
  16. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak jsem dodala 10 kytku čas je myslím že se to dá stihnout i jenom s vodou a hnojem a MJS nic jiného nemám
     
  17. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    tenista99 - neprovokuj, zlobíš. ;)xD

    Ráno veterina, potom zase úřady a nákup a musím konstatovat, že jsem šikovná xD:p. Vždy se trefím do doby, kdy se blíží sklizeň. Tak dnes prostoje naprosto nulové. Jen tak dál .
     
  18. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak včera v noci jsem zkusmo protočil 150 PL a bonus 100% jednou,nic víc.
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zasela jsem posledních 120ks akční a cca v 17. hod. bude akce hotová.
    Počítala jsem, že s padátky bude problém, ale opak je pravdou.
    Přeji pěkný a snad už jarní - odpočinkový - víkend.
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som tiez na 10 stupienku :music: uzivam si svadbu :p mala by som to cim urychlit ale nevidim dovod ;) Z KS sice niesom rozvodovom rizeni ale mame teraz taku mensiu krizu :mad:xDNo snad nebude trvat dlho :):inlove: V Nedelu idem s vnuckou do ZOO tak tam mozno aj dake zvery kuknem co mame na farme ;):p xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.