Svatební den (5.5. - 11.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vladca

    vladca Stará škola

    vyzerá to na pohodičku s MJS, vodou a hnojom ... PL sa neoplatí míňať
    tabuľka vraví, že v nedeľu predobedom bude napestované ... to je fajn, pretože poobede odchádzam na 24h mimo net
    ;)
    [​IMG]
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Sašenko, nebyla jsi na oddavky nějak hrr... buď se Ti zapalují lýtka, nebo chytla stará stodola? ;):)
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    gordonka moja zlata raz mi stacilo xD, ale nemam rada ked sa to vlecie ;)
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Takéto akcie mám rád. Padátka sa dajú získať za 2 dni a stačí ísť len voda+hnoj+superhnojivo na 2x2 poli a do zopár hodín je hotovo.
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak napěstováno by bylo, ještě chybí pár padátek na 3 semletí, semlít ;) a ukončit akci, už jsou na ploše zase expertní plodiny a ráno určitě napadá ten zbytek
     
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Hlasim, ze uz mam vytvorene dokonale sobasne miesto.
    (A riadok bude riadkovat az rano, vtedy mam zber dekoriek, ale je na to pripraveny :p.)
     
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    sakra Vy ste ale rychlici o_O Posielam Vam gratulku a my ostatny si budeme uzivat svadbu trosku dlhsie :music:;):p No co sa vlecie ,neutecie xD

    Vladca Ty sa nezdas o)))) To ja pekne od buka do buka xD nic neratam az ku koncu,ked sa blizi velmi rychlo :oops: inak tu pocty vzdy niekto hodi a tak si nemusim lamat hlavicku ;)xD
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer, jste teda rychlíci :) jsem s tím taky chtěla pohnout, ale farmička na mobilu nějak víc zlobila :( a asi to budu muset dohánět po večerech, naštěstí SH a Zuzi je zatím dost. Na kole dva bonusy na 6 hodin a jeden 100%, tak snad brzy neusnu :p
     
  9. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    U mě šokink, já teprve začínám a tady čtu .... h o t o v o. Si děláte srandu, ne? Ale proč né, kdo umí, ten umí. Já jsem trochu s časem na štíru, tak to nebude hned, ale snažím se, tedy budu se snažit. ;)
    vladca - dobře ty, šikovnej ;):)
    Pěkný večer a pěknou hru :)
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Já mám otevřené dvě okýnka a bonus žádný-koupila jsem 70 PL a jednou +1 na 6 hodin- tak pojedu jenom s vodou a MJS. Času je dost-SNAD-:p;)
     
  11. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak HOTOVO :p A jedna kytička zbyla navíc asi jí dám té mé známosti :D :)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  12. kája53

    kája53 Expert fóra

    Tak napěstováno by bylo, ale na padátka si musím počkat do rána, došly kapky na pohanku. :( Farmaření zdar! kája53
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já jsem znovu zasela na rozpěstování, teď jen z pěti kytek. Když jsem se chystala do práce, zasela jsem deset velkých polí s vrtulkama s tím, že v klidu o pauze sklidím a zaseju na všechna velká pole a teď už půjdou malá. No, tu máš čerte kropáč, o pauze pole prázdná, ve stodole nula... To se mi ještě nestalo, snad to podpora dohledá... Podvazky i prsteny ze sklizně pohanky ve stodole mám.

    EDIT: ale ten ztracený čas mi nikdo nevrátí, i kdyby mi dodali deset semínek... :(
     
    Naposledy upraveno: 5/5/21
  14. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak polovina svatebních kytic dodána a na další si svatebčani budou muset počkat do zítra :music:
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Řádek řádkuje a už jedu jen na vedlejší farmě, jsem zvědavá, kdy to dodělám tam ;)
     
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Sice mám jenom tři dodávky, ale svatba se může konat ;).

    [​IMG]
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O, to se mi také u jedné akce stalo a podpora mi napsala, že jsem si to smazala :p, ale zajímavé bylo, že jakou rostlinou jsem si doplnila zbytek polí, to tam zůstalo a přitom na doplnění si dávám kratší, než akční. Ta jediná se údajně smazala, tak asi tak
     
    tenista99 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]
    Jde to stejně dobře i normálním tempem ;)
    Ještě dodělám nějakou výzdobu a svatebčané mohou přijít :D
     
    Naposledy upraveno: 6/5/21
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak to dám umlít...
    [​IMG]
    ...a po návratu z pošty to dodám.

    Podpisy ověřeny, svatba může začít...
    [​IMG]
    Všem přeji plynulé plnění akce.
     
    Naposledy upraveno: 6/5/21
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sem tak nějak v polovině.Na tuhletu pohodovou akci se mi nechce plácat bonusy a kolo bohužel nic nevydalo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.