Svatební den (5.5. - 11.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    tenista99 ahoj, už nám konečně řekni ten fígl na kolo neštěstí.:)
    Jinak čekám na 14.00 a hurá na to:p;)
     
  2. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Jj, taky bych to rád věděl. Mne pro změnu poslední dny sype žlutý stříhárny, asi už mu došly žlutý lanýže xD
    Do akce jdu, jen ten čas, ten čas....
     
  3. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Tak, na tuto svatbu jdu, už dlouho jsem na žádné nebyla :):).
     
  4. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Ja tiez som uz pripravena na 14:00. Vzdy tocim koleso rano pred zberom.
    "Len" +200% urody-bonus som si vytocila, stalo ma to 21 PL, 2 krat mi unikol, na 3. pokus som ho mala.
    Na dnesnu akciu uplne staci, tak skusat stastie viacej netreba. Ale niekedy vytocim ovela viac a nic alebo bonus nevidiet a nevidiet, dnes nebolo to tak.
     
  5. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Já na to bohužel žádný fígl nemám jen občas obětuju třeba 100 FL a ty odměny si vždy otočím aby tam bylo 100% nebo něco co potřebuju ale to vyjde pak moc draho takže vážně obětuju třeba jen 100 FL víc ne.
    A pak už je to jen o náhodě. Někdy točím 300 PL a na 150 nic a až pak ano. Někdy zase stačí 40 PL a mám to co dneska je to hodně o štěstí a náhodě. Jediný co asi dělám já že myslím na to aby to padlo.
    Ovšem doufám že teď budu mít spíš štěstí v lásce než ve hře <3
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    tenista99
    Takže můžeme časem očekávat svatbu :inlove::music:;)
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také posouvám kolo, když nic není za 4 Fl, ale snažím se co nejmíň :p, je to drahé, i když dnes a denně mi přibude 6 Fl, tak s nimi šetřím a většinou se zadaří aspoň něco, na 200% ale štěstí nemám, to se mi snad ještě nepodařilo

    Edit: jooo člověk si musí postěžovat a hned padne 200%, jupííí a k tomu 2x 100% a 1x +1, spotřebováno asi 21 PL a 40 Fl, zbylo 100 PL zase na příště, víc to nepokouším, protože už bych zbytečně protočila pokusy
     
    Naposledy upraveno: 5/5/21
  8. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    459 prsteňov a 522 podväzkov takže padátka nebudú problém v tejto akcii
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Také to tak vidím, snad padátek bude dost a dost - zatím: prstenů 382 a 525 podvazků.
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    210 prstenů a 245 podvazků. Kombinace hortenzie, pár obr. stromů a JC na stromě.
    PS: bonus na KŠ sice nepadl žádný, ale zato jasem si konečně vytočila kozlíka a mohla aktivovat řádek :p
     
    Naposledy upraveno: 5/5/21
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    246 prstenů, 333 podvazků, hortenzie, stromy na mýtině (ne celé).
     
  12. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Paráda zas jedna oddychovka jde se na to.
     
  13. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak jsem protočil asi 50PL a napadalo mi spoustu žlutých výroben,už je nemám kam dávat a expres v nedohlednu.
    Bonus jeden jediný a to +1 na stromy,tak to se fakt hodíxDxDxD
     
  14. 007lala

    007lala Pilný autor

    zapomněla jsem umístit JC, ale i tak z rákosí 327 prstenů a 441 podvazků, z kola štěstí tradičně nic - ze 42 PL jen žlutý dílny a řemeslné produkty :( O 200 nebo 100% si můžu nechat jen zdát, když mi padne +1, tak je to z dílny nebo ze stájí, kterých mám před akcí venku jen pár.
     
  15. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    S padátkama tradičně, oproti ostatním, pokulhávám,v případu nouze doženu vyšlechtěným karafiátem,dortíky jsou lákavé,mohl by jeden vypadnout ke kafi ;)

    A vy ,milí farmáři,až vyměníte holínky za lakýrky,najdete odvahu nás, sličné farmářky, k tanci vyzvat ? Se mnou bude trošku problém,mám 6 nožek,tak abych Vám botky neodřela :D
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám obsazené oba mlýny, tak až bude napěstováno, nebudu moc akci hned ukončit:p, ale čekat, nic se neděje, není kam spěchat, jen s tím napěstováním ano, než vyprší bonusy
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si pôjdem svojím tempom a koleso nešťastia je proti mne.S neho za zelené lístky oranž.osly,xl cukrové javory,drôt a za PL žlté výrobne,xxl stromy ako sú orechy,jedle a podobné blbosti.Čo už?Keď sa darí tak sa darí.
     
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne napadalo 220 prstenov 314 podvezkov,mam 1Jc na strome a 1 volny no dako som na neho zabudla,ja hlava derava xD Ks neda a neda bonusy ale aspon ze da sh a ine potrebne veci a tiez mi dal 1 kozu do stonku ako Kutilke ;) No este len sme zacali tak uvidime ako to pojde dalej :music:;)

    Mam 200% aj 100% no tiez mi je luto dat na taku akciu ktoru mozem urobit aj bez toho ;):music: no keby som si vytocila tak to by bolo ine xD
     
    Naposledy upraveno: 5/5/21
  19. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Když KŠ stávkuje a akce je jen na jedné ploše, škoda plácat nějaký bonus ;)
    Rozhodla jsem se tedy pustit jen nějaké to SH+ZH a trochu to popohnat, ať se s tím necrcám celý týden :p
    Akce se ale dá stihnout i bez bonusů, plácání SH a pod. ;) Přeci nemusí být dnes hotovo, zítra je taky den xD
    PS: něco napěstuji se SH, ale padátka pomocí SH nahánět nebudu. Padají celkem dobře :)

    alexandrakerulova00
    ......už máš po svatbě. Gratuluji, ale to sis jí tedy moc neužila xD
     
    Naposledy upraveno: 5/5/21
  20. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] [​IMG] a ja uz mam po svadbe, a moze farma ist do normalu ;), koleso dalo 2x na 24 hodin2x na 6 hodin, 4x jack darcek a bolo vyalovano xD
    tak si priatelia uzivajte svadobnej hostiny ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.