Svatební den (5.5. - 11.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jako vždy jdu.Jsem zvědavá jak to bude padat.Těch padátek je docela dost.
     
  2. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, akce se jeví pohodově, řádek je je kvalitní, odměny sice neřeším, ale jen co jsem to letmo projela zdají se adekvátní, snad padátka nebudou až takový problém, když tak to jistí skleníkovky. Všem přeji radost ze hry (po té nešťastné akci u rybníka) ať máte štěstí s bonusy (i když se to dá odehrát v pohodě i se základem),ať dobře padaj padátka, ale hlavně ať hra šlape v pohodě,bez výpadků
     
  3. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Pre mna je tato akcia nudna, ale riadok musim mat, tak plnit idem. Ale tiez body do sezony potesia, ak mam byt uplne uprimna.
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne akcia vyhovuje potrebujem pestovat dlhodobky do druzstva ;) Takze zrusim chlievy a nasadim na jednu plochu stromy a na dalsie 2 rastlinky :music: no a podla toho z coho bude viac padat bud vyrubem cely les alebo ho ponecham o_O;)xD
    Zajtra som doma a tak rozpestovanie bude rychle a dalsie dni to bude istit mobil ;)
    Pekny zvysok dna prajem :)
     
  5. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jo.. další řádek do stonku ;)
     
  6. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Takže získam 2. riadok na debnu oddanosti super :)
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem z toho zase psí jelen ;) v kalendáři je svatební noc a tady den. Nakonec je to fuk, napřed den pak noc :Dtak ať to Kubíkovi vyjde.
    Zaseju, sklidím a uvidím...
     
  8. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm pěkné jen ty padadla už se bojím předem:music:
     
  9. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Do akce samozřejmě jdu, stonek je výborný. Tajný rybník byl totální neúspěch. Perly mi padly jen jednou. Stonek jsem tím pádem nezískala. Teď si to snad vynahradíme. Těším se.
     
  10. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Budu muset zbourat mýtinu, což mě netěší, ale alespoň napěstuju dlouhodobky do družstva, k čemuž bych se asi jen tak nedokopala :D Stonek parádní, takže zítra hurá do toho :)
     
  11. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    RT nezná pořekadlo: Svatba v máji, do roka máry? :p
    Byť nejsem svatební fanda, tak do akce jdu. Budu doufat, že na padátka budou stačit jen dvě plochy. Nechci bourat mýtinu, kde mám zvěř.
     
  12. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    akce dobrá na padátka jsou 3 plochy tak uvidíme
     
  13. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak po asi mesiaci oddychu bez náhlenia sa v akciách konečne skončila rybačka a s tým spojené akcie,ktoré som tiež s radosťou vynechal,do tejto akcie sa pustím.Až na to,že rozpestujem až pozde v noci,keď dorazím z Galejí ! Myslím,že riadok je fajn a dekorky sú pekné.Tak nech sa vám darí.;)
     
  14. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Dekorky jsou super!Řádek nechci,nálepku chci,na svatbu nejdu,nemám co na sebe.Přeji všem krásnou akci a padátka ať vám padají.
     
  15. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Třeba se akce přejmenuje na svatební noc vždy po 22 hodině,budeme plnit dvě souběžné akce- denní a noční ;)
    Nemůžu si pomoci,ale už teď mi přijde Kubík jak " podpantofláč " ..co jej asi čeká po obřadu :D
     
    Naposledy upraveno: 4/5/21
  16. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem do akce jdu a doufám,že bude lepší než ta minulá,že budou padat padáka ,jinak akční se napěstuje ,tak půjde jen o to jak to bude padat.
     
  17. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    juchat ano jen aby tam byla nějaka družička ....... juchuchu
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  19. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak jsem protočil 42 našetřených PL a výsledek přípravy na akci je takový :p

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  20. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak já kdybych jich protočil 500,tak mi to padne maximálně jednou:cry::cry::cry:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.