Světový den oceánů (4.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nevím nevím jestli jsou vhodná pohopole.
    Z 200 polí 1x1 je zisk 800-200=600 ks akční plodiny, při použití MJS
    ze 44 pohopolí je zisk 44x17=748-132=616 ks akční plodiny,při použití MJS (bez zuzany!!! , jinak ještě +88 ks)
    Takže použití pohopolí je opravdu diskutabilní, je potřeba ještě doplnit i malými políčky 1x1 k navýšení výnosu! tj 24x4=96-24=82 ks
    ( 2 políčka jsem odečetl kvůli mazlíkům)
    Takže v "plné palbě" se dá získat z 44 pohopolí doplněné políčky 1x1 698ks akční plodiny ( se zuzanou 786 ks)
    To nemluvím o použití SH! Takže pokud někdo chce jet na pohopolích, je nutné doplnit i pole 1x1,jinak to snad ani nemá cenu používat na akční plodinu! Ze zkušeností na zkušební farmě mohu říci,že vypadávání předmětů z akčních plodin na pohopolích je opravdu katastrofální!!:oops:
    Předem se omlouvám, jestli sem to špatně vypočítal!!
     
  2. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.

    Akce = výzva. Ale jdu do ní. Přiznám se, že po dlouhé době všechno z ploch zlikviduji protože v tom mám tak trochu guláš a plodin je na napěstování docela dost. Bude to potom makačka dát zase vše nebo to co potřebuji na plochu, ale zase alespoň provedu inventuru ve stodole a zjistím, jaká jsem bohatá xD.

    Takže hurá na to.
    Pěknou hru a kdo jde do akce, tak držím palce, ať jí zvládneme a doufám, že nezůstaneme viset na vypadávátkách.;)

    Madulka_cz
     
  3. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Ahoj, tak mě se akce líbí. Bude to asi velký masakr, ale co, prostě to zkusím a snad to i zvládnu. Stejně za cca 3 dny budu mít možnost číst spoustu příspěvků: akce hotová, stonek aktivován! :) Tudíž, samozřejmě jdu do toho a všem, kteří se rozhodli stejně přeji hodně štěstí, ať to padá a ať to zvládnou až do konce!!! ;)
     
  4. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Karafiáty zasazeny a snad to zítra napadá.
    Hezkou hru všem a dobrou noc.
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mám takovej skromnej dotaz! Bude padat na bahamce z nádrží mořská sůl??:eek:
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  6. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    JessikaJessika - nesedím u PC 24 hod denně... to snad nikdo z nás... ale zrovna tento řádek v nebi se odklikává po 9 hodinách... to jsem vcelku schopná i udělat, i když nejčastěji projdu nebe tak 2x denně - ráno a pak večer než si farmu nachystám na noc...

    A když tak sečtu všechny řádky v nebi co mám zaktivované tak mi to dohromady už dá velmi slušný počet BZ, BBZ i krejcarů, což mne motivuje k tomu abych nebe alespoň 2x denně prošla... a stále si tak říkám, že nemusí zrovna lejt, stačí když kape... ;)
     
  7. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Turbomlyn kupujem aj ja,nemusíš mi to vysvetľovať nie som začiatočník.Ale ako som to vyššie spomenul to čo treba kupovať to funguje všetko do detailov,na to si dajú pozor kedy na čo majú dať akciu a podobne.Len nech ľudia kupujú,o to im ide.
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím kaolín, nevíme, zda ano či ne, nejlepší bude to ověřit přímo ve hře. Očekávám však, že ano. Jedná se však pouze o dohad (protože z baha nepadá nářadí), ale sůl je akční padátko.

    danda
     
  9. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    kaolín11: jde o to, že pohopole lidi využívají, když ví, že třeba nebudou nějakou delší dobu u počítače... když dáš na pohopole něco s SH a všema produktama na zkrácení, tak je třeba dvojnásobný čas a i dvojnásobná sklizeň, než kdyby to dali na obyč pole... u kratší akční se to třeba využívá na noc. A nepotřebuješ třeba tolik zuzany...
     
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Krásné ránko všem farmářům :) _ určitě nejsem, jen mám ráda svoji farmičku xD ..
    Tak jsem dnes změnila taktiku a ručně jen odklikala rostlinky z noci a nasadila ještě růže .. to do dvou akorát vyjde :p, obr stromky a chlívky nechám na začátek akce. Vždy jsem ráno sklízela celou farmu, nečekala na začátek akce a vypadávátka jsem stíhala :) no tentokrát to bude asi velký boj a moc nevěřím, že jsou povolený kohoutky :oops: .. se necháme překvapit :p
    Ještě by mě zajímalo, jestli budou působit stonky (% na výrobny a chlévy) na nádrže? o_O
     
    Naposledy upraveno: 4/6/15
  11. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    hruza vstal jsem, pustil farmu, všechno skoro vyrostle (až na karafiáty na pohopoli), vychovane a já musím jenom koukat a čekat na 14,00 (ať žijou zavisláci) to je na Chocholouška!!!!
     
  12. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    tak sjem se rozhodl, že díky rohovitce na to kašlu. Nemam kladívka na vyhazování a s 20 dílnama na to kašlu, víkend taky nebudu u PC a rozjíždet to abych dostal nejhorší odměnu, která může být jako je nálepka fakt nechci..
     
  13. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    o víkendu mám program mimo PC, takže akci nechám být. Ale je to dilema :)
    Všem přeji hodně padátek a správné plánování. Tohle rozhodně není zadarmo.
     
    petaM2001, k.vitek a evainfo tohle ocenili.
  14. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    Nenince - neměla jsem v úmyslu ti nic vysvětlovat, byl to jenom můj názor... a o tom nakupování - je to na každém z nás, ani RT ani nikdo jiný nikoho z nás nenutí abychom vkládali do hry reálné peníze... a že to RT má dobře spočítané, to je snad logické, bez toho by tato hra asi nemohla tak dlouho fungovat... a mnozí z nás by byli asi tak někde kolem 50. lvl a minimem řádků v nebi ;) ale je to můj názor, nečekám že by se mnou každý souhlasil... :)
     
    Witchy.D, Alice a evainfo tohle ocenili.
  15. munny83

    munny83 Rádoby autor

    Z největší pravděpodobností se této akce po dlouhé době nezúčastním. Melu totiž krmivo pro pandy 500 ks a rušit jej nechci. Domele se 1 den před koncem akce, takže nedokáži namlít dostatečné množství krmiva - natož pak vychovat rohovitky.
     
    Hermionka02, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  16. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Karafiáty pomalu dozrávají tak uvidíme po 14 hod. kolik toho vypadne.
    Ručně jsem sklidila pidi pole na BAHA a zasadila zázvor.:)
     
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Já už mám všechno zralé, na Baha čaj na poho, na hlavní pórek na pidi, divoška a mýtina jsou obříci, výrobny, barevné chlívky.
    No, děj se vůle boží, jak se říká...(či Varunova xD). Kždyž to moc nepůjde, vyberu aspoň co to dá. Hlavně tajemky. Co z nich vyleze, stejně neovlivním, že jo ;). A když nedám stonek, neva, šňůru od žehličky kvůli tomu hledat nebudu xD Ale děěěsně se nudim o_O
     
  18. Koulička1

    Koulička1 Aktivní autor

    Hezké sluníčkové dopoledne všem.
    Na mýtině jsem nechala chlívky a výrobny, ostatní jsem pojistila karafiáty. Tak uvidím co to po 14 hod. přinese.
    Všem držím palce ať to napadá v hojném počtu.
     
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Krásné sluneční dopoledne a dlouhý čas na čekání, než to vypukne. Vše bude záležet na tom, kolik nám té soli vypadne. Je to teda nářez, ale šla jsem vždy do akce a splnila, tak to neporuším ani tentokrát a už se těším!!! Držme si palce, ať nám to vyjde!!!;););)
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Až budu mít foťák (mají ho zabavený mladí na focení fungl nového dítěte), vyfotím vám, jak vypadá moje "domácí kancelář" při akci. Monitor oblepený ze stran taháky, pár hrnků s kafem či od něj, papírové kapesníky, tužky, něco na zob.... Pastva pro oči a pro počítačové hnidopichy. Nejsme přece na operačním sále, že?
    O tom, co Varun, radši nespekulovat. Jen ho trošku z té hadice popostrčit.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.