Světový den oceánů (4.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak za 3,5 dne se dá napěstovat s 3mi otočkami denně cca 1800 plodin z jedné sklizně.
    Pak za 4 dny vychovat v 31ti chlívkách po 4 otočkách denně. Tak to zkusím a uvidíme, zda to vyjde na ty 4 dny 8)

    Edit: jééé já zapomněla na noční otočku chlívku, tak budou stačit na 4 dny jen 25 chlívků, které otočím 5x, nebo nechám těch 30 a bude za 3,5 dne hotovo
     
    Naposledy upraveno: 3/6/15
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    annickamalirka
    to je výpočet! Takhle se to čte dobře :music:
    Takže, připravit, nazout holinky a zítra do toho :p
     
  3. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Presne tak.Aspoň keby sa dali aktivovať s kombajnom tie oblaky.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  4. rambo28

    rambo28 Zelenáč fóra

    To je sice hezký,ale jen pokud máš spoustu času,nebo peníze na akční koše a stálý přístup k internetu
     
  5. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.
    Tak pro mě je to darda,vypadá to pěkně náročně. Anicka a evoku to tu pěkně spočítali,ale já 3 otočky denně nedám.I když pohnojím,druhou otočku možná stihnu s odřenýma ušima. A jelikož mě to moc nepadá nikdy,budu se modlit,že trochu popustí uzdu. 8h je moc,pro mě je to dlouho,pokud je dám i na noc a den než přijdu z práce,moc mi toho nevypadne.Z pohopolí to taky moc nepadá,to mám vyzkoušené.A jelikož jdu do práce i o víkendu,nevidím to růžově.No co dám,to dám,nedá se nic dělat.Tak nebude stonek,dekorky už pomalu nemám ani na ostrově kam dát,ale ty se hodí vždycky.
    Ale ještě neházím flintu do žita,třeba se zadaří a bude to asi o fous,spíš fousek.Zatím akce ještě nezačala,uvidíme...jen spekuluji.
    Jejda,vždyť já nemám hotové ještě ani husy.
     
  6. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    Nenince - tak si zkus jednou koupit turbomlýn a uvidíš co všechno a kolik se s ním dá za 1 měsíc namlít... tedy pokud máš dost plodin pro krmivo pro všechna dostupná zvířata... já si ho takhle koupila na 2 měsíce, poctivě mlela a mlela a už víc jak rok si z těchto zásob beru potřebné a melu buď SK nebo akční krmivo :)

    No já si zase všechny TS i TCH nechávám v liště a vytahuji je až když je na ně akce... už se mi tak povedlo si pak přijít i k růžovému chlívku nebo k akčnímu stromku ;)
     
  7. silviec

    silviec Mistr fóra

    jednoduche to jiste uplne nebude, ale urcite to dame)), obr stromy na plochach, pak vse vytrhat-stejne farmu stále menim dle potřeby, a jelikož jsem nedobrovolne doma, tak snad i sklizet se mi zadari na cas, co me vic rozladilo je , ze stále není tak dloooouho slibovany ostrov, asi by ho měli přejmenovat na ztraceny ostrov, tak at to vsem pada
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No takze na baha se vejde jen 24 chlivku, tak to se sice stiha, ale na noc vyuzit jen 3:12 nemam moc rad...
    Mytinu bourat nebudu, mozna jen vytrhnu par zvirat, ale jinak ciste hlavni a divoka, coz je dost malo, ale zase na noc ty 8 hodinovky nejsou zadna ztrata...
    Vypadavatka neresim, na ne myslim bude dost casu v kazdym pripade, to mam dobry...
     
    -Kuteno-, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  9. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    ahoj,
    akce půjde zvládnout, jen apeluji na ty, kteří volají po nových herních plochách, /ostrovech, útesech a pod./. Uvědomte si, že po rozšíření herních ploch bude hra pro ty, kteří nekupují kombajn, nehratelná. Například pokud mám na lesní mýtině chlívky a kolem stromy, je potřeba na sklizen a nakrmení kliknout víc než 400x, kolik je to nyní na celé farmě bych se docela ráda dozvěděla, a že situace je na hraně, ukazují stížnosti na sklízení stonku. Proto volám zoufale, žádné další herní plochy!
    8)
     
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Už se nemůžu dočkat na tvá slova co napíšeš, až to odtajníš .... xD

    Je mi celkem fuk, co z TS z akce po akci vyleze. Stromy, které by potěšily, tedy ty poslední v chrámu otevřené, tam stejně nebudou
    a zrovna ty bych dost potřeboval, nejlépe v XXL tuningu. Leda, že by padlo třeba 17 amherstiíí, abych jich měl už 40 .... :music:
     
  11. -Evitas-

    -Evitas- Pisálek fóra

    Nepřehání to trochu s týma akcema? Jedna za druhou:(. Odměny jsou hezký (moc hezký):p, ale zdá se mi akce trochu náročná:oops:. Na druhý straně, nemusím dávat nic ze zásob ve stodole. No uvidím. Co udělám, to budu mít :D ;), tak schutí do toho
     
  12. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Nemám chuť nadrieť sa na 3 lúkach, dávať preč stromy a potom späť, veľa všetkého. Ak sa podarí, tak urobím akurát strieborné úlohy z 1 a 2, spravím celú trojku a ak by ešte ostal čas, tak zo 4 striebro a zlato. Prázdnu radu v nebi nechcem, takže obetujem aj t superkrmivo a výbehy. Všetkým prajem pekný zážitok a aby ste to stíhali.
    Keď som si prepočítala, čo chcem urobiť, aj ak je veľa, nechcem sa naháňať, ale užiť si slniečko, takže uvidíme
     
    Naposledy upraveno: 3/6/15
    petaM2001, -Kuteno- a evainfo tohle ocenili.
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sakra vy jste tedy nedočkavci!xD Já s odtajněním moc nespěchám! Jelikož mám jen 17 C++ bobrů, tak očekávám přírustky právě zde!:p Jinak vůbec nevím co se vlastně pod těma podivuhodnými TS vlastně skrývá a raději ani pátrat nebudu,protože se nechci rozčilovat předem!o_O
    S těma rohovitkama někdo krapet přestřelil! Věru akce pro začátečníky!xD
     
  14. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    no snažit se budu protože každý bbz se hodí, ale osmihodinové kytky nesnáším a navíc ani řádek v nebi toho tolik nedává holt jsme si zvykli na lepší odměny v nebeském řádku
     
  15. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    JessikaJessika - tobě se zdá 10 500 BBZ za 24 hodin málo?? Jen tak pro mou představu - kolik by jsi si představovala že by bylo adekvátní k odvedené práci? ;)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  16. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    tak těch rohovitek je tu kolem na kila....škoda, že je neprocpu přes USB na farmu, nemusela bych se s tím párat :(
    [​IMG]
     
  17. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    tak pokud u toho sedíš 24h denně tak máš čas na řádek kliknout 3x, ale já osobně ne a myslím, že většina farmářů taky ne. Takže se mi to fakt zdá málo ;)
     
  18. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    No já mám obavy,že tuto akci asi nestíhám:cry:bo zítra 12ctka,v pátek doktoři a So,Ne další 12ctky bez netu(tedy máme zablokované hry):mad:a tak se mi líbylo zadání.Zkusím poho pole,ale obávám se,že vyhořím na vypadávátkách:(Přeji všem dobrý start;)
     
  19. helik006

    helik006 Rádoby autor

    Počet vypadávátek je opravdu vysoký. Vychází to skoro na 250/den. Myslím, že tolik mi jich nikdy nepadalo.
    No, už zítra uvidíme, jak moc budou kohoutky utaženy.

    Bude to nepochybně náročné dokončit, ale aspoň se místní chrti jednou nebudou už po třech dnech nudit. ;) A my, běžní smrtelníci, kteří potřebujeme na splnění delší dobu, zažijeme opravdovou honičku. :)
     
    petaM2001 a JessikaJessika tohle ocenili.
  20. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak jsem nyní po večerním přepočítání potřebného množství Mořské řasy (celkem 17300) a hlavně Mořské soli (1310!!!)
    pochopil, proč současně s touto akcí oznámil RT "Letní soutěž 2015" - prostě proto, aby nám osladil to hořké poznání z náročnosti Světového dne oceánů.
    Je to tedy výzva. Možná si mnohý z nás řekne, že to nebude dělat celé, ale právě tahle náročnost představuje to nejnapínavější. I když je mi jasné, že mně se to mluví - co mají říkat hráči na nižších levelech. Bude to záhul, ale právě kvůli té náročnosti jdu do toho (i kdyby na to měla padnout malá část zásob SK)!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.