Světový den oceánů (4.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Tak nakonec stáje (v 94.levelu nevím, jestli se mám smát nebo brečet o:)):
    farma 260: zlatý bobr (jak jinak, že?), žlutý rybník, žlutý úl, oranžové prase, myš, 2x kočka, 2x kohout, ježek
    farma 536: zlatý bobr :)mad:), žluté guáno, žlutý pštros, žluté prachové peří, oranžový krůtník, kočky, 2x ježek, čáp, červené prase (mám ho v liště už 3x)
     
    evainfo, -Kuteno- a skalara.v tohle ocenili.
  2. pistule

    pistule Aktivní autor

    Já jsem taky nedodělala. Chybělo i přes velkou pomoc sousedů a ostatních farmářů 6 ks soli. Zatím je to nejmíň, asi už jsem strategii zlepšila, taky bylo třeba té soli extrémní množství. Mám Budhovu ruku a Amherstii, které jsem neměla, chlívky dalších 17 sazeniček si nechávám na zítra, aˇse mám na co těšit. Jen nechápu, když mám vysazenou Juvii na Baha a navíc jsem další získala, proč ji nemůžu ve stodole nikde najít. Ani podle názvu, ani podle obrázku. Sklízím a nic. v technické sekci jsem nic nenašla.
     
    evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  3. zizala42

    zizala42 Stálice fóra

    Tak akce hotová, tajné odtajněno :).

    Stáje: 3x kočka, 1x myš, 1x oranžový králík, 1x oranžový rodeo ranč, 1x oranžový chameleon, 1x žáby, 1x vlk a 1x červený kravín

    Stromy: 2x broskvoň XL a 1x XXl, 1x černý bez XL a 1x XXL, 2x meruňka XL a 1x XXL, 2x citron XXL, 1x buk XL, 2x kdoule XXL, 1x jedle XL a 1x XXL, 1x javor cukrový XXL

    Stromy BAHA: 2x pandánová palma XXL, 1x rohovník, 3x delonix, 2x budhova ruka, 1x budhova ruka, 1x guava XXL, 1x pistácie XL, 1x pitahaya XL, 1x granátové jablko XXL, 1x cesmína XL.

    Stromy celkem prima, stáje šly do lišty všechny.
     
    Maiki239, lacrima a kometak96 tohle ocenili.
  4. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj pistule,

    Juvie ztepilá je strom produkujúci para ořech.
    Peknu hru
     
    lacrima a mirae tohle ocenili.
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak to nakonec 829 vypadavatek navic, tak to nakonec padalo fakt hodne... skoda tech co maji slaby podpory vypadavani, ale s tema zviratkama jsem psal, ze hned jak se udelalo nekolik krmiva s prvnich sklizni, tak je dat na plochu a tocit at jsou z krku co nejdriv...
     
  6. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Na baha ze 17 sazenic kromě těch nic-moc vypadl rohovník, Amherstie a tamarind!!! Tak to jsem fakt nadskočila xD. Na normální farmě ze 17 sazenic pár XXL, ale nic zvláštního. Chlívy taky nepřekvapily, jo, byl jeden vlk, ale tím to zhaslo (kočka, holub, čáp, žlutá barvírna - to vše 2x atd) - zlatí bobříci ani oranžoví koně se tentokrát nekonali :p.
     
    lacrima, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  7. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Stihla jsem stonek,ale bohužel dekorky nemám,snad je pak někdy seženu při akci O&D.Nj pokud chodíme do zaměstnání,tak nemám nárok stíhat,asi by mělo být trošku více času.Co stihnu,stihnu,nedá se nic dělat.

    Z Tajemných chlévů potěšil: Kivi,Kohout,Vlk... (Mám teda vše,ale jeden nikdy neví kde jich bude třeba :))
     
    Simík21, Pitrýsek47 a kometak96 tohle ocenili.
  8. pistule

    pistule Aktivní autor

    Moc děkuju
     
    mousicka tohle ocenil(a).
  9. mousicka

    mousicka Guest

    Akcia nám skončila, akčné predmety premenené na BS a grajciare. Ďakujeme vám za spätnú väzbu, ktorá bola odoslaná RT.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.