Světový den oceánů (4.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Tak jsem to dneska ráno zvládla a z chlívků:
    2 kočky, žluté prase, oranžová kráva a ovce, holub, žába, vlk, mýval a růžoví pštrosi! :D Tak to dopadlo moc dobře. :)
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vikend straveny na rybach se mi dnes lehce podepsal na nervove soustave.... hlavne kratce pred druhou hodinou, kdy mi chybelo poslednich 15 rohovitek a dozravaly s pomerne divokym rozdilem casu, ale je to tam!;)
    Radek na stonku zraje, farma uz je zase v puvodnim stavu, jen darecky budu odtajnovat postupne (kazdy den jedno prekvapeni), at je jeste nejaka sranda :p
    Vsem co se povedlo, gratulace! Kondolovat asi spis nebudu, takze ostatnim: do pristi akce hodne stesti - drzim pesti!
     
  3. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Ahoj, tak já mám z tajemných stromů 6x sakuru, 5x bez černýXXl, 2x dubXl, lokvát, meruňkuXL,kdouleXXl, datleXXl. Zřejmně jiné stromy Rt nemá. Jinak vše splněno a úkol hotový. Tera
     
  4. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Zbylo mi jen 577 soli navíc :wuerg: Takže to nebude žádná pecka, až mi to vymění za BZ a prachy xD

    Co mi vyrostlo z odměn stále nevím, ale chodím se dívat do alba na nálepku, která je zařazena do sbírky "Venkovské akce" ..asi, že se to dalo hrát venku, nebo co xD
     
  5. aorere

    aorere Perspektivní autor

    Tak akce úspěšně dokončena a ze stromů nevyrostlo nic zajímavého 5x XL bez černý apod., ale vynahradil to ptakopysk, takže spokojenost.
     
    mendalam2, Mana12396 a evainfo tohle ocenili.
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Krásný podvečer všem :) tak jsem v práci sledovala, jak s tím mnozí bojovali a za pět minut dvanáct jim to dalo a finišovali :p vážně supr a komu chybělo jen pár zrnek .. no asi bych je dokoupila, když se s tím tak nadřeli :oops: mě zbylo navíc 511 soli a jsem tomu u začátku akce moc nevěřila, že se to dá tak zvládnout a vypadávalo to lépe, než u čtyřhodinovek,:)
     
  7. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    Na baha sa mi zadaril Tamarindový strom, ostatné som už mala a tak išli do lišty. Z Rio stromov viedli citrónovníky ale nebolo tam nič čo som nemala a tak čakám či aspoň niečo nevypadne z chlievov

    Konečne som odtajnila chlievy zistila som že operencov mám viac ako v meste na námestí xD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/6/15
  8. uzinek

    uzinek Pisálek fóra

    tak já bohužel zklamání, nic, co bych neměla. ach jooo
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  9. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Ahoj vespolek, tak soli nakonec zbylo 466 kousků, ale za to jsem měla 36 rohovitek navíc:D:D . No a TS na farmě podle očekávání vše do lišty a na baha zatím taky nic zajímavého.Chlívky dělám postupně, ale o Bobry c++ jsem nepřišla, taky čáp nějaký a krteček.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe.
    tak pro pobavení,chyběla 2 zrnka soli,ve chvíli kdy mi byla čtyři poslána a před sklizní se mi začal aktualizovat PC a pak sekl :D nahozeno 1minutu po konci akce,nu což nebylo souzeno,ale na druhou stranu bylo vše hotovo kromě třetí fáze prvního úkolu,takže stáje a stromky jsou:music: a ještě veliký dík kdo poslali sůl:D
     
    Naposledy upraveno: 10/6/15
    tydýtková a evainfo tohle ocenili.
  11. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Světový den oceánů jsem stihla na poslední chvíli, ale dokončila celou akci. A už jsem odtajnila i zbývající tajemné stromy a zvířata:

    Baharama:
    buddhova ruka
    delonix královská
    papoušcí strom dva kousky
    pistáciovník XL tři kousky, kiwi XL, granátovník XL dva kousky, fíkovník XL
    mango XXL, juvie XXL, granátovník XXL, fíkovník XXL, pistáciovník XXL

    Farma:
    slivoň trnitá
    sakura
    bez černý XL dva kousky, meruňka XL, hrušeň XL, švestka XL, citronovník XL dva kousky
    mandlovník XXL, citronovník XXL dva kousky, meruňka XXL, buk XXL, morušovník XXL, datlovník XXL

    Zvířata:
    vlci
    žáby
    holoubci
    kohouti
    dvakrát myši
    pštrosí výběh žlutý
    barvírna žlutá
    výrobna prachového peří žlutá

    Pěkná akce i odměny, chválím a děkuji. :)
     
  12. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ještě jsem se zapomněla pochlubit... ze stromů slivoň, 2x kowhai, dost xxl stromu, bah. rohovník, budha, 2x tamarind...
    zvířata- lišta + ptakopysk..., takže asi OK;) sice jsem chtěla růžový chlívek, ale darovanému koni...;)
     
    skalara.v, .mama789. a evainfo tohle ocenili.
  13. Maiki239

    Maiki239 Pisálek fóra

    Akci jsem nedokončil,chybí jen polovina dekorek.
    Z TS -farma bez XXL, datle XXL,moruše XXL, kowhai,3x sakura, 2x citron XXL, citron XL,bez XL,, katalpa XXL, 2x javor XXL, meruňka XL, meruňka XXL
    -baha: kakao XXL,papája XXL,granát XL,juvie XXL,4x papouščí,rohovník,kiwi XL,Pithya XXL,
    2x amherstie,mango XL, budhova ruka, Pistácie XL, Granát XXL
    Stáje: Krůtník III červený, 2x mýval, 2x bobři C++, ježci, kočky, Kurník II oranžový, barvírna I žlutá.
     
    dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  14. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Akcia bola ráno hotovo, ale stajne a stromy mi nedali nič nové, ešte ma možno príjemne prekvapí baha, zistím ráno.
     
    -Kuteno- a .mama789. tohle ocenili.
  15. betr

    betr Pisálek fóra

    Mně vylezlo z odměn následující:
    Podivuhodný strom Rio
    Xxl dub, mandlovník 2, citronovník 2, meruňka 4, třešně, datlovník, buk, jedle, bez, broskvoň
    Xl meruňka 2, buk 3, jedle, bez 3, mandlovník, citronovník, jabloň
    Sakura 4, kowhai
    Podivuhodný strom Korsika
    Papoušek, buddha 3, delonix 2, rohovník
    Xxl mango 2, guava
    Xl juvie, kumquat 2, granátovník 2, tomel
    Podivuhodný výběh Lyra
    Mýval, žába 2, kohout 2, myš, oranž. králík, kočka
    not bad :music:
     
  16. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tentokrát bylo navíc 680 ks vypadávátek, což je docela úspěch na to, jak to v průběhu akce vypadalo :D.
    Celkové zhodnocení akce je za mě 9/10 ;).​
     
  17. mendalam2

    mendalam2 Perspektivní autor

    No, já jsem tentokrát tuto akci nedokončila, chyběla mi hromada soli. Ale tajemné chlívky a stromy jsem vybojovala všechny plus ještě něco navrch. Už jsem je odtajnila, potěšil mě každý strom (i jabloň XXL, jabloně a jabka miluju) i zvíře a největší radost mi udělala amherstie, buddhova ruka, lokvát a katalpa XXL - a kočky. :inlove:

    V tajemných chlívcích se mi vylíhlo:

    kočky
    myši
    holubi
    kohouti
    2x příbytek pro krtka
    2x včelí úl žlutý
    kravín žlutý
    žlutá výrobna vajec


    Jediné, co mě mrzí, je to, že se mi nevyklubali bobři. Trochu jsem doufala, že se objeví, když jsem tu četla, jak jich máte až moc a nechybí ani v mořských tajemničkách, ale neobjevili se a tak je moje farma stále bez bobrů. Snad se poštěstí příště...............

    Krásný večer všem a těším se, až se sejdem zase při další akci. :)
     
    Bagíra77, -Kuteno- a kometak96 tohle ocenili.
  18. papulice

    papulice Veterán fóra

    po počátečním zklamání že sem nestihla dokončit poslední úkol velká radost,z 1 ts vypadl kivi,takže super:D
     
    mendalam2 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  19. bjanina1

    bjanina1 Pisálek fóra

    Nejdříve se chci moc omluvit adminům a všem za porušení pravidel ale v tom spěchu jsem opravdu ale opravdu nemohla najít správné vlákno asi to tu moc neumím :-(((
    Potom patří obrovské dík za poslání soli všem jsem doufám odepsala co poslali zprávu a díky všem kdo poslal sůl moc děkuji protože díky nim jsem dodělala a mám stonek :)))) navíc mi zůstali jen 3 soli i s tím co jsem sklidila krátkodobky takže mocinky děkuji děkuji děkuji ;)
     
    tydýtková a Danielaa25 tohle ocenili.
  20. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    U této akce se mi líbilo, že byla rozdělená. Myslím tím chov a mletí jen na Baharamě, pěstování na ostatních plochách. Konečně byl pořádně využit mlýn na Baharamě, když tam nejde mlít SK. V tajemných Kiwi, Anherstie, Kowhai, potěšilo i pár XXL, Takže velký úspěch.
     
    Pitrýsek47 a Danielaa25 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.