Světový den oceánů (4.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj kristinabesinova, včera bolo na trhu viac problémov, ale napokon úspešne vyriešené. Ak máš predsa len nejaké nejasnosti na účte, tak sa treba obrátiť na podporu. Skús prosím najprv vyčistiť Vše pro bezproblémový chod hry, a tak napíš znova. Musíš svoj problém rozpísať na min. 140 znakov, inak ti to neodošle.
    Nabudúce prosím podobné otázky smeruj do sekcie Technické dotazy, ďakujem.

    Ahoj Bubušák, áno.

    Peknú hru prajem
     
    petaM2001, lacrima a findy22 tohle ocenili.
  2. xerox43

    xerox43 Pisálek fóra

    Tak mi chybí přesně 20 ks soli.Jsou na to 2 hodiny a já už mám jen kratší plodiny tak nevím.I kdybych to do konce nedal tak jsem s akcí spokojený.CHlívky i stromy mám a věci navíc beru jako bonus.Děkuju všem za sůl .Soutěž je hotová a já si můžu přidat další stonek do nebíčka :D
     
    Naposledy upraveno: 10/6/15
  3. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    na dceřině farmě ze stejného místa, jiný čas usazení a sklizně...

    [​IMG]

    ani ona darovaným vlkům na zoubky nekouká xDxD
     
  4. kazetacka

    kazetacka Pisálek fóra

    moc moc diky všem kdo mi poslali sul akce dokončena jste tu super lidičky
     
  5. *Lady*1

    *Lady*1 Rádoby autor

    Ahojky milena8111,
    Rozumim Ti ze jsi rozlobena,ale akce se dala stihnout.Ale dost zalezi na stragedii.Hru hraji jen na odreagovani (hru bez platne) Takze tim chci rici ze nic nekupuji.I kdybych chtela nemam na to finance.Jen hraji co hra da.Ale musim se priznat ze mi dost pomaha moje nejmilejsi,nejhodnejsi sousedka Danger 11 a jeji pratele a dalsi mi super sousede.Bez jejich pomoci bych akci se "sul" nestihla.
     
  6. sirGeralt

    sirGeralt Pisálek fóra

    Taky nevím jak vykouzlit 19 zrníček soli. Za 2 hoďky si myslím je to nemožné. Bohužel !!!
    Ostatním gratuluji a tiše závidím.

    Krásný den všem .
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  7. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Ahoj milena8111, já mám taky splněno od neděle a v tuhle chvíli ( před sklizní) mám navíc 446 soli, 3136 mořských řas (+ zasazeno) a ještě 40 rohovitek, mám tedy pomocníky, protože bez nich bych se na pidipolích uklikala a na ploše mám nechané stromy a některé stáje a výrobny. Mám taky mazlíčky, ale i bez nich jsem akce úspěšně plnila, i když někdy až poslední den.... podle náročnosti.
    Nejdůležitější je příprava před začátkem akce.

    Jinak z tajemných stromů stojí za zmínku Amherzie, 2x Budhova ruka, 2x Sakura a Lokvát, jinak XXL a Xl, které šli momentálně do lišty a z tajemných stájí Kohout, Čáp, Holub.... nechyběl 2x Bobr ++ a nějaké žluté a oranžové.... radostí neskáču, ale na druhou stranu, mohlo to dopadnout i hůř...
    Všem kdo ještě plní držím palečky a všem přeji krásný den a pohodovou hru ;)
     
  8. -Moňa-Moňa-

    -Moňa-Moňa- Zelenáč fóra

    UF....povedlo se! Stonek otevřen.:)
     
  9. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, také hlásím hotovo, sice jsem měl strach před začátkem akce z množství vypadávatek, ale nakonec jsem čekal na rybky. Ti co mají hotovo gratuluji a ostatním at akci dokončí (držím palce). 8)
     
  10. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Treba mi počkať do 14.05 aby som mohla dokončiť poslednú akciu. Dúfam že ju nestopnú presne o 14.00 :cry:
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  11. jahoda123

    jahoda123 Pisálek fóra

    Ahoj farmáři,
    tak hlásím HOTOVOOOO, tentokrát to bylo tak, tak. Zůstala mi jedna sůl. Vše mohlo dopadnout lépe, ale byla jsem dva dny mimo internet, dostala jsem se do skluzu a kdybych nepěstovala dnes v noci, neměla bych stoneček. Co mi přinesou tajemné stáje a sazeničky se nechám překvapit jindy. Teď házím nohy na stůl a jdu dospávat :). Všem kteří ještě dodělávají držím palečky - ať to vyjde.
     
    petaM2001, Simík21 a evainfo tohle ocenili.
  12. Miluška1975

    Miluška1975 Pisálek fóra

    Tak včera jsem myslela,že to nedám,světe div se začala lítat sůl a zadařilo se,mám dokonce 192kousků navíc.Hurá.
     
    petaM2001, Simík21 a evainfo tohle ocenili.
  13. bjanina1

    bjanina1 Pisálek fóra

    nenašel by se někdo kdo by mi poslal sůl ? večer mi bylo zle a nezvládla jsem sklidit a zasít ted jsem sklidila zasila krátkodobky ale obávám se zda mě těch 11 solí vypadne nepomůže někdo jde o úkol s odemčením stonku jinak vše komplet hotovo :)
     
  14. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    tak na to jak to dobře padalo nyní skoro nic :-( chybí 24 a to už asi nedám,nu což nebude stonek :)
     
  15. *kajka2002*

    *kajka2002* Pisálek fóra

    Ahoj farmáři. Po dlouhé době nervy až do konce ;). Právě teď poslední zbytek soli byl odevzdán a akce ukončena. Původně jsem myslel, že to už nestihnu, ale baha plné rybníčků zachránilo rybky a růže na 3
    otočky chybějící sůl. No holt sraz ze základky po 40 letech se na aktivitě farmáře podepsal :wuerg:. Začátek v sobotu v 15:00 a návrat v 6:00 ráno+spánek do 14:00 = málem nedokončená akce;).
    Tak všem kdo jsou na tom podobně přeji ať to stihnou.
     
    petaM2001, Simík21 a evainfo tohle ocenili.
  16. zlatazita

    zlatazita Zelenáč fóra

    Ahojte,akci mozno dodelam s Vasi pomoci chybi mi jeste 65ks soli,4 minuty pred koncem posbiram,ale obavam se, ze z plodiny na 5 h tolik soli nevyskoci. Jinak super akce a moc bych si prala dokoncit stonek. Moc dekuju vsem co se zapoji.
     
  17. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte bjanina1 a všetci ostatní, ktorí zháňate ešte morskú soľ, prosím rešpektujte rozdelenie tém a o vypadávatká si požiadajte výhradne vo vlákne na to určenom >Zasílání a výměna dárků<, ďakujem pekne.
    Držím palce
     
    petaM2001, -Kuteno- a lacrima tohle ocenili.
  18. Margziam

    Margziam Stará škola

    Mockrát vám všem děkuju za rady a poslané dárky, zkusila jsem, co šlo, dlouhodobky na noc, půlpole, stěhování pohárů posledních pár dní už mi šlo. Včera večer jsem viděla, že mám dost málo řas a dost chybějících rohovitek a čas utíká a krátí se.. Na Baha bylo zaseto, tak jsem musela čekat, až to dozraje, pak dát nádržky, nakrmit zatím namletým krmivem, další jsem už musela krmit superkem, nejen kvůli času, ale i kvůli řasám. Soli bylo tentokrát dost díky těm dlouhodobkám atd.. A na farmě jsem musela zlikvidovat (po dozrání) všechny stromy, co jsem tam ještě měla a místo nich dát napřed půl a potom mini pole s řasami. A ještě jsem je musela přispíšit SH a část namnožit Zuzi.. Takže jsem moc nespala, bylo mi blbě a ještě je a co jsem nestihla v reálu ráno, budu muset teď odpo a večer a nevím, jak budu zvládat..
    Ale už je hotovo, dodáno vše a pěstuju kukuřici na další SK.. už mi došla a zbylo posledních 400 na rozpěstování...
    Na Baha jsem měla další postupy a už tam pěstuju bambus.. Ostrov pokladů bude muset počkat.. Park je plný..

    Ale ráda bych, kdyby nám nechali ty nádržky - bazénky - bez rohovitek, jen s čistou vodou, tak jak jsou při položení na plochu.
    Moc jsou hezké, líbí se mi.. Alespoň jako dekoraci, kterou je možné dávat zpět do lišty. A abychom jich mohli mít víc.. za KR..
    Děkuji..
     
  19. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Stal se zázrak .... já od včera do , dneška díky růžím,polím 1x2 a sh dala těch 180 mořské soli;)a díky sousedům
     
  20. sirGeralt

    sirGeralt Pisálek fóra

    Díky moc v š e m co mi pomohli !
    Opravdu - sůl nad zlato ! Je tu moc a moc "neznámých známých ", kteří nezištně pomohli a já otevřel stonek.
    Kdyby to tak bylo i v reálu a fungovalo to jako to funguje tady !!!
    Ještě jednou díky a krásný den ať jste kdekoli ;).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.