Světový den oceánů (4.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    Ahoj,tak hlásim hotovo,ešte sa nechám prekvapiť aké stajne budú,chýba mi vtákopysk tak sa nechám prekvapiť,všetkým držím palce aby stihli dokončiť akciu,prajem pekný deň.
     
  2. dadape58

    dadape58 Pisálek fóra

    Ahoj mám velkou prosbu.Byl by někdo tak hodný a poslal mi mořskou sůl.Stejně nestihnu celou akci,ale dodělat aspoň ještě jeden úkol.Děkuji
     
    ldivacka tohle ocenil(a).
  3. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahojky, dnes ráno hotovo, ale bylo to jen tak tak! Teď jsem zvědavá co vypadne z tajemných stájí a stromů. Všem co už mají hotovo gratuluji a těm co finišují, ať se to zadaří !!!
     
  4. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    Hezké dopoledne všem ............:) tak nesplněno jelikož mi od včera nešel internet :(tak smůla..... ale to neva ztroskotalo to na soli chybí 200,,,,,,,,,,,,,,,,,, gratuluji všem co mají hotovo:D ............... RC to přehnalo s tou solí 1450 ks nevím jak komu ,,ale mě opravdu ty vypadávátka nejdou ,sklidila jsem z celé farmy a dostal 25 ks xD...... tak krásný den a v pátek u DLOUHÉ DĚSIVKY :p
     
  5. toibf

    toibf Rádoby autor

    tak konečně hotovo, tajemné si nechat na příště
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  6. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    ach jo chybí mi necelých 60 solí :-( něco ještě napade,ale nevim nevim
     
  7. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    a propos,
    zjistila jsem teď, že mám v liště 17 ks TStromů na Baha, 17 ks TStromů na Farmě a 10 ks TStájí na Farmě o_O

    To je nějaká chyba?
    Nebo bylo opravdu tolik TS v odměnách?

    Tak to jsem zvědavá, co se z nich vyklube :music:
     
  8. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Hezký den všem. Já už mám dva dny splněno,ale ani se mi to nechtělo psát. Mou radost ze splnění úkolu, který se mi moc líbil, zkazilo odtajnění stromů s chlívků. Všechny chlívky šly do lišty. Samozřejmě nezklamal bobr, ti byli 4. Byla to hrůza. Stromy na farmu - jeden lokvát, jeden kowhai, buk, meruňka,citron byly XXL, jinak ostatní jenom XL. Všechny šly do lišty. Na ostrově to bylo o maličko lepší. Tamarind 2 ks, amherstie 2 ks. Ostatní nestojí za zmínku, šly do lišty. A samozřejmě nechyběly granáty. Těch bylo 5. Ani nemůžu napsat, že jsem naštvaná. To není to správné. Jsem moc zklamaná a smutná. To, že byl úkol náročný, není pochyb. A odměna? Zaplněná lišta. Ještě že to je kam dávat
     
  9. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    Ahoj, vůbec nejsem naštvaný, že akci nedokončím, sazeničky a chlévy mám a na ně jsem se těšil. Můžeme být rádi, že jsme místo nich v odměnách nedostali třeba "punčošky" nebo jen jeden kus. Takové množství.... Neočekávám novinky, ale za každý strom a stáj jsem rád a s napětím očekávám co bude. I kdyby vše co mám nevadí;)
     
  10. kazetacka

    kazetacka Pisálek fóra

    je prosim chybi mi 20 kousku soli tak jsem se snažila to dat prosim moc kdo mužete pošlete mužem se domluvit na protislužbě moc děkuju všem kdo pošlou mořskou sul
     
  11. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj k.vitek, žiadna chyba, odmena v podobe tajomničiek bola v počte tentoraz ozaj štedrá:);)

    Ahoj kazetacka, o soľ si môžeš poprosiť len v tomto vlákne: Zasílání a výměna dárků, ďakujem.
     
  12. pistule

    pistule Aktivní autor

    Mně chybí 71 soli. Ještě předpokládám, něco vypadne, mám ještě zaseto, ale tolik jich určitě nebude, to by se muselo něco porouchat. Je hezké, že jsme dostali +100% BZ z kokosu, ale vliv na vypadávátka to u mě nemělo, šly stejně špatně, jako vždy. A to z celé akce, kde jsou potřeba kladívka, vypadlo jen jedno, jindy jich mám víc. Co se dá dělat, zase nedokončím jeden úkol. Snad až se po stromě vyškrábu na legendu a budu tam mít co usadit, tak budu mít také hotovo o dva dny dřív. :c) Tak všem, co se ještě lopotí, přeju, ať jim to vyjde. Ve dvě hodím na farmu ještě nějakou husu a pak se budu připravovat na děsivku. Už se těším.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  13. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    hurá mám hotovo
    ale som sklamaná:cry:
    predala som produkty na trhu vo väčšom, ktoré sa mi neobjavili, časom sa chyba napravila okrem syra ktorého som predala 10x 9 syrov po 1919gr. Včera na tech.podpore mi stale ukazovalo, že nastala chyba spojenia a dnes sa tiež nemôžem dopísať na podporu, pretože mi stále ukazuje že je chyba...a prepáčte , ale na koho sa mám obrátiť :cry::mad:
     
  14. milena8111

    milena8111 Pisálek fóra

    Akci jsem nestihla a ani nestihnu. Ceny byly pěkné, ale tolik SH, které by se muselo dávat od začátku do konce, rozhodně nemám. U téhle akce určitě neplatilo "Hraj zdarma" i kdyby se člověk přetrhl.
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj milena8111,

    když vynechám pomocníky, které si beztak platím na celé měsíce dopředu (aspoň na ně nezapomínám :D ), tak mně osobně akce stála 10 zuzi hnojiva a 10 superhnojiva, jinak nic. Pravda dokončil jsem akci až v pondělí ráno (díky padátkům). Ale plodiny a rohovky jsem ukončil v neděli. Vím, není to nejlepší výsledek, ale o ten přeci nejde, je to pro mně stále ještě jen hra a stresu si můžu užít v reálu až hamba. Ale zase na druhou stranu je mi jedno, pokud někdo chce mít vše splněné co nejrychleji je to jeho volba a já ji plně respektuji. Navíc jak tu psali někteří hráči to SH si produkují sami přes obr stromy mezi akcemi.
     
  16. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Ahoj milena8111, asi by ti měl napsat někdo, kdo nic nekupuje, což není můj případ... ale já jsem třeba nepoužila SH vůbec, vlastně- kecám - 10ks ano, na začátku. A akci mám už od neděle hotovou, ani jsem se nijak moc nehnala. Použila jsem jen 3x MJS. Mám sice mazlíčky, ale poslední dobou mám podezření, že spíše množství vypadávátek "kazí" (stalo se mi už 2x na stejné ploše se stejnou plodinou, že s mazlíky jsem měla soli méně, než bez nich). Takže mazlíci možná ovlivňují množství BZ, ale počet vypadávátek snižují... ale třeba ne...
    Myslím, že oproti tomu, co tu čtu, a když se na akci přitom v základu připravím = alespoň nesklízím, tak mi to taky nijak závratně nepadá. Ověřila jsem si u své farmy, že je lepší nechat na ploše nějaké výrobny, pár stromů... trochu to vylepší skóre...
    Možná se pletu, a využívám pro akce nějakou výhodu, která mně teď nenapadá, když tak mně opravte.
    A hezkou hru, snad ji úplně nezavrhneš... nevím jaký jsi level, ale chce to taky asi čas... Snad se na mně nezlobíš...
    ;)
     
  17. Bubušák

    Bubušák Zelenáč fóra

    Když akce končí ve 14:00 znamená to, že úkoly už od této doby nebude možné splnit a zmizí?
     
  18. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    ještě 40ks to je psycho:D
     
  19. Vefka1

    Vefka1 Pisálek fóra

    Dnes ráno jsem dokončila tuto akci s odřenýma ušima. Nakonec jsem musela celou farmu 2x otočit na dlouhodobky se superhnojivem, aby napadalo víc soli. Ještě, že ho mám relativně dostatek.
    Odměny chválím, pokaždé mě potěší tajemné stromy a chlévy a tentokrát jich bylo překvapivě dost. Sice se nekoná žádná senzace, ale i tak díky.
    Jen je mi líto hráčů v nižších levelech, asi bez dotace florenů nebyla šance tyto vysoké počty vyprodukovat a splnit.
     
    petaM2001, evainfo a Simík21 tohle ocenili.
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra


    Velká gratulace k dokončení akce. Já věděla, že to dáš ! ;)

    Do této chvíle mám 435 kusů soli navíc a nemám ještě sklizené plochy se stájemi. Počítám,
    že ve 2 hodiny toho bude kolem 600 kusů. Protože se mi nádrž na rohovitky moc líbí,
    z těch 40 postavených jsem jednu dala na plochu a nakrmila , pak si jí tam nechám nějakou dobu.
    [​IMG]
    Je to škoda, hezké věci nezůstávají ve hře, obludária zůstávají na věky. I jako dekorace,
    s postupným vyvíjením jako při akci, by byla hezká. Ani by mě nevadilo, že je 2x2.
    Snad se něčeho takového dočkáme až se otevře korálový ostrov.
    Akce pěkná, neúspěch v tajemničkách ani neřeším, to už beru jako běžnou záležitost.
    Úspěšné dokončení přeji všem a těším se na vás u příští akce, farmeráci .
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.