Světový den oceánů (4.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Noční pozdrav všem kdo ještě finišují, a gratulka těm kdo již mají splněno.
    Mám splněno taky, řádek je fajn. Tajemno u mně moc nefunguje - část jsem už popsala v sobotu v tomto vláknu (příspěvek 425) - a v tom duchu bylo i ostatní odtajňování. Ještě stromy jakž takž - i když nic z toho na co marně čekám, ale budiž -padla jedna amherstie, a pár běžných XXl stromů se vždy hodí. Ale stáje zklamaly na celé čáře. Bobři, oranžové krůty a pštrosi....Tentokrát nemám ani žádnou červenou stáj, ale za to přibylo "celé holubí hejno", kočka, krtek, dva kohouti. Ani ptakopyska, ani kiwiho, ani želvičky pořád nemám, a přitom je tak "počebujůůůů" :cry:fňuk. No nic - ještě pořád je dost co jiného plnit v úkolech, a když už by nebylo, tak začnu tato zvířátka do úkolů kupovat - už je do té doby budou všichni mít, tak snad nebude cena už tak vysoko.
    Všem komu se vydařily tajemničky to ze srdce přeju. A my co máme holt smůličku - ať nás optimismus neopouští :oops:
     
  2. kamely11

    kamely11 Perspektivní autor

    Tak jsem odkryla tajemné sazeničky - na farmě jen 1 ze 17 stála za řeč - Kowhai, jinak vše do lišty. A na baha stejný výsledek - jen jeden Rohovník stál za řeč.
    Obojí sice mám ve 2 exemplářích, ale třetí se ještě hodí. asi padesátá broskem či dokonce něco tak úžasného jako bánánovník XL už toliko ne...
     
  3. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    [​IMG]

    darovaným myším na zoubky nekoukám xD
     
  4. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Tak odtajněny chlévy a absolutní zklamání, samý šrot:
    2x Kočky, 2x Holub, Myš, 3x zl. Bobr, pštrosí farma or. (ty mi padají poslední dobou pořád spolu s bobry), Včelí úl červený - jelikož jsem si zrovna včera dokoupila mimozemskou včelu za 4 mega a postavila růžový včelín, ten červený je fakt výsměch.
    Tak to mám krásně vedle sebe: [​IMG] No ještě, že mi k tomu nevypadl žlutý včelín... :D
     
  5. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    ahoj tak večer akce dokončena bylo to pro mě trochu náročnější musela jsem asi dvakrát v noci vstát a sklidit a na rohovatky občas použít SK,bála jsem se že to nestihnu.Z baha stromu žádná novinka,ale padlo dost xxl stromů a na zvířata a na stromy čekám co se z nich vyklube.Samozřejmě řádek v nebi potěšil, kdo finišujete držím palce farmářka HELENIE
     
  6. Rony84

    Rony84 Perspektivní autor

    Dobrý večer, dobré ráno,
    akce opravdu hodně náročná, byl to jenom stres, opravdu se divím, že jsem to napěstovala, čekám ještě na 102 vypadávátek, ale to je celkem normální.
    Řádek by za tu dřinu mohl dávat těch BBZ víc. Jinak chválím rohovitku, moc se povedla, škoda, že to nebyla odměna, na ostrov by se hodila. Jinak v počtu těch rohovitek na ostrově to vypadalo, že jsme si ten útes už postavili sami.
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Super, ze tri bloku tajemnych se u kazdyho vylouplo neco moc hezkyho :)
    Zitra to poradne rozhodim na plochu, ale takhle to vypadalo :

    osli cerveny, krtek, mys, PTAKOPYSK, kravin oranzovy, kohout, zaby, vlk, KRUTA ruzova, holub

    sakura 3*, KOWHAI 2*
    XL : svestka, buk, citron 3*, jablon, bez
    XXL : citron, buk, mandlovnik, bez 3*

    delonix, juvieXXL 2*, TAMARIND, granatXXL 2*, kakaoXXL, papousci, juvieXL 3*, pandanXL, pistacieXL, kumqXXL, amherstie, mandarinkaXL, bananXL

    Jupiii, kousek podpisu zmizel :)
     
  8. Cristenaa

    Cristenaa Rádoby autor

    uf tak jedna hodina ráno a já sesbírala, padátka dopadala, dokonce už jich 9 přebývá, tak mám radost, že to nakonec dopadalo, dobrou noc :)
     
  9. -(Katka)-

    -(Katka)- Pisálek fóra

    uufffff... tak táto akcia mi dala zabrať. dovolenka - nedovolenka musela som si nájsť čas. Veď tak úžasnú stonku som si nesmela nechať újsť, ňou sa mi otvorila 26. stránka...musím priznať, že doteraz netuším koľko toho chceli, lebo ščot sa zbláznil, keď som tam nahodila 13870 a potom dopísala skutočnosť, ktorú som si neuvedomila(krmivo)...vedieť, že treba 1450 soli tak ani farmu nezapnem...no bohužiaľ moja nesústredenosť. Ale už to mám z krku a snaď prvý krát som vytiahla hneď vonku aj tajomné. Stromy nesklamali, bolo tam dostatok xl aj xxl čo mám v lište, ale zavítal ku mne v chlievikoch kiwíček, dokonca 2x. juchúúúú... dnes nezaspím a budem na neho pozerať. takže napokon sa úsilie vykompenzovalo touto radosťou.Ďakujem susedom a priateľom dobrej vôle za pomoc.
     
  10. Milli-4M

    Milli-4M Pisálek fóra

    Jupíííí stihla jsem to.....xD ale kolena mám otlačený od modlení k nejvyššímu FARMERAMISTROVI - vyslyšel mě a poslal mi posledních pár kupek soli včas.
     
  11. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Tak hotovo a opět přemýšlím,proč se honím...již druhou hru nic nového..ani strom, ani chlíveček a to mi toho poměrně dost chybí...Brzy hra u mě asi vyšumí do ztracena jako již dvě minulé hry u bigpointu....:(
     
  12. Orol_Tatransky

    Orol_Tatransky Zelenáč fóra

    Ahojte, chýba mi 87 morskej soli. Veľmi by som to chcel dokončiť a neviem, či mi to dopadá. Ak by ste mi mohli pomôcť a poslať mi morskú soľ budem vám veľmi vďačný. Ďakujem za pomoc a pekný deň
     
  13. sandricka2

    sandricka2 Zelenáč fóra

    Huráááá tak som to stihla- ďakujem všetkým dobrým dušičkám, ktoré mi na poslednú chvíľu poslali soľ. V hodine dvanástej a úplne tesne, pretože sa sem už do konca akcie nebudem môcť dostať. VĎAKA všetkým susedom aj nesusedom. ;)
     
  14. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    čawte...Ja som akciu skončila včera inak mi už v nedeľu začalo niečo sťahovať bo som si myslela že to nedám,heheh ..
    TS+TCH úbohosť z toľkých prekvapení 1 ružové pštrosy a amhertsia všetko ostatné do lišty..
    Ja si opäť urobím radosť na OaD mám čo vymieňať..
    Prajem pekný deň ;) idem si k lekárovi nech mi nejakú medecínu vypíše:wuerg:až takto sa cítim..
     
  15. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Tak jsem ráno sklidila karafiáty, něco soli dopadalo, ale pořád mi schází 138 kousků. Musím přiznat, že o víkendu jsem to trošku flákala, radši jsem se jela připálit k vodě, ještě mám něco málo vysazeno (sklízím čtvrt hodinky před ukončení), ale jelikož mám v té době dnes plánovanou schůzku v práci, tak si nejsem jista, jestli vůbec budu moci sklidit. Ale že by z toho zbytku vypadlo 138 ks si iluze vážně nedělám . Nóóó´bóóže, tak nebude další řádek v nebi :D Všem dokončeným gratuluji
     
  16. jaji

    jaji Vévoda fóra

    ahojte, akci mam hotovou asi od vcera rana, ale.... dost jsem se bala, ze nedam sul a tak jsem obcas pouzila SK na krmeni, abych ji trochu posetrila.... a svete div se, do dneska ji napadalo hoooodne.... kdybych se nebala, v klidu jsem to dala, ale ten pocet 1400 a neco padatek me fakt vydesil. Dnes rano mam soli 484....no, takze i do pristi akce mam ponauceni, ze muzu byt i v takovem pozadavku celkem klidna...
    vsem kdo finisuji drzim pesti, kdo mate hotovo tak gratuluji. Na zaver - bylo to pro me narocne, s prstem v nose jsem akci nedalaxD ale bylo to zajimave;)
     
  17. 13mata13

    13mata13 Zelenáč fóra

    potrebujem poradit v mline mam vyrobene krmivo pre koraly 83ks a v ulohe mi ukazuje ze nemam ziadne a nedasa mi to vlozit zrovna na tajomne staje som nahnevana co stim ako ze zas je a dnes to koncin no parada
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj 13mata13,

    do úkolu se neodevzdává krmivo, ale rohovitky. Takže budeš muset na Bahamách vychovat další rohovitky.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  19. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Tak akci jsem celou nezvládla, protože chybí dost soli....mrzí mě, že mě nenapadlo použít to SK na krmení - tak díky za radu na příští podobnou akci..
     
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Hotovo 8)


    Jsem včera po 15.hodině panikařila, že jsem zasklila konec akce. Neměla jsem včera ráno, celé dopoledne a odpoledne časoprostor pro farmaření...
    Ehm, sůl jsem od určitého okamžiku neřešila. Použila jsem totiž svoji krizovou vypadávátkovou strategii, překopala jsem políčka na 2x1, begónii jsem zalila, pohnojila a poSH... a když dívám na stav soli do stodoly teď (346 ks), nejspíš jsem nemusela. Ale jak tu zaznělo: Ten počáteční požadavek na vypadávátka mi přišel véliký :p

    Takže, nakonec jsem čekala na "dozrání" rybek.


    Škoda jen, že nezůstává rybníček ve hře. Prosím, navrhněte, ať zůstane alespoň jako dekorace ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.