Světový den oceánů (4.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    no už teraz som poriadne spotená , a to som len prečítala čo nás čaká. Rohovatka- to počujem prvýkrát, predpokladám že to bude nejaký koral? Plašiť sa tentokrát nebudem, spravím len to čo na čo budú sily stačiť. Ešte aj 8 hodinová rastlinka mi nakoniec vyhovuje, pretože
    vonku slnko svieti, voda láka. Pripravím farmu, vygúglim Rohovatku, a bežím zbierať bronz.;)
     
  2. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Ale jo...proč ne.... To se dá.... Aspoň se k tomu moc nemusí chodit, když jsou to dlouhodobky.... Všichni budeme mít problém s hnojem...Už mi zase padá přes plot, pozice na trhu mám obsazené... Dřív jsem si ho tam hezky schoval a pak zase vybral.... Asi RT chce, abych nakupoval SH.... Ne nebudu kupovat SH....
    Lyžařka: Korálový ostrov? xDxDxD A teď o Červené Karkulce, nebo tu o BudulínkovixDxDxD
     
  3. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    To u nás v podkérkonoší dokážeme z "třpytivé rybky" mezi poddanými hojně nazývána zlatá rybka s pomocníkem Mendělejevem, který nelze koupit za floreny, za pomoci japonských kapru vykouzlit pravého českého kapra na černo :D
    Netvrdím že se nejedná o bájný produkt z dob minulých, ale díky genetické úpravě je tento produkt dostupný pouze pro "lvl 65" připravovaný s řemeslnickým produktem "srdce na dlani" toto řemeslo též spadá do sci-fy stejně jako bájný strom florenovník a získat se dá jen správnou výchovou ;) :D
     
    Naposledy upraveno: 3/6/15
  4. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    Mousicka - děkuji za vysvětlení, možná by tedy bylo dobré do sumáře dát znaménko + místo závorky... tím že vše dělám průběžně, tzn. nejdříve napěstuji co potřebuji do krmení a pak dopěstovávám rostlinky do úkolů tak jsem to nikdy nějak neřešila, nakonec i vypadávátka padala z pidipolí, obr stromů a výroben celkem dobře a ještě mi jich vždy i dost zbylo... jenom nářky některých hráčů na prvních 2 stranách diskuze mne přiměla k zamyšlení i následnému dotazu...

    Tak jako tak si myslím, že tahle hra je založena na pěstování plodin, chovu zvířat a plnění úkolů ať už v družstvu nebo v jednotlivých misích... tak nechápu tyhle stesky a nářky... mně to nakonec baví a i do této mise půjdu se stejným nasazením jako do kterékoliv předchozí :)
     
  5. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Tak moje strategie je jasná už nyní. Jdu po TS a TCH. Dva dny z šesti tady nebudu, přesněji budu, ale velmi omezeně, a za 2/3 vyměřeného času nemám šanci akci stihnout. Stonek mě stejně nenadchl, takže mě to ani moc nemrzí.
     
  6. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    Ano a už to tu máme všichni píšou že druhý den mají akci hotovou a tak RT přitvrdili :D:D:D:D
    do akce samozřejmě půjdu, uvidím co stihnu určitě bych ráda TS, TCH a nalépku vypadá pěkně ;)
    a zbytek podle toho jak na mě budou vypadávátka štědrá :p
     
  7. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Před chvílí jsem chválil RT za letní adventní kalendář. Myslím si, že tahle akce bude dost náročná, nejvíc mne děsí vypadávátka. Ale odměny jsou príma a jestli vypadávátka budou padat, tak posílám další pochvalu. Nechci to zakřiknout, ale posledních 14 dnů se mi na farmě líbí, jako by RT začalo naslouchat nám ubohým latifundistům:)
     
    blondmary, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Odměny jsou fakt slušný! Jen si myslím ,že spousta hráčů stroskotá na vypadávátkách!
    A zase žádná jablíčka na dodání? :music:
    Myslím si ,že je ten pravý čas na úpravu hnojiště! :eek:
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Myslela jsem si, že na den oceánů nám otevřou korálový ostrov a hned na něm budem plnit nějakou jednoduchou akci, ale totooo, to je síla. Nu což, začnem a uvidíme, jak to bude padat. Kladívek ve stodole dostatek, tak zaplním bahamku. Po dlouhé době mám stromy xxl a obrstromy na celé farmě, tak jsem zvědavá, jak to z nich bude padat

    :music:
     
  10. budulínek

    budulínek Pisálek fóra

    Proboha ty řádky v nebi...to už je trapné..v každé soutěži řádek...to za chvíli nebudeme sklízet a pěstovat a chovat, protože budeme klikat pořád jenom na stonek...už by to stačilo, ne? Víc by se určitě hodil zlatý banán než řádek v nebi...
     
  11. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak po utrpenym soku a rozhodnuti akci nedelat, jsem si to vsechno hodila na papir. zjistila jsem ze ijsem schopna potrebne rostliny napestovat a i ty rohovitky vypěstovat i kdyz o jejich pestovani si myslim ze je to dost mazec a pokud nechci zrusit vsechny stromy na baha coz nechci tak mam volnejch 25 poli coz se bez vstavani asi neobejde. ale to vsechno jeste jde. co me vsak desi dal jsou vypadavatka. to mnozství je fakt darda. no uvidim jak se bude darit. kdyz nebudou padat tak vytahnu slepice a papouchy a aspon vydelam krejcarky na hnoji.
     
    blondmary, evainfo a k.vitek tohle ocenili.
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tý bejku to bude makačka jinak obr pole na plochách takže příprava za mnou;)zejtra po 2 sklidím a pak dle vypadávátek upravím strategii:Dkdyž tak jenom tajemnice a superkrmivo
     
  13. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    jeste jsem koukala na jednu asi celkem prijemnou vec. ty rohovitky davaj na 4 hodinovej chlivek velmi slusny bbz.
     
    evainfo, blondmary a petaM2001 tohle ocenili.
  14. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Až budeš mít po akci a všechny tajemnice odtajněný, dej vědět, zda-li je stále u Tebe spokojenost s odměnama.

    Do akce samozřejmě jdu, ale kdyby rovnou napsali, že odměnou bude žlutý kurníček, bobříček, oranžová včela, klokan, holub, jabloň Xl, hruška XXL, banán XXL a další, tak si řeknu, že je to výsměch hráčům. Ale protože to RT pěkně zabalí do tajemných stájí a sazenic, tak se plno hráčů - včetně mě - nechá nalákat a přitom bude doufat, že něco pěkného se mu z tajemnic po odkliknutí ukáže.
     
    Naposledy upraveno: 3/6/15
  15. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Akce hezká, těšila jsem se na ni, ale po přečtení všech recenzí snad ani nezačnu, znamenalo by to zbourat celou mou práci na farmě, zpátky bych to tak přesně nedala a pak bych měla zbytečně vztek. Je k tomu stonek tzn., že když nesplním jen jeden jediný úkol, na hlavním stonku zůstanou jako memento šediví duchové a ne dekorky,
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som si to všetko prepočítal a postavím 25 tých bazénov či čo to je.Najskôr si pootváram strieborné ciele zoberiem tajné stajne a sadenice.Len aby padala lepšie morská soľ.Stále navyšujú tie vypadávatka.Ja si budem sadiť v kľude čo stihnem to bude.Koše som ešte ani raz nekupoval a ani nebudem.SK sa tiež hodí toho nie je nikdy dosť.Tak farmári treba ísť na akciu s chladnou hlavou netreba to siliť.Lyzarka a kde si nechala oranžových koníkov?Na tých si zabudla?Však to klenot na farmách.
     
  17. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Tak... 17300 ks 8hodinové mořské řasy a 1450 ks vypadávací soli... a ještě necelých 500 ks vychovaných rybek, které nakrmím akčním kvítím + vypadávátky... no to je darda 8)

    Napřed jsem myslela, že se do akce vrhnu plnou parou... ale pokud do toho půjdu, tak lážoplážo.

    A jak tu zaznělo, bude předůležitá příprava ;)
     
  18. Kašpárek

    Kašpárek Rádoby autor

    Buď se Varun spletl, nebo už mu dochází dech. Jak jinak si mám vysvětlit, že sleva na pomocníky začíná souběžně s akcí?xD
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    No ono to zas tak horké nebude, po rozpěstování a potřeby 588 plodiny stačí deset otoček bez hnoje jen s vodou za nějakých pokud správně pamatuji 6,11 ... to je ve finále tři dny na pěstování, při plné bahošce 40-41 výroben 2 dny na výrobu rybek + něco na mletí..
    Čili když to bude padat za tři dny sakumprásk je hotovo... čili v neděli večer finušuji pokud budou padat vypadávátka úměrně potřeby.
     
    1robinsonka1, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  20. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Tieto akcie sú dobré ale každá je o tom istom dokola.Sadíme vymyslenú rastlinku,robíme v mlyne predmety a furt to isté dokola.Pravidelne máme nové zvieratá,tie potrebujú nové a nové krmivá a mlyn už roky len jeden.Som v 89 leveli a nemôžem robiť krmivo pre kivi je to trošku od vecí.Niektoré remeselnícke produkty vyrobíme za 5000 krajciarov a predať sa dá za ani nie 1000,je to tiež od vecí.Keby ste to trošku sledovali a dali takéto veci do akcie aby sme ich mali odovzdať a ich cena by narástla tak určite všetci by radšej privítali toto ako výrobu dočasných predmetov v mlyne.A je tu ešte kopa nezmyselných vecí.
    Hlavné je aby z nás dostali peniaze.Na to vymyslia všetko len aby to mali.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.