Světový den oceánů (4.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    tak mi chybí 187soli napěstováno i přepěstováno;), jen ta sůl míjí moji farmu, nodala jsem růže, v půl páte vstanu,sklidím a dám zad růže a uvidíme bud a nebo kdo má hotovo gratulka
     
  2. zmel

    zmel Pilný autor

    Prave sa mi podarilo uspesne dokoncit akciu. Uvidime, co sa podari z tajomnych sadeniciek a stajni ...
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Z tajemného nic, co bych už neměla, ale nestěžuji si, bo mi chybí už jen baobab a oskeruše, které se tentokrát nekonaly. Bobry C++ jsem také měla - dvakrát ne-li třikrát a dva vlky, které už mám 4, ráda je pak za něco vyměním 8)
     
  4. helik006

    helik006 Rádoby autor

    Začala jsem s odtajňováním. Beru to pěkně po jednom, aspoň budu déle napnutá. :)

    Na farmě jsem zatím získala vlka a dvoje myši. Zato na baze mám 3 nové XL stromky. Jestli to půjde takhle dál, tak ani tentokrát nezískám Budhovu ruku. :-(
     
  5. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Tak před chvílí dodány poslední rohovitky a akcička komplet hotová!!! Děkuji všem za posílání dárků. Další pro tuto akci už neposílejte a radši pošlete těm, kteří potřebují. Děkuji.¨

    Skalara.v - děkuji za info, myslela jsem, že jej nemohu kupovat, když nemám všechny rostlinky. Neřešila jsem to doposud. Díky

    Mějte se tu všichni moc hezky a papa u další akcičky. Možná hnedle o víkendu?

    Těm co finišují a čekají třeba na vypadávátka, tak držím pěsti pro štěstí.

    Papa a dobrou noc.
     
  6. minutka10

    minutka10 Aktivní autor

    dopadla posledná soľ a akcia je ukončená, zajtra dám na plochu tajomničky a budem čakať s napätím, čo sa z nich vykľuje
     
  7. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Hotovo, odtajněno, spokojenost - tlustě jsou zvýrazněny první výskyty, kurzívou "hodí se", za zbytek jsem rád - co když budou v další akci potřeba jabka, nebo bobři? :)
    TCH: Kočky, Bobři Classic ++ 2x, Čáp, Ježek, Kachník III: Červený, Kohout, Myš, Mýval, Žába

    TS Farma:
    XXL: Javor cukrový 2x, Pomerančovník 2x, Buk, Citron 3x, Broskvoň, Kdoule, Jabloň
    XL: Jabloň, Švestka, Datle
    Norm.: Lokvát, Slivoň trnitá, Kowhai

    TS Baha: XXL: Kumquat, Juvie ztepilá, Granátovník
    XL: Mango, Mandarinka, Juvie ztepilá, Granátovník 2x, Kumquat 2x
    Norm.: Papoušek, Amherstie, Rohovník obecný, Budhova ruka 4x

    Držím pěsti vytrvalcům kteří se s tím ještě perou.
     
  8. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Musím mooooc poděkovat sousedům i zcela neznámým lidičkám(janoti70,8luc001)Za hromádky soli:inlove:Díky této pomoci budu v 0,30hod. sklízet poslední akční a bude komplet hotovoxDxDxDJeště jednou všem moc díííky;)a vy ostatní nepropadejte beznaději,to dáte:D
     
  9. hviezdička

    hviezdička Rádoby autor

    Gratulujem všetkým, ktorým sa podarilo akciu skončiť...
    U mňa je pravidelný problém - nedostatok vypadávatok.... akciu nestihnem. Stihla by som, keby akcia skončila neskor ako 14 hodine. Škoda, že RT ešte nevyšiel v ústrety tejto požiadavke...
     
  10. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Dobrý večer všetkým. Ráno bude hotovo, chýbajú mi 3 vypadávatká a dám stromy a výbehy, snáď prinesú aj niečo čo nemám. Gratulácia všetkým čo majú fajront a ostatným držím päste aj palce, aby ste to zmákli. A hurá bude desivka
     
  11. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Všem co dokončili gratulka . Já musím do rána počkat na poslední 3ks soli a bude hotovo xD
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    takže já jsem spokojenej
    2x kočka,kohout ,čáp,osel žlutá,kozí mlékárna žlutá,holub,myš, ovce oranž a PTAKOPYSK můj první suprxD

    citronovník xxl 3x,datlovník xxl,bez xxl ,merunka xxl ,buk xxl, citron xl ,buk xl,datel xl,buk xl,merunka xl,buk xxl, merunka xxl,sakura,bez xxl, merunka xl, hm co s tím snad pojede brzo expres

    papája xxl,pistácie xl,papoch strom,amhersie,delonix,papouchstrom,granát xxl,delonix,papája xxl,cesmína xl,amhersie,guava xl, granát xl, 2x delonix ,granát xxl,juvie xl

    aktualně soli 162 navíc( což je zhruba má příprava) zatím ahoj

    takže mrknu na xl a xxl jestli půjdou někam dát no a zbytek pofrčíxD
     
  13. Hermionka02

    Hermionka02 Pisálek fóra

    Tak tohle je opravdu bojovka, protože teď jsem zkontrolovala stav a vypadá to, že mi to vyjde taktak zítra těsně před koncem. Nechtěla jsem původně řádek, ale všechno jsem splnila a jelikož je reálná šance, že to půjde, tak budu bojovat až do konce!
     
  14. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    I já se přidávám ke skupince farmářů dokončivších úkol. Původně jsem ho ani celý nechtěla udělat s tím, že je to časově nemožné. Nespěchala jsem, v sobotu jsem nebyla celý den u PC, v noci jsem nevstávala, SH použila jen na rozpěstování. V pohodě jsem splnila celý úkol a soli mám navíc 178 kupiček. Vypadávání bylo nastaveno pěkně, takže žádný problém nenastal.
    Ať se všem daří a ať to padá.
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, taky sem to nakonec zvládla a kdo by potřeboval pomoc s padátky, nezapomínejte na sekci zasílání dárků, můžete tam poprosit o padátka a třeba se ještě zadaří.
    Všem přeji zdárné dokončení akce a nevzdávejte to, vždycky je šance.

    Příjemnou hru všem danda
     
  16. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já už vše odtajnila:oops::cry:..stáje, šli komplet do lišty...začínám mít problém s bobry++, asi mám nějakou alergii...kam se kouknu, všude vyskočí....prosím...už nééééééé
    jinak z TS mne potěšila budhova ruka ,rohovník,sakura,lokvát(již jsem vše měla)... a pak kowhai...tu jsem neměla:D... tak díky[​IMG]
     
  17. omnican

    omnican Pisálek fóra

    tiež sa pripájam k tej časovej požiadavke. ideálne by bolo začať a končiť o 18-tej. tiež mi veľa krát chýba posledný krok do 14-tej, ktorý nikdy nestihnem.
     
    dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  18. munny83

    munny83 Rádoby autor

    Akce dokončena. Zatím jsem odtajnila stromy:
    4xcitroník xxl, 3x citroník xl, 2xmeruňka xxl, 2xbez xl, 2xbuk xxl, 1xjedle xxl, 1xdub xl, 1xlokvát, 1xhokwai.
    Stromy baha
    2xpapouščí, 1xgranátovník xl, 1xguava xl, 1xkakovník xl, 1x kiwi xl, 1x juvie xl, 1xpithaya xl, 2xdelonix, 2xrohovník, 2xtamarind, 1xmandarinka xxl, 2xamherstie.
    Zkrátka pěkná nadílka. Zítra se pustím do stájí...
     
  19. Chemlon.

    Chemlon. Rádoby autor

    Odtajnila jsem sazeničky a mimo Xlka kterým se nedá vyhnou vypadlo:
    Kowhai:D, 3 sakury, 2 lokváty, 2 XXL bezy, 2 XXL kdoule, XXL buk, broskev, XXL mandle, XXL jedle.
    Amherstie :D, Delonix, 2 rohovníky, 2 papoušáky, 2 XXL granáty, XXL kokos, XXL fík, XXL mandarinka, XXL kiwi. Čelaka jsem Tamarind který nemám, ale asi se ho nedočkám. :music:
    No jinak mi chybí 110 soli, těm třem lidem, kteří poslali sůl děkuji.
    Snad mi to dopadá z karafiátů, zítra ráno.
     
  20. farmář1970

    farmář1970 Rádoby autor

    Zdravím všechny ve spolek, tak právě jsem sklidil další várku karafiátů a už jsem myslel, že budu muset napěstovat další, abych měl dostatek soli, ale sůl padala z políček překrásně tak, že mi napadaly přesně, jak jsem potřeboval a proto můžu ohlásit, že jsem s akcí také hotov a jsem moc spokojený, protože to byla velmi příjemná a překrásná akce, hlavně chov rohovitek ploutvovitých (budoucí zvířátko na korálový ostrov, který už jistě brzičko bude přidán do hry), ale zato byla akce i velmi pracovitá a náročná, ale vzhledem k odměnám se vůbec nezlobím, že jsme si museli takhle pořádně máknout a jsem za to i spíše radši, než něco získat snadno a bez práce, protože si toho potom člověk ani moc neváží :) TS jsem před chvilkou vysadil a postavil a jsem velmi napnutý, co z nich ráno získám a doufám, že budu i překvapený. Doufám, že se tyto akce budou ve hře objevovat častěji, protože mi velice zpříjemňují chuť hrát a farmařit. Všem farmářům přeji dobrou noc a těm, co ještě pilně pracují na dokončení akce mnoho štěstí :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.