Světový den oceánů (4.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám smůlu půlku soboty a neděli se nechytám. Škoda, no budou jiné akce:oops::(:D
     
    petaM2001, evainfo a skalara.v tohle ocenili.
  2. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    tak jsme se smály jake byly teď pohodovka - a máme to tady to bude pěkný mazec (aspoň je sranda)
     
  3. alenka0

    alenka0 Pisálek fóra

    akce celkem dobra ale proc zase hvezdicky a ne banany neni jich sice moc ale banany by pro tuhle akci pasovaly vic hold jsou to skrblici:sleepy:
     
    k.vitek, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  4. mikesek76

    mikesek76 Pisálek fóra

    Tak po krátké dovolené, kdy mi utekla akce s malováním se můžu vyřádit v pěstování :-D. Jenom těch vypadávátek je opravdu trochu moc, vždycky mám problém. No - snad se to zlepší.
     
    findy22, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Twin, anvan, Casey - vidíte, toho jsem si nevšiml .... xD.

    Byl jsem zabrán do úvah, čím podpořit lepší vypadávání a datum mi úplně uniklo. Nejlepší bude, když je to o těch oceánech, klikat
    ty políčka v plavkách a potápěčských brýlích.
     
  6. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    nebudu se vzrušovat, akci nedodělám a hotovo :D vemu náký stáje a stromy, stejně vypadnou z toho vopičárny co se nehodí.. Bohužel :D
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Akcia zaujímavá hravo sa do nej pustím.Ako vždy pôjdem mojou taktikou pekne od konečnej po začiatok ako ráčik.Ešte že mám kopu náradia lebo nestaviam veľa stajní ako boli húsky,laboratória a podobné.Stačia mi čo mám nikam mi tie úlohy neutečú.Vždy si postavím 2-3 a potom sa mi sypú ako z vreca s kolesa.
     
  8. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Po hotové oddechovce jedna náročnější ........dobrá změna........jdu do akce jako vždy s tím,že ji udělám celou /samozřejmě bez kupování košů/..........odměny se mi líbí..........přeji všem ať se daří ;)
     
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Ježíš, v plavkách neee xDxD Nebo jedině v noci a ve sklepě s prasklou žárovkou...ale tam zase není net, takže pokud prohraju, bude tím, že jsem podcenila přípravu v podobě plavek 8) Protože já už pro jistotu nebudu sklízet ani večer, abych měla na stromech větší jabka xD
     
  10. ondatrastrmiska

    ondatrastrmiska Pisálek fóra

    No tak vzhledem k tomu, že jsem měl ještě ráno 66 kladívek a nepřečetl si novou akci, vybudoval jsem si 3 nové výrobny. Stav kladívek je momentálně 0, tak mám asi smůlu. Aspoň si odpočinu. Poslední akci jsem doháněl na poslední chvíli. Přeji všem hodně štěstí.
     
    blondmary, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  11. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    jj výbornej nápad.... hlavně pokud vyjde sklizeň na veřejná místa. Už se vidím jak čekám třeba na neuro v čekárně a oni mě vezmou smykem na úplně jiné oddělení. Navíc mně ještě zabaví brýle, šnorchl i ploutve (plavky mně snad nechají) abych si nemohl ublížit ,-)
     
  12. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    zdravim farmari, tak jsem se zase jednou zasmala. nejdriv po precteni, kolik ceho, pak po docteni diskuze :)

    Do akce se nejspis pustim, ale kolik ji udelam... Nemivam problemy s dokoncenim, ale jelikoz pecu cukrovi, moc casu nemam. V sobotu oslava... Budu mit absenci :-D Ale co, mozna to pujde i tak. Vic me stve desivka pristi tyden, to budu v trapu cely vikend :-/
     
  13. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    kuk-teda vy jste srandovní-těšíte se na akci a ještě nezačala a už brečíte, že nebude nic padat, nakonec to ti ubrečený mají dodělané nejdříve ;) sedláci nebrečte a kupte pomocníky xD super akce sazínky se hodí vždy
     
  14. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    pořád nad tím přemýšlím... ale asi si dojdu pro stromy (to jsou ty, kde může vypadnout amherstie? nebo ty předtím) a kašlu na to. Dekorky pro mě nic moc, vzhledem k tomu, že jsou osmihodinové a bez 7000BBZ za den přežiju... raději něco vydělám.
    A je to taky dobrá šance pro ty, co mají plné stodoly nářadí, jak vyměnit nářadí za BBZ a krejcary :)
    Jen doufám, že s touhle akcí nebude nijak souviset korálkovač...
     
    findy22, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  15. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Akční se vypěstuje i vychová v tom nevidím problém. Co vidím problém je s vypadávátky. Na 6 dnů dávám tak 1350, takže uvidím jak to tentokrát pojede (třeba RT dá větší koeficient). Po víkendu se rozhodne zda se budu snažit udělat akci nebo co vynechat zda dekorku nebo tajemky. Možná udělám zlaté tajemky a podle toho co vypadne tak se rozhodnu. Na druhou stranu složitější akci beru. Bohužel nemůžu napsat, že jen to nejlepší akci udělají, protože akci udělají i ti kteří do toho strčí reálné peníze (to je pak akce na pohodu).
     
  16. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ve spolek,
    wau... výzva.. po mini-akci "husí nálet" poměrně těžká akce :) o vypadávátka se nebojím, fixy nepadaly dvakrát dobře ale i tak jsem měla 598 ks navíc.
    Akce je na dlouhou dobu, takže nepodcením přípravu, to bude alfa a omega, ono mít 160 vypádávátek na začátku akce nebo nemít, zde bude hrát velkou roli. Nikdy jsem nekupovala košíky a ani nehodlám.
    zřejmě nemá cenu nabouchat bahamku 40ti výrobnami, ale tak dvacet by mohlo stačit. Nic jdu vzít papír a udělat si plán ;)
    Docela se těším, a to jsem nečekaně od sousedky teď dostala hotového usmaženého českého kapra na černo, mňam to byla dobrota. Takže motivace už je sněděná :D a hurá na překopání farmy ;)
    Andulííí
     
  17. -housenka-

    -housenka- Rádoby autor

    Za mně akce super... je to akce u které se musí tak trošku přemýšlet a kombinovat, to mám ráda, ne jenom bezduché klikání nebo nakupování chlívků v horentním množství...

    Jenom jedno je mi divné - v sumáři potřebných plodin a mořské soli je v závorce uvedeno také množství plodiny a mořské soli pro výrobu krmiva pro rohovitky... podle mého se toto přeci odečítá od celkového množství napěstované plodiny + napadaného množství soli, ne? Pokud se mýlím tak ať mne některý z moderátorů opraví... jinak už vidím to množství příspěvků nespokojených hráčů... :sleepy:
     
    blondmary, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  18. flexka

    flexka Hrabě fóra

    U mě jasné - nesnáším sázení, takže ponechávám chlívky, snad trhnu nějakou kačku na hnoji. Taky pořád dodržuju předsevzetí, že neplním akce, kde jsou v odměnách tajemničky. Opravdu budu raději číst knížku na sluníčku, než sázet a sázet podle budíku a dostat žluté slepice, nebo výrobnu mléka, či dalti xl a pod. Nechám i těch 6 chlívků hus, na trhu nejsou a až budou, tak budou drahé :) (doufám, po Varunových úpravách se mění moje neschopnost vydělat hodně na trhu na naschopnost vydělat na trhu).
     
    babicka1957 a petaM2001 tohle ocenili.
  19. *Lady*1

    *Lady*1 Rádoby autor

    Zdravim Farmare,Farmarky

    koukam na akci,ctu a nevericne kroutim hlavou,nemam nahodou foto morganu?:D nebo jen pouhy zly sen?:) 1450 vypadavatek?Je to vubec mozne ?:)
    bud se nam
    vedeni zblaznilo a nebo my jsme zrali do Jihlavi na kopecek ci do bouhnic :D co inu jdu jsi rezervovat flicek:D do akce jdu samozrejme jako u kazde:)

    Zdar vsem a hodne uspechu do budouci akce :)
     
  20. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte,

    losiksobik, sadenička Rio-pozri tu a je tam aj Amherstie

    -housenka- v predchádzajúcej akcii to bolo tak, že trebalo napestovať ešte +na výrobu, takže teraz by to malo byť rovnako
    Peknu hru
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.