Světový den oceánů (4.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To jsem právě psal, že stačí dát staviteli překážku a už to postaví správně! Jen se musí najít to správné místo!Nakonec to snámi vlastně myslí dobře!Takhle musí člověk u toho pořád přemýšlet!:eek:
     
  2. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Ačkoliv mám už teď 377 soli, tak mě to přestalo bavit. Zboural jsem všechny pole a uvedl farmu do původního stavu. Roste to moc dlouho a nějak se mi do toho přestalo chtít.
    Držím palce ať to dáte ;)
     
  3. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    snad mám celkové počty započteny správně, dávám tedy statistiku a na plochu jsem právě umístila 35 rohovitek a už se dělaj :)

    řasa: Mám 815. Ideální stav 727. Plním na 112,1% Hotovo 4,7%
    sůl: Mám 439. Ideální stav 61. Plním na 719,7% Hotovo 30,3%
    rohovitka: Mám 0. Ideální stav 21. Plním na 0% Hotovo 0%
     
  4. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    tavos7

    Jasně, stihnout by se to mělo, u mě bude problém o víkendu, budu trošku cestovat, takže nebudu zřejmě pořád na netu. To bych musela tahat s sebou noťas a obávám se, že to už by na mě asi opravdu zavolali Chocholouška. xD
    Ale nebudeme stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko.
    Už mě napadla i taková malá lest. Zítra nasimuluju žlučníkový záchvat nebo ledvinovou koliku a z návštěv se tak vyvléknu. Ale obávám se, že jsem tak špatná herečka, že to manžel hned prokoukne.
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže z rohovitek opravdu mořská sůl padá!:)
    Po další otočce:
    Mořská sůl 4 ks + (460 mlýn)
    Řasy 259 ks + (3220 mlýn)
    Rohovitka 40 ks ( ukládá se do "Bahamara zvířata")
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Když to tady tak sleduju, tak kalhoty mám radši stažený už preventivně a u Chocholouška se objednám hned ráno o_O
    Soli mám... zapotřebí, sklizeň po půlnoci a ráno vstávám brzičko za kuropění. Potěš koště. A to ještě ani nemelu :eek:
     
  7. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Tak zatím mám padátek celkem 248 kusů, melu v mlýně další tři dávky krmiva, jednou už jsem nakrmil. Rozhodl jsem se, že budu ty mlže, plže či co to je pěstovat jen v patnácti kádích. Zase tolik kladívek a prkének jako pokročilý novic nemám. Zatím jsem se rozhodl plnit stříbrné, třetí celý a čtvrtý i zlatý , no a pak se uvidí, jestli mi napadá sůl aj na ty další zlaté a diamantové s dekorkami. Tak vzhůru do díla otroci tohoto farmářského světa, ať se vám všem dílo daří. Zítra ,bohužel, budu mít skluz u těch zvířátek, bo jedu na školení a nevím, kdy se vrátím. Kutílek1929
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    mořské řasy: Mám 1790. Ideální stav 813. Plním na 220,2% Hotovo 10,3% ( +329 mlýn)
    mořská sůl: Mám 280. Ideální stav 68. Plním na 411,8% Hotovo 19,3% (+47 mlýn)
    Za 50 minut bude hotovo prvních 37 rohovitek , pak rozhodím modrásky a zaplním farmu
    zbylými do počtu 41 . Ale asi až ráno, na noc dám asi raději zázvor nebo citronovou trávu.
     
  9. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    No nevím je to náročný úkol:mad:, ale pokusím se z cen něco získat:oops:. Stonek za tu dřinu nic moc>:(.
    Přeju všem mnoho úspěchů.
     
  10. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Srabe jeden vesnickej xD Raději si spočítej Žabky xD
    Soli - 403
    Kytek hodně.
     
  11. strimfla77

    strimfla77 Pisálek fóra

    Tak ja zatial len okolo 240 vyskakovačiek:music:ľahké to u mňa nebude,ale budem bojovať ako pitbull do poslednej kvapky krvixD vlastne soli:p
     
  12. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tyyy jo, jste dobří, ja mam 215 soli. z toho uz jsem namlela 16 krmiv a cekam a cekam... rozpestovala jsem zatim jen na 2,5 plochach,na zbyle mi zraji obrici ;)
     
  13. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    zelenohnus vodňovitý: Mám 1582. Ideální stav 1003. Plním na 157,7% Hotovo 9,1%
    solanec: Mám 329. Ideální stav 84. Plním na 391,7% Hotovo 22,7%
     
  14. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    farmu mám posolenou celkem dobře :) vypadlo 203 kousků ;) teprve rozpěstovávám... doufám že vydržím a neusnu...:p
     
  15. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Vše jde dle plánu.... soli 657ks (490 krmiva se mele + 167 soli ve stodole) .... do rána bude namleto a pak udělám z Bahy slibovaný "korálový ostrov" ,-) Předpokládám hotovo nejpozději v neděli večer .... nakonec to nebude taková hrůza jak se to tvářilo.... sůl padá velice slušně.

    bbowling: nebuď měkkýš a val to dál ...... stromy rostou ještě dýl ,-D

    Jinak dnes slavím " BZ kulatiny" ..... překonal jsem hranici 1mld ......tak hurá do druhé :-D [​IMG]
     
  16. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dneska jsem toho tolik nestihl, ale jelikož je akční na 8 hodin, tak půjde na noc :). Dvě otočky přes den + jedna na noc a mělo by to jít ;). Mořské soli je na první den poměrně dost :).

    mořské řasy: 1861 / 17 300 ( chybí 15 439 ) + zaseto na hlavní louce, divoké louce a mýtině
    mořská sůl: 361 / 1450 ( chybí 1089 )
    rohovitky: 20 / 490 ( chybí 470 )​
     
  17. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Dobrou noc ;)
    368 krmení namleto + 54 soli v záloze čili celkem 418 kousků za 6 hodin akce(v mém podání);) to je hodně slušné :)
    82 rybích "chorošů" :D
    plodinky na pidipolíčkách 2576 kousků spotřebováno pro mletí a 4 jsou v záloze :D zbývá sklidit + 5x otočit v sobotu kolem poledního bych měla mít akční hotové. Pokud bude sůl padat tak jako teď tak ve finále je to lehká akce...
    spotřebováno cca 500 SH (dva dny výroby) z obříků a 100 vrtulek z obříků (také dva dny výroby)
    pokud nebudou padat samé granátové jablka a XL jabloně se žlutými kurníky, hodnotím velice kladně ;)
    Andulííí
     
  18. Newdevil

    Newdevil Pisálek fóra

    i tak se to da stihnou, casu je docela dost
     
    petaM2001, pajaable a evainfo tohle ocenili.
  19. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak pro dnešek také konec. Pole 2*1 jsem přestavěla na 1*1 a i na noc dala akční, s vodou a hnojem bude tak akorát na moje vstávání.
    Ve stodole v tuto chvíli 1 255 mořských řas z 13 870 ks, protože na krmivo už mám napěstováno a nad ránem bude umleto všech 490 krmiv. Odpoledne jsem vychovala 41 rohovitek, na noc jsem chlívky zlikvidovala a dala ibišek, ten je také osmihodinový, takže bude zároveň s tou akční a něco z něj snad také napadá. Na ty rohovitky je ještě čas a bylo mně líto je nechat takovou dobu dorostlé a nesklizené. Z první várky 41 chlívků vypadlo 11 ks mořské soli, z ibišku by toho mohlo být snad i víc.
    A mořské soli ve stodole 169 ks z potřebných 960 ks, protože 490 ks už bylo spotřebováno na výrobu krmiva.

    Mořská sůl přibývala dobře, ale je to jen důsledek toho, že jsem po rozpěstování udělala 4 otočky s SH na polích 2*1. A při nich vypadlo z akční plodiny 82, 78, 63 a 82 vypadávátek. A ta třetí, na vypadávátka nejslabší sklizeň, byla bez odkliknutí 6-ti mazlíků - sovy na +10% BZ. Takže by se dalo v mém případě říct, že navýšení BZ z mazlíků má na vypadávátka vliv. Ale také to může být pouhá náhoda.
     
  20. Newdevil

    Newdevil Pisálek fóra

    dobrá akce, sůl se sype... to pujde
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.