Světový den oceánů (4.6. - 10.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 3/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky , první sklizeň 160 soli , nádrže postaveny (41) . To je taková krása ... balím kufry a jedu tam .
    Krásná grafika , dávám [​IMG]
     
  2. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    zacala jsem se 1.5 h zpožděním a 220 kousky soli tk uvidime takhle by to asi i slo. na vikend jasem nakonec doma coz me mrzi, ale zase je realna sance akci dokoncit
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] .. se mě chodí ptát sousedi, co mám za zvířátka a co kydám, že mě u hnoje vyrostli palmy xD :D
    tak už sklízím .. no zdá se mi to pomalé a což potom ta osmihodinovka o_O
     
  4. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Je fakt,že ty palmy tam vypadají trochu divně,ale vůbec mě tam nevadí.Tak za půl hodiny,druhá sklizeň,ve stodole 243 soli,jestli to tak půjde i dál,tak to bude dobré. ;):)
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, nádhera. Farma je převlečena do letního, můžeme se i vykoupat v nádrži a osvěžit se mlékem z kokosu. To vypadá na lenošení a ne na práci :) všechny úkoly neudělám, ale i to co získám bude fajn.
     
  6. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky. Tak rozpěstováno,zatím 183 soli,což jde. Tentokrát zbourám asi všechno,abych stihla co nejvíce a nejrychleji napěstovat.
     
  7. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Ahojky všem. Akce bude asi trošku více náročná, ale snad to všichni dáme ne? Jsem přece zvyklí pracovat denně na farmě, takže honem převléci do pracovního a jdeme na to:). U mě zatím 210 soli, ale to také díky hodným sousedům.
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dneska to půjde asi ztuha,zapoměl jsem navštívit sámošku a tím jsem nasuchu!:oops: Asi nastal čas navštívit naše pohostinství a napravit to! Přece jen je před námi dlouhej pěstovací maratóóón!xD
    Jinak zaseto na pole 2x1 a ve mlýně se mele prvních 41 ks krmiva........:)

    Twinulka To se právě projevuje ten nedostatek tekutin..........
     
    Naposledy upraveno: 4/6/15
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    kaolín - počkej, počkej...takhle odfláknout příspěvek? o_O Kde je počet soli, ať můžeme omdlívat minimálně nad třístovkou z jednoho pole xD To že sis nekoupil chlast nás nezajímá xD
     
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si ešte 1 x rozpestujem a porobím 1x1 políčka a zasadím.Prvý krát som zbúral všetky stajne tak to po akcii bude riadna fuška všetko podávať tak ako som to mal.To budem stavať do pôvodného stavu asi celý deň.
     
  11. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Na mě čeká ještě plocha obříků, je léto teda skoro ale venku je léééto a neměla jsem dostatek ponožek :D :D tak si musím počkat čili zatím 162 kousků soli + cca 40 o obrů určitě :) jistých, čili do začátku něco kolem 200. Začala jsem teprve před chvilkou ;) ale to doženu zítra mám dopo volno :D

    tak zatím 222 padátek z toho 91 krmení se mele :) a obříci ještě necelé tři hodky do sklizně.. takže jó v neděli mám hotovo :D s přehledem
     
    Naposledy upraveno: 4/6/15
  12. Mersi7

    Mersi7 Stálice fóra

    Zdravím všechny...tentokrát jsem začala tak jak jsem naučená sice později,ale přece...tak teprve rozpěstovávám a padátek zatím mám 183 tak jsem spokojená...lepší trojmístný než dvojmístný číslo ;)
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na četné žádosti zde uvádím pro úplnost stav mořské soli ve stodole! ;)
    Mořská sůl 240 + 41 ks (mlýn)

    Hmmm, to sem se zase nechal já blbec napálit.Někde sem zahlédl, že se na bahamku vleze 41 Rohatek a teď tam tu čtyřicátou první nějak nemohu narvat!!o_OxD
     
    Naposledy upraveno: 4/6/15
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Docela se start povedl, ale ne jako ty sileny sprinteri kolem... takze ted jde o to mit co do mlyna, at tam muzu hodit co nejdriv chlivky... je to stale nejslabsi clanek, kdyz clovek nema cas pres den se pripojovat kdy chce...

    Vypadavat ma 242 soli/den, v tuto chvili ma byt 37 ([0.ukol]+37 ) nebo chybet 1413, mam 213 (chybi 1237 ), mam 14% hotovo.
    Stav ras : idealne 433 kusu (2884/den, [0.ukol]+433 kusu ), mam 0 z 17300 (0% ).
    Zatim uplynulo 2% casu, zbyva 140 hodin.
    Nezapomenout na Krmivo z Baha mlyna, chce jich 490 po 1,5 minutach! (celkem 12,25 hodin), mam 0 hotovo, pak take Rohovitky z chlivku - 490 za 4 hodiny a vodu trva v 25 chlivcich 62,72 hodin
     
  15. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak já jsem to tedy měla následovně:
    hlavní = 50 soli
    mýtina = 45 soli
    divoká = 53 soli
    Bahamka se tentokrát tedy pochlapila a dala 53 kousků.

    no, jseš jednička. To bude asi tím, že si nejel asi do práce ;)
     
    Naposledy upraveno: 4/6/15
  16. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    kaolin 11
    těch 41 polí se na baha opravdu vejde zkuz jinak poskládat pole začni z prava u pomocníků jedním polem a dál pod sebe
     
    pajaable a k.vitek tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Teď už je to jedno,dal jsem 40 chlívků a doplnil stromy z TS a náležitě je vybavil ponožkama. Ale jinak díky za upozornění!!! Musím napsat Varunovi ať si dá toho stavitele do pořádku! Nejenže neumí položit celou plochu polí 2x1 , ale teď se dovídám ,že neumí ani správně položit pole 2x2 na bahamce!:p
     
  18. BigClick

    BigClick Expert fóra

    kaolin11, takto umiestnis 41, ale automaticke umiestni 40, 41 len rucne sa da.
    [​IMG]
     
  19. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    není zač
     
    pajaable, evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Co ktomu dodat? Evidentně je vidět,že programátor tvořil stavitele usilovně dnem i nocí! Nato že neumí položit spravně pole 2x1,jsem upozorňoval již někdy v pravěku! Samozřejmě se řeší stále podstatnější věci! Párkrát se mě stalo,že sem si ani nevšiml že nemám osázenej pravej dolní roh políčky 2x1 a zjistil jsem to až po pár otočkách!!:eek::p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.