Světluškové soumračné gala (11.8. - 17.8.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    stav 11/15 her

    Teď už mám na dodání ty docela složité... napřed jsem vyzobala vzory s body do sezóny, a pak pokračuju s těma lehčíma na počet odevzdání. Kolo Neštěstí se mnou nekamarádí -.- ...ale je fakt, že mám výpadky ve hře. Včera jsem prala a sušila 4 pračky - 9leťák se vrátil z 2týdenního stanového tábora...
     
    dasa1143 a -Jara05- tohle ocenili.
  2. Seve_ranka

    Seve_ranka Pisálek fóra

    Chtěla jsem se zeptat. Pěstuju, plním vzory, teda hlavně ty za které jsou body do sezóny. Ale už dvakrát se mi nepřičetly. :-(
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Seve_ranka, mrkni se jestli máš vzor opravdu vyzvednutý. Bude tmavý se zelenou fajfkou. Pokud ano a výhra se nepřipsala, tak prosím kontaktuj herní podporu a požádej o prověření účtu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<

    upload_2021-8-15_11-15-0.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Myslela jsem,že dokončím světlušky a rozsvítila jsem vedlejší lucernu.:mad:Přišla jsem o 233 kytek:cry:
    Asi se picnu:p;)
     
  5. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Jedu si v klidu a pohodě - NO STRES. Mám za sebou 14 her. Nyní mě čeká naěstovat na poslední hru a bude hotovo. ;)

    Edit:
    Právě jsem dokončila akci. Stonek stonkuje ;)
     
    Naposledy upraveno: 15/8/21
  6. -Amalka

    -Amalka Magnát fóra

    Ahoj všichni. Mám dotaz. Nemám ještě napěstováno všechno akční rostlinstvo, ale mám už přebytek padátek, hlavně stanů. Můžu si ještě před plněním těch zadaných kombinací vybírat odměny za dodání padátek? Nezabloknu si nějak plnění toho hlavního úkolu?

    Moc děkuji dinoalesi za radu! Jdu namlít termosky a nacpat to tam!
     
    Naposledy upraveno: 16/8/21
    -Jara05- a dinoalesi tohle ocenili.
  7. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    -Amalka, u každé kombinace z 15-ti možných si můžeš vybrat i odměny navíc o které máš zájem - takže si splníš kombinaci podle vzoru a přidáš k tomu ještě nerozsvícené lucerničky s odměnami o které máš zájem (takže třeba ty za stany) a pak dáš uplatnit. Klidně můžeš mít pokaždé (15x) rozsvíceny všechny lucerničky, ale že bys mohla si X-krát vybírat třeba odměny jenom za stany to nejde.
    Jinak moc chválím tuto akci, taková super letní pohodovka, v pohodě se dalo splnit i bez bonusů, šly vybrat i odměny navíc a ještě spoustu času i na aktivity mimo farmu, tak co si víc přát ;)
     
  8. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak aj já už od neděle mám hotovo, ráno jsem zasedl a fíha bylo to na tu šup.

    [​IMG]
     
    -Jara05- a dinoalesi tohle ocenili.
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Taky jsem akci zvládla celkem rychle :p Uplatňování vzoru bylo trochu náročnější a chtělo to ten správný grif :wuerg:
     
    -Jara05- a dinoalesi tohle ocenili.
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak konecne uz aj ja hlasim HOTOVO ;):music:
     
    kutilka70, -Jara05- a dinoalesi tohle ocenili.
  11. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    I já dodělala ;)
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Přesto, že jsem byla na Jadranu - nedaleko Ameriky - akce je hotová.
    Díky všem, kteří mně pomohli - zázraky s stále dějí.
    Přeji všem krásný den.
     
  13. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Bylo to těsné, ale hodinu před koncem akce mám hotovo! Minulá akce mě dost vyčerpala, tak jsem tuhle jela docela na pohodu - až tak, že jsem ji málem nestihla. :D
     
    Apachie1 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.