Světluškové soumračné gala (11.8. - 17.8.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Vám rychlíkům, co máte hotovo, gratuluji :inlove:. Mě ještě chybí 5 luceren, ale tentokrát s padátky je pohoda. Ani jsem nezkoušela roztočit rezavé kolo, PL budu šetřit na jinou akci ;), jde to i bez bonusů
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak po cca čtyřech hodinách boje se svým počítačem a systémem mám hotovo. Řádek řádit nebude, neb bych musela hledat jednu dekoraci na doplnění. Už nemám na to čas, musím jít spát xD
    Držím pěsti všem, co jsou na cestě, však času je dost, já jsem jen měla štěstí na pěstování u toho rezavého kola :)
     
  3. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Přijela jsem z rozkopaného města :(. Jak jsem ráda, že jsem doma v chládku u "bůčku", jak říká Jonsdorf a to se mi hodně líbí,asi to slovo budu s dovolením taky používat, jestli můžu. Sebrala pole a splnila další úkol, šel slnit jedna báseň, tedy dodávat. Ještě to dnes 2x otočím a na noc dlouhodobku. Ať jsou pajdátka. ;) Jinak si postupně doplňuji zásoby.

    Y_n_O - vím, jaké to je, být po noční, člověk by měl jít spát, ale když se zrovna musí něco plnit a né a né to dodat. Člověk ikdyby šel spát a měl něco na farmě splnit, neusne, protože ho to pořád hlodá a nutí, aby to udělal. Tak to mám tedy alespoň občas já. No jo, staří závisláci. Tedy staří nééé,ale závisláci ano. Takže přeji dobrou noc ;)
     
  4. 14087

    14087 Veterán fóra

    Bré odpoledne.. mě to teda šlape dobře na edge i na mobilu a postupuju docela rychle už bez bonusů :D
    [​IMG]
     
  5. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No jo starý dobrý lampáčníci jde to dobře škoda že mini hry se nedají opakovat a celkem i padátka jdou všem hodně uspěchů.
     
  6. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Hlásím se k těm, co už mají hotovo :) a kdybych řádně četla zadání a na začátku nerozsvěcovala lucerny hala - bala, bylo by hotovo dříve :(. Ostatním přeji úspěšné dokončení ;)
     
  7. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Tak mě svítí všechny rozsvícené lucerny a nemám co dál plnit.A vzory jsou též odháčkované.Mám spoustu stanů i nějaké lucerny....a nevím jak dál.Je to celé nějaké divné!!!Jo a ukazujemi to že mám odehráno 0 her což je blbost.
     
    Helena1313 a sovicka64 tohle ocenili.
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj drahulína, po zvolení vzoru, který chceš dokončit je potřeba kliknout na všechny lucerny a zvolit "Dodat", pak až se všechny lucerny z daného kombinace rozsvítí, tak je možné vzor uplatnit a vyzvednout odměny. Pokud sis rozsvítila všechny lucerny, tak si vyber sestavu kde je možné rozsvítit nejvíce luceren a uplatni ji. Poté už budeš moct plnit další a pokračovat v minihře.

    [​IMG]



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. burds

    burds Titán fóra

    Akce od rána hotová.Tak honem něco dopěstovat
     
  10. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    Akciu mám tiež hotovú a teraz som vytočila 2x 100% do stodoly, tak rýchlo pestujem. Ostatným prajem fajn hru
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, není to blbost, ještě jsi ani jednu hru neodehrála, pouze rozsvítila lucerny, jak píšeš všechny. Podle Dave Listera teď vyber 1 vzor, kde je nejvíce luceren, vyzvedni (uplatni) odměnu a budeš mít 1 hru.
    Vždy zvol vzor a v něm lucerny rozsvěcuj, tak se nejdřív dostaneš ke stonku, pokud ho chceš.
    Mám 11 her.
     
  12. raddre

    raddre Vévoda fóra

    zdravím, taktéž hotovo(od včerejšího dopoledne),ale vytočilo mně, že jsem si u jednoho vzoru nevyzvedla odměnu, s tím, že když ji mám odfafkovanou, tak ji můžu vyzvednou i později, omyl vyzvedla jsem si ji jakmile jsem začala dávat do dalšího vzoru č.1-3x batohy, kde se vzalo tu se vzalo "vyzvednout", přišla jsem o tři batohy a dalo mi to 1 čerstvý banán, ještěže jsem měla mírně přepěstváno a mohla jsem je znovu umlýt,na druhé straně mi to pomohlo s vyzvednitím odměny, myš jsem po poslední dodávce nechala na místě zazenalo se vyzvednout a nemusela jsem se honit pro odměnu. Kdyby Unity šlapala jak má, dala bych akci 1*, ale takhle dávám 2- i když 300 SH, jen z padátek bez bourání divošky, mám tam chlévy doplněné stromy, bylo úžasné
    [​IMG]
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja ani neviem ako som na tom,lebo od včera som tu na mobile a keď chcem dodať tak mi zošedne a už sa nepohnem:cry: Zajtra už idem poobede domov ,tak zistím ako som na tomxD Do utorka času dosť ;):D
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Trochu zmatene oznacovani potrebnych, sviceni luceren a vzoru... no ja jdu pryc, pak do akce, oznacim dole vzor a opatrne odjedu mysi - jak prejedu vedle nebo se tam vratim nad jiny tak to rozsviti jiny... vidim kam dodavam, kliknu a az se rozsviti vpravo tlacitko tak dodam a zase chvili cekam nez se rozsviti lucerna... pekne pomalu s mezerama... jak se ukaze zeleny zaskrtavtko dole tak zase na tlacitko dodani, ale když tam lezu několikrát, vždycky dole musim zase kliknout na vzor, pokud kliknu znova tak se vzor odvoli...

    To asi dela problém při rychly ruce a prejizdeni mysi přes vzory, lucerny a tlačítka...
    12 splnenych, dodavam i vypadavatka na ty co nejsou potrebny, ale az od 7 hry jsem si uvedomil ze je pak nemuzu uplatnit po splneni všech vzoru...
     
    Helena1313, burds a duna.duna1 tohle ocenili.
  15. benjik95

    benjik95 Pisálek fóra

    mam takovy dotaz i když vím že to sem nepatři prostě nevim kde se vyrabi plažove ručniky budu moc rada když mi někdo odpoví a předem děkuji
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Helena1313 tohle ocenil(a).
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tramtadadááááá...

    Hurá i já jsem pochytal ty světlušky!
    A vemte si, to že za bílého dne se blbě hledají...

    [​IMG]

    Ať se daří...
     
    Naposledy upraveno: 14/8/21
  18. benjik95

    benjik95 Pisálek fóra

    diky skali ja se polepším
     
    Skali tohle ocenil(a).
  19. 14087

    14087 Veterán fóra

    Ahoj, tak sobota úspěšně za mnou, další rok na krku a akce hotová ;) :)
    [​IMG]
     
    evainfo a sovicka64 tohle ocenili.
  20. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Pomáhá mi pokaždé rozsvítit potřebné lucerny a pak restartovat a dodat ten konkrétní vzor. Ale je to vopruz, a tohle mně teda nebaví.
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.