Světluškové soumračné gala (11.8. - 17.8.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Světluškové soumračné gala ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 11.8.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 17.8.2021 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak hurá pod stan.........
     
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak hlavně nezapomínat na to, že vždy zhasnou všechny rozsvícené lucerny, i ty, které do vzoru nepatří, tak si chystejte vzory přesně. Tentokrát mi nevyhovuje krátká akční a jen jedna pěstovací plocha, většinou budu zase jen na mobilu.
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vůbec nevím, zda se do akce pustit, ale vypadá to, že si dám pauzu, minulá akce byla výživná :p
     
  4. Alena

    Alena Rádoby autor

    tak já si dám taky pauzu, to,co poslední dobou padá z tajemnic mi opravdu nestojí za ta kvanta kytek a nejsou SB:(
     
  5. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Taky asi do světlušek nepůjdu. Kdyby akce byla na bahamaraně tak určitě hraju, ale na farmě mám velký nedostatek zvířat a hlavně plodin. Takže budu plnit stodolu a pak úkoly v družstvu.
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Baron fóra

    Přiznám se, že nevím, zda-li se do akce pustit.:music: Pouštím se do všech. Ale nějak potřebuji dolnit stodolu a taky potřebuji zase dát na plochu obr stromy. Při minulé akci jsem mýtinu dala k dispozici škorpíkům, tak je přemístím a půjdou tam obr stromy. A škorpíky zredukuji. Taky musím zkontrolovat stav produktů. Ono se to nezdá, ale stodola pomalu a jistě "hubne" a to není dobré.:(
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) pěstování krátké akční je jen na jedné ploše, ale padátka jsou i na divoké, takže musím zrušit i tak dvě plochy pro pěstování něčeho. Možná proto stoneček nezaujal a odměny, hlavně ty náhodné už dávno nelákají :p
     
  8. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    No když je to jen na jedné ploše, tak to by snad šlo :music:
    Taky mám ve stodole už jen průvan, hlavně co se zvířat týče xD
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Odměny neřeším, do družstva nepěstuju, tak je mi šumák, co kde budu sít a sklízet. Akce jsou jeden z důvodů, proč sem pořád lezu, je to fajn, zkoušet, co stihnu. Takže jsem ve skříni vyhrabala staré tenisky, dohledala jsem termosku a batoh, abych přilákala kamarády, a jde se tábořit. Mám teď čtyři noční, tak snad bude čas na pravidelné sklizně :)
     
  10. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Tuhle akci jsem nikdy nedělal, a tahle nebude vyjímkou. Jediné, co mne zaujalo, byla dekorka "závod světlušek" (grafika a zisk BZ). Po dnešní sklizni třiadvaceti "vajíček" mi z nich náhodně vypadlo všechno možný, ale ani jeden lupen na pomocníky. Podobně kolo ne/štěstí. Nějak se mi zdá, že s těmi lupeny RT nějak začíná šetřit. Nahážu na louky chlívky, a jdu farmařit na zahradu v reálu, má být hezky;). Všem hezkou hru. :music:
     
  11. barca279

    barca279 Vážený autor

    vidim tam dve dekoracie ktore by sa zišli,kedže tombola na dekoracie nebola rok a asi sa ani nechystaju ju dat,ale dnes budem mat 334 lvl a odomknutu poslednu rastlinu na šlachtenie,či sa to ešte oplati riešit BZ,
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    334 lvl? Fíha, tak to je věc, pokud to tedy není lvl na Baha...
     
    Peto121, moncicak7070 a radyn.m tohle ocenili.
  13. barca279

    barca279 Vážený autor

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    Y_n_O

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    baharama mam 600 tušim od minuleho roka
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/8/21
    moncicak7070 a Y_n_O tohle ocenili.
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak tu třístovku na farmě jsi zdolala kdy? Já si hlídám velké hráče, ale i ti nejlepší jsou pod dvěstěpadesát...
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nevim, ale fakt všechny zhasnou po uplatneni? Fuj, nechce se mi premyslet jakou kombinaci mam a jakou ještě ne a hlavne to pak je uplne o jinem množství kytek...
    No a nejak se mi nelibi parametry dekorek, ze by prohozene zisky BZ/TBZ?
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tassi, je to tak, zhasnou. Když klikneš vedle, přijdeš o rostlinky a pěstuješ nanovo.
    S dekoracemi nevím, psala jsem, že odměny neřeším, jen si hraju 8)
     
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Přehršle tajemna, se stonkem se určitě někdy při akci trefím ;), prostě asi došly nápady .I když se mi to nelíbí stále nevynechávám , snad nás v budoucnu něčím novým překvapí;)
     
  18. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Malý dotaz ... Musím postavit každý vzor jednou nebo můžu postavit vzor č. 4 patnáctkrát? :D
     
    14087, maribeja a moncicak7070 tohle ocenili.
  19. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Nehraju,už mě to nebaví.Tajemna nestojí za to se namáhat,lištovek mám dost.Pořád hlídat kdy co jak a proč,kašlu na to.Je potřeba si
    vydechnout a radši si užívat léta dokud je.Nad farmou můžu sedět až bude venku škaredě.

    LV 228
     
    Naposledy upraveno: 11/8/21
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jana151049 - moje řeč, také odpočinu, odměny nestojí za tu námahu :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.