Světlušková venkovní zábava (10.6. - 16.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    bedoini - tak to se nedá nic dělat, budeš muset tu lucerničku navíc oželet :)
     
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

  3. pruska99

    pruska99 Pisálek fóra

    Ahoj, splnila jsem 13 úkol, napsali mi že výborně.. ale nejde mi rozsvítit "uplatnit".Když přejdu na 14 úkol, tak mi tam pořád svítí lucerničky ze 13 úkolu. Už jsem se odhlásila a znova přihlásila a pořád stejné. Poradíte mi někdo? Děkuji
     
  4. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj pruska99,

    napiš na herní podporu, tam prověří tvůj účet a řeknou ti v čem by mohl být zakopaný pes. Popiš jim svůj problém a nezapomeň na to že tvá zpráva musí mít nejméně 140 znaků.

    Jak kontaktovat herní podporu

    Přeji ti fajn hru Natali
     
  5. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Tak aj ja budem mat hotovo za 3hodky :) Na to ze som zvrzala zaciatok a cez vikend som bola kuk vnucata tak som to zmakla super o)))))
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já mohla mít hotovo v poledne, nezvrtat kytky... no co už, tak bylo v 15:45 ....
    Stejně jsem celý den stepovala u PC, od 14:30 co 5 min čučela na stránky školy, po 15 hod měli být výsledky přijímacích ZK, no málem mi "prdla cévka" v 15:45 nic, od 16:00 arbeit (práce) a jen to vědomí, že budu nervovat ještě v arbeitu mi moc nepřidávalo....
    15:48.... Výsledky... hurá ... hledám a JUPÍÍÍÍÍÍ, dostal se! Na vysněný obor a byl na 7. místě.... Já jsem táááák šťastnááá.
    (Syn tedy také... ):inlove:
    No a jdu dát dekorky do stonku...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.