Světlušková venkovní zábava (10.6. - 16.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farmarkamaja

    farmarkamaja Aktivní autor

    I mě to sebralo včera všechny rozsvícené lucerny,seklo se a nic se nedělo ,po restartu hry všecko zhasnuto-stany,konve i rostliny fuč.Ach jo a zase od začátku:cry:
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Stonek je funkční a teď vše zas do normálu pořád dokola;)xD
     
    Peto121 a -migos- tohle ocenili.
  3. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Mně se zase ráno někam ztratilo 5 baťohů ze mlýna, které se tam mlely přes noc. Neřeším, napěstuji nové nebo taky né. Zatím nesvítím, mám temno ;)xD a napěstováno cca 2.700 akční.
     
  4. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    Ďakujem;)
     
  5. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Tak a jedu od začátku proč jsem s nima nepočlak do pátku no nic jedem dál jako by se nesvítilo.
     
    zejdy66 a Peto121 tohle ocenili.
  6. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    7 kombinací hotovo.... na 8mou chybí 4 lucerničky.... snad to zvládnu.:)
     
    zejdy66, Peto121 a -migos- tohle ocenili.
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Mam trochu chaos, na co stacily kytky a namlete batohy, to jsem dodal... ale kolik batohu jeste chybi budu resit az v poslednim vzoru :)
    Ted je to 6 hotovych, takze dobry...
     
    zejdy66 a Peto121 tohle ocenili.
  8. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Dělám desátou lucerničku.Z taj .stájí místo kudlanky trapný vodní ráček,místo havýše ještě trapnější oran.páv.Takové vykopávky! Nechápu.Z taj.stromů líska největší,opět vrba a už nevím.Na baha z TS lišta,novinka opět nikde.

    LV 222
     
    Naposledy upraveno: 12/6/20
  9. surio

    surio Pisálek fóra

    HM, celá akce je nějaká rozbitá.
    rozsvícené všechny lucerny, ale odměny nikde?
    HTML:
    <a href="https://crtlv.cz/zaSK">screenshot</a>
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    surio - ahoj, tvůj obrázek nevidím. Nicméně - pokud rozsvítíš nějakou z kombinací, musíš dát ještě vpravo "uplatnit", aby se ti za tu kombinaci připsaly odměny. Po uplatnění všechny lucerny zhasnou a ty si vybereš další kombinaci, kterou chceš splnit (rozsvítíš do ní patřičné lucerny - podle vzoru dole a dáš zase uplatnit)
    první kombinace.png

    EDIT: Nemáš zač, tobě také hezký víkend :)
     
  11. surio

    surio Pisálek fóra

    Skali

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Ahoj díky za upřesnění, takže při uplatnění jedné kombinace mi zmizely všechny lucerny, paráda, no nic zkušenost :)
    Díky moc a hezký víkend.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 12/6/20
    MatysekKamilek a Skali tohle ocenili.
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Díky za štědrý bonusový kód, přišel jsem k němu jako slepý k houslím, ale to asi každý druhý, vždyť kolik hráčů uplatnilo první den kombinaci luceren, moc ne. Ber dokud dávají :)
    11 odehráno
     
  13. halina28

    halina28 Zelenáč fóra

    Jak uplatním bonusový kód, prosím?
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    halina28 bonusový kód uplatníš přímo ve hře.

    1) Klikni na tato tlačítka
    upload_2020-6-12_20-17-55.png

    2) Do tohoto pole napiš kód
    upload_2020-6-12_20-18-24.png

    3) Potvrď fajfkou a poté dojde k připsání odměny na tvůj herní účet. ;)
     
    halina28 tohle ocenil(a).
  15. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobrý večer, tak bonusový kod mi udělal velkou radost, samý užitečný dárky! Sice jsem o nic nepřišla, protože s mým hlemýždím tempem nebylo co dodávat, ale nyní mi ke stonku chybí už jen tři kombinace!! Jen musím ještě pilně pěstovat a pak zvesela a se zpěvem finišovat do cíle. Chválím stanová padátka, za která si mohu vyzvednout při každém kole tolik důležité superhnojivo! Krásnou hru a dobrou noc všem.

    Tak hlásím hotovo:)
     
    Naposledy upraveno: 13/6/20
  16. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ůplně zbytečně jsem zasadila celou plochu bobulí. Mám hotovo. Tak je nechám uzrát, co už?:p;)
     
    maminka78 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  17. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak já mám hotových 12 vzorů, nějak nebyl čas, pořád někde pendluji, víkendy jsou masakr...
    Zítra má kluk oslavu k 16 tinám... tak tomu také asi moc nedám, mám vážné obavy, že tentokrát akci nestihnu. :oops:
     
    danielka0000, -migos- a maminka78 tohle ocenili.
  18. vladca

    vladca Stará škola

    predpokladané dnešné ukončenie a pivko k tomu sa posúva o 24h z dôvodu výpadku netu.
    Včerajšia búrka asi načala anténu a dnešný prekosený kábel a výpadok prúdu v celom dome dielo dokončil ... :sleepy:
    Našťastie provider má skvelých technikov, prišiel cca o 19:30 a za pol hodinku som už fičal na novej ...
    Aby toho nebolo málo ešte ráno sa porúčal do kremíkového neba aj monitor.

    Suma sumárum: monitor, Nanostation, kábel ... v ťahu. Hodilo by sa to nazvať čierny piatok
    ... až na to, že je dnes sobota :D:D:D
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    vladca - no,tento týždeň sme to tu mali pestré s počasím!
    K veci: Ešte nejakých 2000 ks bobulí a bude hotovo.Víkend mám pestrý,tak dúfam to dotiahnem v pondelok! Nech sa Vám darí.
     
  20. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, akce dokončena, moc pomohlo KŠ, jinak bych musela ještě zasadit. Příjemnou neděli všem
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.