Světlušková soumračná slavnost (23.6. - 28.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Lampičky rozsvícené, ještě usadit dekorace do stonku a bude hotovo. Tak se mi to líbí, akorát jsem musela skládat vzorečky v klientovi, GCH stávkoval a neukazoval tlačítko dodat...
     
  2. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Jůůůů 15/15 :music:
    Akce hotova!
    Ehm, včera večer jsem točila a točila a točila a točila... takže mi pomohlo vytočit si 1x 100% 24 hod. Ale dalo mi to, než jsem to vytočila
     
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Mám hotovo už od pátku a tyhle mám navíc ,když jsem v akci neměla padátka tak jsem dala poho a dopadaly.Tahle akce byla hodně lehoučká:)
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Už bych měla hotovo, kdybych nebyla tydýt. Blbě jsem dodala (to asi to vedro). Takže mi teď chybí dva poslední obrazce a jeden batoh k tomu. Akce končí v úterý, ale i tak bych měla stihnout dopěstovat vše potřebné - chybí jen bobule. Co se dá dělat - už mohl být klid. Takhle se bude pěstovat dál.

    EDIT 27.6.2022: Hotovo.
     
    Naposledy upraveno: 27/6/22
  5. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Stonek stonkuje.:p;)
     
  6. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Mě chybí ještě tři obrazce. Já totiž rozsvěcuju pokaždé všechny řtyři lucerničky na body do sezony. A protože žádný bonus nevypadl, tak pěstuju a pěstujuo_O:p:D Ale stíham to v pohodě;)
     
  7. chrobáčik79

    chrobáčik79 Rádoby autor

    Nevím jestli už to tu bylo, ale nejde mi splnit první políčko symbolu. Všechny ostatní byly v pohode. Padátek mám dost....
     
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    chrobáčik79 - zdravím, máš asi na mysli nemožnost rozsvítit první lucernu ?
    Když na ní klikneš, máš tlačítko "dodat" zelené ? Termosky předpokládám máš. Zkoušel jsi zavřít prohlížeč/klienta a nalogovat se znovu do hry ?

    první lucerna.png
     
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  9. dasla

    dasla Rádoby autor

    Dobrý večer všem, také mám hotovo, ale nějak mi nejdou umístit upgrady na dekoryci. Není v tom nějaká finta? Děkuji za radu.
     
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasla - ahoj, a kde máš tu dekoraci umístěnou ? Pokud v muzeu, tak to nepůjde, musíš ji z muzea vyndat a poté někde na ploše upgradovat.
     
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  11. dasla

    dasla Rádoby autor

    Mám ji na ostrově pokladů. Tam by to snad mělo fungovat.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam som uz stonkovala v nedelu rano;) Ks dal daky bonus,tak som si zobla aj mimo obraz xD Bosorka este maka,chyba jej posledny ale rano bude mat tiez hotovo :music:
    Trvalo nam to dlhsie,lebo nas prisli potesit dcera z vnuckou a samozrejme sme sa venovali im,aj sme sa boli vycvachtat :music: Takze som tu len v rychlosti vbehla :)
     
    -Jara05-, INČUČUNA1959 a bačkora85 tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasla - mělo. Vyzkoušela jsem u sebe a vše je OK. Zkus zavřít komplet prohlížeč/klienta a pak se znovu naloguj a vyzkoušej to znovu. Pokud hraješ v prohlížeči, tak můžeš vyzkoušet třeba jiný nebo stávající prohlížeč vyčistit (já hraju v samostatném klientu).
    Můžeš zkusit i dekorku zbourat do lišty, pak ji znovu posadit na plochu a zkusit poté znovu upgradovat...
    Pokud by obtíže přetrvávaly, obrať se klidně na kolegy do technických dotazů nebo rovnou na herní podporu.
     
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  14. dasla

    dasla Rádoby autor

    Skali, Díky za radu, vyzkouším ráno.
     
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  15. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Všechny zdravím, stonek stonkuje od pondělí ráno, teď jsem prolétla pár psaníček. Kolem štěstí jsem točila a točila a prémie ani ťuk!!! Ale nevadí, asi si to štěstíčko vybírám jinde???
     
  16. dasla

    dasla Rádoby autor

    Skali už se mi to podařilo, ale musela jsem upgrady použít na hlavní louce a teprve potom ho vrátit zpět. Ale hlavně, že to zafungovalo. Dík.
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dasla - ahoj, hlavně že se podařilo, to je fajn ;)
    Hezký den
     
    bačkora85, INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.