Světlušková soumračná slavnost (23.6. - 28.6.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ašada01

ašada01 Velvyslanec fóra

Tak už to mám taky za sebou.

2. bačkora85

bačkora85 Obyvatel fóra

Ahoj všem, tak já mám také hotovo ;). Těm, kdo ještě hrají, přeji zdárné ukončení. Klidnou sobotu přeji :)

3. 14087

14087 Analytik fóra

Ach jo ty termosky.. když se dá vypěstovat rychle tak mi nepadaj pajdátka :sleepy: už bych měla dávno hotovo tak musím čekat 6 termosek

4. farmařkastatkařka

farmařkastatkařka Pilný autor

Hotovo, padátek dostatek. Chtělo by to nějakou neokoukanou akci. Poslední dobou vybírám kterou budu dělat, a ty co jsou na pěstování na lesní mýtině rovnou vypouštím.

5. 14087

14087 Analytik fóra

KONEČNĚ 8)

6. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Napěstováno by bylo, ale ty remosky, teda termosky, ne a ne dopadat. Tož počkám, než zas usnu 8) Vstávat o půl čtvrté je tragedie :) Ještě že zítra to mám o hodinu později :)

EDIT: tragedie je to proto, že tou dobou teprve vypínám počítač, když mám odpolední nebo volno... Režim se těžko překopává :)

Naposledy upraveno: 25/6/22
  7. ivetakuc

ivetakuc Expert fóra

Ahojky
    Gratuluji všem kteří mají akci hotovou, já mám odehráno 11 her a jedu v klidu času dost tak si myslím, že to zvládnu. Krásnou hru.

8. -Kuteno-

-Kuteno- Ikona fóra

Zasvietených lampášov mám 10,ale chýbajú oboje pajdátka.Dúfam že do konca akcie ešte napadajú.

9. Y_n_O

Y_n_O Živoucí legenda fóra

Kocúrik, jak ti mohou chybět i stany? Já jich mám 307 z potřebných 163. To máš na divošce chlévy nebo co, dekorace?

-Jara05-, Pitrýsek47 a bačkora85 tohle ocenili.
  10. -Kuteno-

-Kuteno- Ikona fóra

Y_n_Očka na divokej mám 3 továrne a 5 zverincov v nich mám ružovky tie nikdy nebúram.Mám tam tiež stromy a políčka na ktorých sadím dlhodobky.Stanov mi chýba 73 ks a 93 termosiek.Tak že to do konca dám;);).

11. k.vitek

k.vitek Hvězda fóra

Mám hotovo 9/15,
    tak to už asi dotáhnu do konce k Větvi na Stonek
    8)

12. -Kuteno-

-Kuteno- Ikona fóra

Dobré ráno.Pajdátka mi už napadali teraz ešte otočiť 3 x svietiacu bobuľu a večer bude hotovo;);).

13. fany2020

fany2020 Veterán fóra

Krásné sluneční dopoledne, nakonec se vše v dobré obrátilo a vytočila jsem si 100% do stodoly, tak jsem dala poho pole a vše ostatní k tomu, a stonek je rázem hotov, všem, kdo ještě pracují, ať se podaří taky úspěšně dokončit tuto akci.

14. Kamila59

Kamila59 Zelenáč fóra

Sklidila jsem bobule a ve stodole nula kusů. Jak je to možné když úkol končí až za 50 hodin?

ivetakuc tohle ocenil(a).
  15. Skali

Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

Kamila59 - zdravím, není možné, že jsi je dodala do akce nebo semlela ve mlýně ?
    Zkus zavřít prohlížeč/klienta a naloguj se znovu do hry.
    V případě nesrovnalostí kontaktuj Herní podporu

modro.ocko22, ivetakuc a -Jara05- tohle ocenili.
  16. smoulinek123

smoulinek123 Vévoda fóra

Zdravím,hlásím taky hotovo.

17. -Amalka

-Amalka Magnát fóra

Zdravím všechny plantážníky. Mám hotovo. Několik akcí jsem vynechala, ve všední dny nemám šanci něco uhrát. Tentokrát jsem vyplácala spoustu SH i vrtulí, tak jdu šetřit na příští akce.
    :)

18. petaM2001

petaM2001 Polobůh fóra

Zdar taky jsem to při tem pivním maratonu dodělal

19. -Kuteno-

-Kuteno- Ikona fóra

Stonka je už doma;);).

20. ivetakuc

ivetakuc Expert fóra

Tak jsem světlušky také dodělala.