Světluščí slavnost (28.4. - 4.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kuca16

    Kuca16 Rádoby autor

    Zdravím, tak já jsem si vydělala 72 mincí takže mám stonek a tři dekorky. Schází mi ta nejlevnější světluškologie, Mě se akce líbila, ale u mě je vždy problém s pěstováním a tím, že se pěstovaly dvě rostlinky jsem byla úplně v háji. Na farmu se dostanu 2x denně a to je málo při takovéhle akci. Tajemničky si dám až někdy dýl, tak uvidím co se z nich vyklube :inlove:
     
    Trepifajksl, kikiriki a JMJH tohle ocenili.
  2. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    pitrýsek47: komu jsem, prosím, konkrétně, vykradl ten příspěvek?8)
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    fugger64: ale nikomu, prosím tě, vždyť je to legrace, jen mne u tebe překvapilo tolik pesimismu a rozhořčení, že to vypadá jako by ses inspiroval podobnými příspěvky, kterých je zde dost: končím, příští podobnou akci dělat nebudu, jen by chtěli peníze atd.
     
  4. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Tak - z tajemek jsem dostala: mišpule XXL, jeřáb XL, oranžoví psi, žluté netopýří guáno a oranžové osly.
    Z chybějících novinek nic..

    Floreny mi už za čepičku přišly, ale nějak málo.. Myslím jsem tam viděla předtím 3 FL a teď jich tam mám jen 38.
    A mělo jich přibýt 39 podle ofika.. Tak nevím...
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. artex

    artex Perspektivní autor

    JJ, pěkná hra.

    stonek - 10 mincí
    Světluškologie - 2x - 20 mincí
    Tanec mezi světly - 2x - 30 mincí
    Světluščí dirigent - 1x - 20 mincí
    Zhasni - 2x - 50 mincí

    dohromady to dalo 130 hvězdičkových mincí :)
     
  6. timonek.

    timonek. Pilný autor

    [​IMG]
    Tak jsem zkusil kam až může dojít pracující člověk s rodinou.
    (v práci si nehraji s netem...)
     
  7. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Akci jsem dodělala tak tak - ještě honem ráno před odjezdem do práce jsem na mobilu nasbírala posledních pár stanů a dodala poslední lucerničku a za 80 koupila balíček se stonkem. Víc jsem toho nezvládla.
     
  8. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Ahoj farmári,

    akciu som ukončila v 58 lv, robila som len po 1 riadku (stĺpci, diagonále) za 2 mince, vyberala som si SK, SH, ZSH, párty lístky a tajomno, mám riadok v nebi, všetky jednorázové odmeny + navyše 1 nová dekorka za zbytok mincí, pestovala som akčnú na celej farme, mne sa to, že je akcia nekonečná celkom pozdávalo ;).

    A teraz už len vysadiť tajomno a čakať na podivuhodnosti xD.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Pekný večer;).



    -jano1984-
    @DANKA722 58lv? tak to fakt rešpekt.
    Ale choď;), sú tu lepší, a ten riadok nie je až tak zlý
    [​IMG]

    s padátkami nemám problém vďaka zástupu Noky Citrónov, a tak som to SK brala akoby padalo pri zbere, no veru, to by nebol zlý nápad, však?
     
    Naposledy upraveno: 4/5/16
  9. -jano1984-

    -jano1984- Pisálek fóra

    @DANKA722 58lv? tak to fakt rešpekt. ja som zo začiatku dával po 8 mincí, potom 4 a nakoniec 2. skončil som na lvl33 s cca 120 mincami. komplikovaná akcia, odmeny absolútne o ničom. aj z tajomných stromov a stajní som mal blbosti. lebo ako naozaj, odmena 1 superkrmivo za 1 stan? a aby na tak náročnú akciu dával stonek cca 3500 skúseností? zaujímalo by ma, kam sa dostali tí, čo na farme začínajú.
     
    Trepifajksl a DANKA722 tohle ocenili.
  10. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Já skončil v 12. lvl, za všechny mince jsem koupil stonek s dekorkama a skákal radostí až ke stropu. To je tak, když člověk akci začne v pondělí během dne. Poslední potřebné akční kvítí dozrálo 13:53. Byla to těžká matematika a kreslení obrazců. O to to bylo zábavnější, i když po těch nervech budu vděčný za akci se střední obtížností :p
    Co se mi vyklube z jediné získané tajemné stáje, uvidím ráno. Ale i kdyby nic, o překvapení se mi už postaralo kolo štěstí, když mi dalo žabí rybník!! Asi nějaká chyba ;)
     
  11. *Kolčava*

    *Kolčava* Pisálek fóra

    Akci jsem ukončila už včera, dnes v práci dvanáctka a dohrabala jsem se do 18 lv. Sice jsem získala stonek, SK, nálepku a pár dekorek, ale neměla jsem žádnou kontrolu nad tím kolik jsem čeho dodala a už vůbec co jsem získala. Vzhledem k tomu, že víkendy trávím na skutečné farmě bez signálu, mám ráda plánování a ne chaotické akce tohoto typu, kdy se výsledek snažení zdá nejistý. Doufám, že se akce tohoto typu už opakovat nebudou, jdu dát tajemničky a zítra uvidím zda bude nejaké překvapení. Dobrou noc.
     
    evainfo a fgs001 tohle ocenili.
  12. -jednohubka-

    -jednohubka- Pisálek fóra

    akce za mne dobrá, z tajemných stájí vše do lišty, z tajemných sazenic clausena a to je veliká spokojenost, takže super. Jela jsem podle návodu a pak už jen jak se mi chtělo.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. stavitelpyramid

    stavitelpyramid Pisálek fóra

    Nedal jsem akci celou, jen stonek, venku na zahrádce mi bylo lépe. Při OaD se jistě s někým dohodnu na výměně potřebných dekorací a tím stonek doplním. Skalka a zahrádka mne tentokrát uchvátily více :).
     
  14. kikiriki

    kikiriki Rádoby autor

    Tak jsem bohužel nestihla poslední dekorku do stonku, tu nejlevnější světluškologii. Ale věřím, že se mi ji při další OaD podaří nějakou výměnou získat.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Získal jsem stonek, nálepku, SK a Čtyři záře, méně než jsem čekal - nebyly stany. Nu což... Z tajemniček lištovky, jako vždy.:sleepy:
     
    fgs001, DANKA722 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.