Světluščí slavnost (28.4. - 4.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    no katastrofa:(
    s odretými ušami mám stonku a dekorky na ňu :)
    a ziskala som len 8 hviezdičiek a nálepku:)
    stratila som asi 1500 renatkine hnojivo:oops:
    hra bola chaotická neprehladná:eek:
    asi 4 krát som sa pomýlila:oops:
    a to mám na strome hotovú živú legendu:music:
    F 95
     
  2. natram54321

    natram54321 Rádoby autor

    zdravím farmáři,
    takhle dlouho jsem akci nedělala opravdu už hodně dlouho,ale musím říct,že se mi líbila,došla jsem do 50 levelu s tím,že prvních 12 jsem dělala 3-řady a pak už jen vybírala,co se mi líbilo,SH jsem použila jen na rozpěstování,vlastně i obyč.hnojivo,žádné koše jsem nekupovala a tentokrát jsem ani nevyužila vyšlechtěné rostlinky na vypadávatka a dobře jsem udělala,stejně bych čekala na akční,nespočítala jsem vše co jsem dostala-jako SH,SK,BZ,BBZ,krejcary,mám však stonek,40SK,nálepku, 4 dekorky navíc,5 baha tajenek a 5 na farmu a 9 tajem.stromků-je to hodně či málo? pro mě dost navíc zadara,co se z tajenek vyklube uvidím,rozhodně nebudu zklamaná tak jako když je koupím za real.
    někdo může říct,že za tu dobu bych mohla napěstovat víc bez akce,ale...19 tajenek bez vložení real peněz mi za to stálo.
    gratuluji všem komu se povedlo,o co měl zájem a ostatním bych jen chtěla říct,že jsme prostě každý jiný a každému se líbí něco jiného,příště bude určitě akce šita na míru vám
    přeji hezký den
     
  3. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Já už tady psala,že mám hotovo. Mimo stonek se mi podařilo získat SK, pomocníka a navíc dekorku tanec mezi světly. Tajemnice jsem hodila na plochu a budu se těšit. Akce se mi líbila. Byla to zase změna a pěstování mi nevadí. Jak už tady někdo psal včera, jsme na farmě, tak přece to je o pěstování. Těm co nesplnili, nevěšte hlavu. Bude zase další akce a ta určitě vyjde.
     
  4. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    jsem již v 108 lvl. a akční jsem točila do poslední chvíle - odměny byli průměrné no a co je to hra:music: a jsem ráda že se na farmičce něco dělo - nakonec jsem získala navíc 1 x dekoraci světluškologie, 2 x tanec mezi světly a 2 x světluščí dirigent - však oni se budou hodit při O - D
     
  5. zelenamys

    zelenamys Perspektivní autor

    Tak je po akci a byly to nervy až do konce. Po stonku jsem nešla, zatím nemám ani aktivované nebe. Chtěla jsem plnit vždy po třech řadách, nakonec to nešlo kvůli vypadávátkům, spoustu z vás si stěžuje, že mělo moc vypadávátek a málo akční - no já to měla naopak. Asi proto, že nemám živoucí legendu. Došla jsem do levelu 11 (teď vypadám směšně proti vám s levelem 50, ale co, mně to v mém levelu stačí xD) a získala jsem nálepku, superkrmivo, kupon na pomocníky a dvě vybrané dekorky. S akcí jsem spokojena, zvlášť na konci, kdy už chyběla vypadávátka a akční bylo málo, bylo potřeba dost přemýšlet, co kde splnit, abych měla co nejvíc hvězdičkových mincí a odměny, které jsem chtěla. A to mě právě baví. Je to strategická hra a tak očekávám, že bude potřeba přemýšlet. K obyčejnému pěstování a dodávání šílených sum akčních kytek moc přemýšlení není třeba. Tohle byla akce dle mého gusta, víc takových! :)
     
  6. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Tak jsem tady získala stonek s dekorkami a nálepku a víc nic.. i když jsem dělala, co jsem mohla..
    3 TCH a 2 TS jsou na ploše, v liště zbylo 9 batohů, 7 mincí, 26 stanů, 83 termosek..
    v druhé liště 1.425 hyacintů a 182 zářících (svítících) bobulí (nějaké jsou ještě zaseté..

    Akce plně vyčerpávající, slovo "střední obtížnost" se na ni vůbec nehodí..
    Přiště radějí opičí královnu..

    Ale nepřišlo mi 39 FL za ohřívač (čepičku) a myslím, že jsem ji měla v inventáři z té nějaké akce nebo čeho..
    Je tady více lidí, kterým to ještě nepřišlo?
     
    Naposledy upraveno: 4/5/16
    JahůdkaPetřička, evainfo a mamča50 tohle ocenili.
  7. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    :-( jedna z nejhůře postavených akcí za poslední dobu
    ač to nikdy nedělám - tentokrát jsem "musela" použít floreny
    abych stonek s dekoracemi dodělala.
     
    JahůdkaPetřička a mamča50 tohle ocenili.
  8. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky všem ,
    tak se mi podařilo obchod vykoupit. Mimo klasické dekorky a hvězdičky mám všechno , dokonce 1 dekoraci navíc a
    ještě jsem 5 minut před koncem akce , stačila zabalit 2 batohy a vzít si SK.
     
  9. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak tajemnice odtajněny. Jak stromy tak chlívky vše do lišty. Jak zhodnotit akci? Rt by ji nemělo již nikdy opakovat. Děkuji
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  10. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    [​IMG]
    Mým cílem bylo projít 40 lv., prošla jsem jich 50 (ovšem padesátku zapomněla vyfotit).
    Způsobem, který jsem si zvolila, jsem nasbírala 140 mincí a nakoupila za ně: komplet stonek s dekorkami, SK, kupon na pomocníky, další dvě dekorace (za 10 a 15), za zbývajících 9 mincí ještě hvězdičky a nálepku.
    Po dosažení 40.lv jsem hledala nejen dvoj, ale i výhodné trojřady. Před poslední sklizní hyacintů jsem pozuzila 40 políček, chybělo by pár kousků do celé dodávky.
    Žádné koše jsem nekupovala, SH spotřebováno cca 200 při rozpěstování, celou dobu jsem používala jen vodu. Zuzi též cca 200 na začátku a pak těch 40 na konci.

    Co za splnění 40 lv dostanu, to jsem si spočítala na začátku. Pak při dodávání jsem si psala to "navíc", co jsem před ukončením lv vybírala. Celkové počty jsou fajn: 155000 TBZ, 135000 BZ, 155000 krejcarů, 320 Zuzihnojiva, 270 superhnojiva, 29 superkrmiva, 22 párty lístků, 5+5 TS, 10 TCH. Na konci akce mi zbylo:
    [​IMG]

    Akce se mi moc líbila, nepřipadala mi složitá. Jako naprosto skvělou a neocenitelnou pomůcku bych vyzdvihla perfektní zpracování plánů včetně barevného rozlišení od moderátorů. Kdo to pro nás připravoval, tomu obrovský dík. Při doplňování jsem tím pádem viděla celý plán a přesně věděla, co budu chtít, kam mám kliknout, co mi vytvoří řadu a co mohu vzít navíc.
     
  11. disquotek

    disquotek Perspektivní autor

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Necituj příspěvek pod který píšeš.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    tak tomu vubec nevěřím ja sadil všude neměl jsem stromy ani chlevy a jak idiot vstaval i v nici abych moh sklidit a zasadit jsem doma na nemocenske tak jsem si to hlídal a nenapěstoval jsem tolik rostlin co ty takže SH a ZH muselo byt víc

    z cele te hloupe akce jedna velka radost mam vydru :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 4/5/16
    mamča50 tohle ocenil(a).
  12. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Akci jsem dělala , jako každou jinou, ze začátku jsem tam sem tam něco popletla, pak jsem se chytla a otočila ještě jednou, stonek pracuje, nějaké dekorky jsou navíc 3 tajemničky na ploše a 3 chlívky jsem ještě nevyndala. Samolepka do alba, ale nejsou volné listy!disquotek, gratulka k vydřičce, taky by se mi líbila. Pěkné odpoledne a ti, kteří nedodělali, tak určitě pokud máte stonek, tak při O/D potřebné dekorace doplníte!!!;););)
     
  13. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    disquotek - klidně mým jménem požádej podporu o výpis. Jsou to ale jednoduché počty. Na celé farmě mám k dispozici 964 polí 1x1. Čistý zisk z políčka jsou 3 (s MJS) krát 4 až 5 sklizní za den. V noci dlouhou. To celé krát 5 dnů.
     
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No dal jsem kolem 50 tisic kytek v pribliznem pomeru 3:2 a dal jsem stonek s dekorkama a ty jednorazovky... bohuzel jsem na zacatku nemel jasno jak na to, abych nespotreboval tolik akcniho, ale to uz bylo dost pozde...
    Ocenil bych takovou akci, ale v jednodussim provedeni, aby si clovek jednou otestoval jak na to... odmeny jsou horsi (vynosem) nez predchozi, takze hlavni bude prekvapko z TS, coz je bohuzel jen nahoda, tak zas moc necekam...
     
    koudyova a Trepifajksl tohle ocenili.
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, mám podezření, že jsi příspěvek zkopíroval na fóru (kromě hnoje) a přiřadil ho k tomu fešnému pánovi s límcem xD
    Co bys se všemi odměnami dělal? Budou další akce a zase bude o čem diskutovat nebo-li hudrovat ;)
    Nevěš hlavu, za stany a termosky dostaneš taky odměnu :D
     
    Naposledy upraveno: 4/5/16
  16. anica16

    anica16 Aktivní autor

    ahoj ja akci nedodelala mam sedy stonek chybelo par kytek no uz je jen treti v poradi casem bude vic...chybi jedna dekorka treba ve vymene sezenu.:p
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. Arganta

    Arganta Zelenáč fóra

    Doteď jsem nepochopila tuto akci. Jestli se jednalo o nějakou zvláštní taktiku nebo ne. Ačkoliv jsem sadila neustále (i v noci), používala superhnojivo, mrkvovou směs a zuzino superhnojivo, tak jsem došla do 10.levelu, mám z celé akci pitomé tři dekorace. Luceny jsem rozsvítila za 8 mincí - tzn. měla jsem svilou, vodorovnou a šikmou řadu a společnou lucernu jsem rozsvítila jako poslední a mám tento ubohý výsledek. Fakt nechápu proč. Četla jsem si zde v průběhu akce diskuzi a nechápu to. Budu vděčná, když mi řeknete proč to tak je. Akci hážu za hlavu, ale chtěla bych se alespoň ponaučit, jak se někdo mohl octnout v 50.levelu.

    Díky
     
  18. kotule

    kotule Pilný autor

    Tak tajemno, odtajněno - žáby (moje 19.), ježek (16.), vraní úkryt žl. (5.), husy oranžový (6)- Ze stromů mišpule xl (4.), mišpule xxl (7.) a na Baha pitomba xxl (3.) a tamarind xxl (2.). Na jezevce a na kešu oříšky si musím zase počkat :oops:
     
    evainfo, Trepifajksl a dasa1143 tohle ocenili.
  19. il.ja

    il.ja Pilný autor

    ahoj kdyby měl někdo navíc dekoraci světluščí dirigent napište mi prosím můžeme se dopředu domluvit na O-D DÍKY
     
  20. abc23

    abc23 Komisař fóra

    kotule to asi ano, na akci kde budou v odměnách patřičné TS - tady se nedal získat jezevec ani kešu..

    Mě padly vydry ale už teď 4. brala bych víc labuť, tu mám jednu ale i tak .. s vydrama jsem spokojená.
    Z Xl mišpule už Míň ale co naděláme.. když je to zadarmo ;)
     
    evainfo a Trepifajksl tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.