Světluščí slavnost (28.4. - 4.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak jsem se nechtěla unáhlovat. .....akce šílená....po dlouhé době mě to opravdu vůbec nebavilo...ani nevím kolik těch kytek jsem dodala a ni kolik vypadávátek....pořád mi něco chybělo......

    ..připomínalo mi to jedny vánoce a Silvestra(asi 2010- nebo 2011), pěstovali se nějaké zmrzlé kytky.....a ještě něco....bylo to vysilující přesně jako nyní......
     
  2. luba9

    luba9 Perspektivní autor

    Akcia sa mi veľmi páčila, mohla som si vybrať čo chcem získať a využila som čo sa dalo, mám stonku, kupón, SK i nálepku.
     
  3. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    tak....dřel jsem, sázel jsem, sklízel jsem.... no a přes to všechno jsem dal jenom stonek, nálepku a SK.....dotáhl jsem to na level 16 a hvězdičky jsem nedal. Za mě nejhorší akce, co tu kdy byla, protože jindy jsem bez SH hotový nejdéle za dva a půl dne.... za mě jedno obrovské mínus, příště do takové akce prostě nepůjdu... a pokud by si majitelé začali myslet, že začnu nakupovat kvůli akcím košíky nebo SH, tak jsou fakt dost vedle.... Protože za ty samé peníze si raději koupím pravý kravský granulovaný hnůj na vlastní zahradu....8)
    jo - a přebývá mi 579 termosek a 295 stanů.....
     
  4. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, tak jsem akci ukončila, nakoupila jsem stonek, nálepku, SK, kupon a dekoraci (tanec mezi světly), žádné penízky mi nezbyli, přepěstováno něco málo od každé rostlinky, skončila jsem ve 23. kole. Akce se mi líbila. Jdu předělat farmu, vyhodím nějaké tajemno, co se mi podařilo získat :)
     
  5. Margziam

    Margziam Stará škola

    Tak už jsem skončila.. ve 20. lvl... 13 mincí na tu poslední/první dekorku nestačilo, tak jsem koupila aspoň znovu tu první za 10 - s nadějí, že snad mi ji někdo vymění za tu chybějící... Najde se někdo takový???
    Batoh mi zbyl už jen 1 a termosky a stany jsem aspoň vyměnila za KR, pokud to šlo.. zbylo mi od všeho jen tolik, kolik už jsem nemohla nikde udat..
    Víc už jsem toho udělat nemohla..
    Ještě jsem zasela na hlavní na pohopole ty bobule - aspoň pak bude za ně trochu KR.. když už nic jiného... a obrázek snad zvládnu udělat.. Dolů jsem dala 4 TCH a 2TS, které jsem našla v liště...
    Zatím pá...
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Vzhledem k tomu, že jsem byla od pátku do neděle mimo internet, tak jsem ráda, že jsem stihla aspoň stonek s dekorkama a SK. Ke sklízení se dostanu max 4x, spíš 3x denně, tak akční nepřibývá. Vypadávátek mám kupodivu docela přebytek.
     
  7. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Srdečně zdravím, dokoupila jsem chybějících 31 stanů, které mi chyběly, abych měla kupón na pomocníky. Řádek mám celý, a Sk. příště už do takové akce nejdu. Jsem zvyklá mít za 3- 4 dny hotovo. Pěstovat až do konce mě nebaví. Doufám že taková akce dlouho nebude. Pěstovat a pěstovat a nemít stále hotovo, posledně tato akce se světýlky byla o mnoho lepší. :oops:
     
    JahůdkaPetřička, evainfo a Margziam tohle ocenili.
  8. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    276 termosek a 8 stanů = velký nepoměr, no stonek jsem udělala ráno a ted poslední na kupon, na SK mi chybělo 6 korunek...
     
    JahůdkaPetřička, evainfo a Margziam tohle ocenili.
  9. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Tak mám hotovo, dostala jsem se do 25 levelu vše za 8 mincí, jen poslední level za 4 mince. Pěstovačka docela náročná a bohužel mi chyběl ke splnění celého úkolu celý víkend, který jsem byla mimo PC :)

    Napěstováno nějakých 45tis. hyacintů, 25tis.bobulí a termosek a stanů po cca 2tis. ks, docela mazec :)
     
  10. jana.zape

    jana.zape Velmistr fóra

    Potřebovala bych ještě půl hodiny navíc,abych dodělala akci... smůla :(
     
  11. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Tak končím na 17 lvl..mám komplet stonek,SK,pomocníky,navíc dekorku světluškologie a nálepku,zbyla mi jedna mince..tajemné na ploše a při mém štěstí půjde vše do lišty:)
     
    JahůdkaPetřička, evainfo a Margziam tohle ocenili.
  12. koudyova

    koudyova Rádoby autor

    za pět minut dvanáct jsem i já dodělala ten stonek s pomocí superhnojiva, tuto akci jsem jela sice dle návodu, ale pořád jsem měla málo těch mincí do obchodu. Nakonec jsem udělala 18 řad a musela ještě dodělat 19 za 2 mince. Takže jsem asi dělala někde chyby. Takovou akci příště snad ani nezačnu, prostě tohle bylo na můj věk příliš. Za stonek děkuji, draze zaplacen SH, ale jsem ráda, že ho mám.
     
  13. Miluška1975

    Miluška1975 Pisálek fóra

    Tak já s radostí,že to stihnu jen tak tak jsem místo dirigenta koupila ještě jednu světluškologii,co by jste mi blbce řekli.Tak stonek zůstává nedokončen mojí blbostí.Ach jo!
     
  14. toyterier

    toyterier Rádoby autor

    tak já jsem spojování 3 řad vzdala v nějakém 7. lvl, protože mi chyběly vypadávátka. Takže jsem jela po jedné řadě, vybírala jsem hlavně tajemné chlívky a stromy :) Dostala jsem se až do 41. lvl, stonek aktivovaný, sk, kupón i hvězdičky doma, staré dekorky jsem nechtěla, stejně jich mám v liště mraky a k ničemu mi nejsou. Takže velká spokojenost, palec nahoru za tuhle akci :D akorát z těch tajemných mi nevypadlo nic, co bych ještě neměla, škoda :sleepy:
     
  15. JahůdkováPetřička

    JahůdkováPetřička Pisálek fóra

    Ahoj,mám řádek,nálepku a 2 stejné dekorky.A chybí mi 3 dekorky.,,Zhasni světla,, mám dvakrát.Kdyby někdo chtěl klidně ji vyměním za zbývající nějakou dekorku z tých 3.Když tak jsi napište mi na farmu.
     
    evainfo, lacrima a Margziam tohle ocenili.
  16. -(Katka)-

    -(Katka)- Pisálek fóra

    Keď už ja sem píšem tak to je už čo povedať :D
    na začiatku som netušila o čo ide ani že to bude také komplikované (aspoň pre mňa), ďakujem všetkým čo ste sem dávali grafy kedy, kam a ako dodávať lebo bez toho by som nemala akciu ukončenú. Po dlhej dobe som použila SH lebo inak by som to ani nestihla. Nočné vstávanie a ranný zber na budík dávno nebol. :D Takže krvopotne mám stonku a chválabohu aj všetky dekorky v nej. Vyšlo mi aj na nálepku. Juchúúú...nabudúce do takej somariny isto nepôjdem, žeby som sa tu s tým takto babrala :D. Kto ste to išli normálne a mali na to čas klobúk dole, u mňa je aktuálne každá minúta drahá. Majte sa tu a niekedy nabudúce zase dočítania priatelia.
     
  17. aneta783

    aneta783 Zelenáč fóra

    já to neudělala :-( nechtějí mi skákat stany zato termosek mám habaděj :-(
     
    JahůdkaPetřička, evainfo a Margziam tohle ocenili.
  18. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Tak jsem provedla akci - na zasazené farmě vyperu osazená pole ven, protože jsem zapomněla umístit TS. Po odtajnění vše narvu do lišty, protože to je k ničemu. Ach jóóó.
     
    JahůdkaPetřička, sisinka a evainfo tohle ocenili.
  19. Sovice30

    Sovice30 Rádoby autor

    mám hvězdy, stonek a SK, víc jsem nestihla. Sousedům děkuji za vypadávátka
     
  20. janachlumec

    janachlumec Zelenáč fóra

    tak mam stonek ale nevim proč mi nepřišla ta radost jako některým
     
    Margziam tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.