Světluščí slavnost (28.4. - 4.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Levlef

    Levlef Baron fóra

    ted jsem zjistila, ze jsem v levelu 13... a nejak vlastne vubec nevim proc :) SK i nalepku mam, takze asi dotahnu 1 penizek na kupon a hotovo
     
  2. zbynda70

    zbynda70 Pisálek fóra

    chytám se za hlavu, za palec ,za nos,za všechny možné části hmotné i nehmotné,ale výsledek žalostný -tato akce je chaos
     
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, víkend zazděný, tak jsem zvolil metodu zob sem zob tam a vybírám lucerny podle plné stodoly, samozřejmě nějakou kytku musím přidat abych splnil řadu a postoupil do dalšího kola, ale jsem spokojený i když stonek mít nebudu. Vypadávátek mám dost, měl jsem karafiáty na poho pole. A hlavně, mám nálepku, ale asi si ji vylepím na čelo, není místo ,-)
    Jinak díky hráči (tuším) Bigclick za perfektní vyobrazení, ale mně chybí čas. Super rozpis na sběr mincí.
    Akce bezvadná, kdo si chce hrát tak si zahraje, nějakou odměnu sebere, ale nesmí moc koukat na její hodnotu...
     
  4. Bumbalinda

    Bumbalinda Pisálek fóra

    Já musím tuto akci pochválit. Je udělaná tak, že každý si může zvolit svou cestu. Buď minimalizujete spotřebu vypadávátek nebo akčních rostlin. Jen si to naplánovat. Já mám splněno, co jsem chtěla. Teď už jen vyzobávám jednotlivé odměny, a protože nemám moc vypadávátek, tak pěstuju do zblbnutí akční. A pěstovat budu dál, dokud mi budou síly tačit nebo akce neskončí:)
     
  5. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) přes rodinné trampoty mám funkční stonek a vše z různého ... ale chtělo by to už konečně i akci, kde se nepěstuje tzv. akční kvítí do zblbnutí, ale využijí se i běžné plodiny nebo produkty
     
  6. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    bursuk59 - někteří hráči plní třeba jen jeden řádek v každém levlu se získáním 2 mincí, vybírají si podle těch odměn přímo v hracím poli, tak to potom těch levlů udělají 3x tolik než ti, kteří se snaží (patřím mezi ně) udělat v každém levlu kombinaci tří řádků pro získání 8 mincí. Na kompletní stonek s dekorkama potřebuješ 80 mincí a je jedno přes kolik levlů se k nim dopachtíš :) Tak hodně štěstí!
    Já jsem ho měla - stonek už maká, a ze stromů se mi vyklubal dřín - konečněééé!
    Ze stájí žáby a jakási žlutá výrobna, ale mám radost z toho stromku tak je mi to fuk!
     
    Naposledy upraveno: 3/5/16
  7. PavlinkaM91

    PavlinkaM91 Pisálek fóra

    Ahojky, chtěla bych se zeptat, co když nedokončím do konce akce Magický stonek, zda se dekorace budou dát dokoupit? Děkuji za odpověď
     
    myš59, Qsimodo a 0tinka1 tohle ocenili.
  8. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj PavlinkaM91,
    o možném budoucím doprodeji dekorek rozhoduje pouze RT. Pokud by ti však chyběly některé dekorace z této akce, tak ty by se snad daly získat při OaD.
     
    Qsimodo a 0tinka1 tohle ocenili.
  9. danielaloblova

    danielaloblova Rádoby autor

    Skvělá, povedená akce, více takových!!! Úspěch je přímo úměrný vynaloženému úsilí.
     
  10. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Akce se mi nelíbila, stačí jedno malé uklepnutí a hned přijdeš o hodně. Já vím, že tady teď bude spoustu odpovědí, že se nemám uklepnout a že se jim to nestává, ale já nejsem dokonalá a někdy se prostě stane. Pěstování dvou kytek dokola o ničem za ubohé ceny.
     
  11. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    Zdravím, včera jsem dokončila stonek a nálepku, dnes ještě SK a pak uvidím chtěla bych konečně vydry.Když nebude o víkendu budu na Mlýnských nádržích tam jsou, zkusím nějakou chytit. Asi je to větší pravděpodobnost než že se vyklube z TCh. Děkuji sousedům za dárečky, padalo mě to asi 1stan : 3termoska[​IMG]
     
  12. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak jsem včera večer dokončila, jela jsem vždy po 8 mincích...10 LV...pak aktivace celého stonku a jako doplněk jsem vzala TS,SH,SK,stromy....ale že by mě akce nějak nadchla, to tedy ne.
    Přeji všem, aby dokončili a jsem zvědavá, co přijde dál:sleepy::p
     
  13. Levlef

    Levlef Baron fóra

    modici, pardon za OT ale nikde inde neni ani info, ani vyjadreni - anketa spokojenosti se hrou Farmerama, uz jsem ji zodpovedela a opet mi byla dnes nabidnuta. Hele vazne ma nejakou vypovidajici hodnotu anketa, kterou vyplni 1 clovek 10x? :)
     
  14. 0tinka1

    0tinka1 Pisálek fóra

    Je mi len ľúto, že do obchodu nedali nejaké zlaté banány, veľmi by sa mi zišli. Akcia je dosť náročná a hoci hrám deň aj noc som len v 11lvl kôli vypadávkam, takže pre mňa akcia bez konca. Tak nech sa Vám darí lepšie ako mne.
     
  15. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj Levlef,
    ankety jsou záležitost BP a nám se se způsobem zpracovámí nesvěřují, takže opravdu nevíme jak to vyhodnocují.
     
    Qsimodo a Levlef tohle ocenili.
  16. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    Švestinka... díky za info bursuk 59, takže já taky jedu na tři a když jsem v 10, tak vlastně v 30xDn no nic to nemění že mi chybí ještě 10 penízku do stonu a o stanech ani nemluvím..No ten stonek snad zvládnu.;)
     
    evainfo, Trepifajksl a švestinka tohle ocenili.
  17. danielaloblova

    danielaloblova Rádoby autor

    Levlef, také jsem dnes vyplňovala anketu. Absolutně nevím, kam těmi otázkami směřují ... možná tuším. Necháme se překvapit!
     
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, radši tu nebudeme hodnotit kvalitu a kvantitu ankety a vrátíme se ke světluškám :). Adekvátní odpověď, která by uspokojila vaši zvědavost pro vás stejně nemáme, tak to nechme na BP.

    Prima hru danda
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  19. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Já nevím, vypadávátek mám naštěstí dost, nestíhám akční, pořád čekám. Nejdřív jsme jela po osmi mincích, dnes jsem to chtěla zrychlit, tak jsem vybírala řady, kde pokud možno není akční, ale pořád nejsem u konce - tedy nemám stonek. A aktuálně mi ani nejde vybrat řada, aby tam akční nebylo, takže čekááám a čekááám a čekáááám,.....
     
  20. Qsimodo

    Qsimodo Zelenáč fóra

    Ja sa tiež neviem dopracovať ku stonku, myslal som, že to bude môj prvý vypracovaný, ale asi to nestihnem.
     
    evainfo, myš59 a kristinabesinova tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.