Světelná stezka (14.7. - 20.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/7/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak už bych mohl svítit...
    [​IMG]
    ...ale počkám, až mi dozrají svíce...

    Teď ještě nezapomínat na opakované vyzvedávat hvězdičkové mince...
    (zatím jich mám celkem 426).
     
  2. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahojky,nevíte někdo na co budu potřebovat tento klíč,když už mám pomalu vše splněno?
    Pod tou studnou je už jen 1736 na vidíme světlo a pak už jen stonek.Nikde jsem se nedočetla,co s tím klíčem a nebo mi to nepřemýšlí;)Děkuji L.[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/7/21
    Helena1313, -Jara05- a kája53 tohle ocenili.
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zbyde ti marketka47, protože jsou 3 stezky a mohla sis vybrat, kterou půjdeš první, proto jsou klíče u všech stezek aby se dala odemknout další.
    Klíč bude vyměněn viz ofi.
    Edit: Políčko s klíčem se nedá obejít a jak píše Dob, potřebuješ se dostat ke stonku (každou stezku dokončit).
    Přišel jsem až teď.
     
    Naposledy upraveno: 17/7/21
  4. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Pitrýsek47-děkuji,ale přesto ho musím otevřít? Když ho nepotřebuji? Je to přece jen o 1415 kokosů navíc,na výměnu ho nepotřebuji:sleepy:
     
    Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47 potřebuješ jej, jelikož si bez tohoto pole nebudeš moci vyzvednout řádek. Možnost dodat na poli s řádkem se zpřístupní až po dodání na všech zbylých polích.
     
  6. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Dob Hmmm,nepotěšil jsi mě:) no nic,děkuji a budu pěstovat dál ;):)
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak už svítím xD Teď už budu jen vyzobávat mince :p Přeji všem hezký víkend ;)
     
  8. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré dopoledne.
    Tak jsem si myslela, že si udělám radost a vyzvednu si Piccolo bedny a to všechny tři. Četla jsem tu, že se ale vloudila chybička a vyzvednout jdou jenom 2 bedny. Doufala jsem, že je to již opraveno. Akce není donekonečna. Tak opraveno ještě není, třetí bedna mi vyzvednout nejde a kdyby byl někdo na pochybách, že nemám dost stříbrňáků, tak .... mám a hru jsem i restartovala.:sleepy: Tak prosím o opravu v nejbližší době a jako "kompenzaci" bych si prosila jistotu = z bedny se vyklube florenovník.xD No nebylo by to parádní - jistota je jistota xD:p.
     
  9. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    tak já jsem si před chvilkou tu třetí pikolku vybral, což značí, že něco přeci jen opravili. :)
    Farmaření zdar! kája53
     
  10. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Ahoj,zatím ze 2 picolo vypadla kytice a kouzelný klobouk:p:p:p
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Momentálně lze v obchodě zakoupit 2 bedny piccolo a tu třetí až následující den. Tudíž to zatím není opravené.
     
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    z první piccolo bedny ;) floreny :D super :D[​IMG]

    Ještě 148 pajdátek a je řádek.. v práci není čas na pravidelné sklízení :sleepy:
    [​IMG]

    Jejda jejda já si spletla vlákno o_OxD omlouvám se.. třetí 13,5 směna se na mě podepsala :wuerg:
     
    Naposledy upraveno: 18/7/21
  13. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dob - děkuji za info. Zítra zkusím. Snad se zadaří. Hlavně že bude, nechtěla bych o ní přijít.;)
    Pěkný den.

    Ze 2 Piccolo beden mám - Nemrtvý poklad a Pogo show.
    Zítra si vyměním třetí a doufám, že bude Jack nebo florenovník - ten raději.
     
    Naposledy upraveno: 18/7/21
  14. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    HOTOVO díky vytočeným bonusům.Ze 7 beden taj stáje -oranž.a žluté,takže lišta,stromy to samé.Jinak strašidelné svatyně,děsivé Tiki atd.
    Piccola ani jedna.
    dnes z bedny 4x taj.sazenice - 121 javor cukrovýXXL,91 mandlovníkXXL,dřezovec 9-tý a ořechovec XXL - druhý.Opět žádná radost
     
    Naposledy upraveno: 19/7/21
    Helena1313 a kája53 tohle ocenili.
  15. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Piccolo bedna vyzvednuta včera druhá a dnes třetí :p Tak alesoň tak že to funguje ;)
     
  16. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    z Pikolek - Medvědí kámoš, :( Vílí horký pramen, >:( Jackův dárek xD
    Farmaření zdar! kája53
     
  17. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    já se v tom nevyznám vyzvedla jsem si ohnivá stezka IV všechny 3 a stezku III 3x stezku II 1x a mám celkem 1 piccolo nebo je to náhoda co vypadne
    takže ze 7 beden pouze 1x piccolo
    jinak akce hotová stonek stonkuje
    ted jsem kontrolovala ta 1x piccolo mám z ůkolu v družstvu "opice v jámě slizu"
    takže mám smůlu že z beden ohnivé stezky mi nevypadla žádná piccolo
     
    Naposledy upraveno: 18/7/21
    Helena1313, -Jara05- a kája53 tohle ocenili.
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky farmari a farmarky :) Tak ja svietim uz od vcera ;):p picolo dalo vili pramen,minule som si asi tie lepsie vybrala :mad: no dala som dalsie 2 a som zvedava co z nich vypadne :music: Z tajemna mi vyskocil kaplnkovy dub ;):p uz mi chyba len ten posledny a papagaj :) Nech sa Vam dari,aj moja vedlajsia este nesvieti ,no casu mate este dost :)
    Pekny vecer prajem :inlove:

    Walik V pravo je sipka a picola su az na konci ;) Ja som tiez na to hned neprisla :cry:xD
     
  19. kája53

    kája53 Expert fóra

    wallik68 - to bude tím, že máme Pikolky koupené napřímo, popojeď si v odměnách šipkou vpravo až na konec.
     
  20. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    ahojky tak mám velkou radost ze dvou pikolek padl medvědí kámoš a hlavně jsem se konečně dočkala florenovníku třetí bednu zatím nelze koupit přeju všem hodně štěstí
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.